Program TV na czwartek, 1 listopada 2018 roku. Co obejrzeć w telewizji we Wszystkich Świętych? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na Wszystkich Świętych. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w telewizji 1 listopada. Program tv na ten dzień to nie tylko seriale! Stacje telewizyjne kuszą widzów również ciekawymi filmami m.in. "Zielona mila" oraz "Jack Strong". Sprawdź nasz program TV na czwartek, 1 listopada!

Multimedia

Program tv na czwartek, 1 listopada 2018 r.:

Paul pracuje jako strażnik w zakładzie karnym w Luizjanie, pilnując więźniów oczekujących na wykonanie kary śmierci. Korytarz między celami skazańców a pomieszczeniem, w którym wykonuje się egzekucje, został nazwany od koloru posadzki zieloną milą. Do zakładu trafia John Coffey, skazany za zamordowanie dwóch 9-letnich dziewczynek. Potężny czarnoskóry mężczyzna ma mentalność dziecka, jego łagodne usposobienie wydaje się przeczyć oskarżeniom. Ponadto John ma dar uzdrawiania, leczy Paula oraz śmiertelnie chorą żonę naczelnika więzienia.
"Zielona Mila" - TV Puls, godz. 20:00

We Wszystkich Świętych 2018 nie zabraknie "Barw szczęścia". Co wydarzy się w 1932. odcinku serialu Dwójki? Stan męża Reginy gwałtownie pogarsza się. Kobieta nie ma teraz głowy do interesów i chce zerwać współpracę z Aldoną i Borysem. Między Czaplą a Grzelakiem dochodzi w końcu do konfrontacji. Borys jest oburzony jej prośbą o dokonanie na mężu eutanazji. Kasia cierpi na bezsenność i gdy o świcie wychodzi na spacer, spotyka w parku Bożenę. Kobiety intuicyjnie wyczuwają, że coś je łączy. Beata odbiera Grzesia od Darka i Władka, dziękując im serdecznie za opiekę. Janicki przeżywa rozstanie z chłopcem. Podczas meczu Józek wyraźnie odstaje od reszty zawodników i w końcu trener zdejmuje go z boiska...
"Barwy szczęścia" odcinek 1932. - TVP2, godz. 20:10

Robiący zawrotną karierę doradca finansowy Derek Charles przeprowadza się wraz z żoną Sharon i z synem do wymarzonego domu w Los Angeles. Ich szczęście nie ma granic. Wszystko się zmienia, gdy w firmie Dereka pojawia się Lisa, która ma czasowo zastąpić jego asystentkę. Piękna, inteligenta i błyskotliwa kobieta wydaje się początkowo idealną współpracowniczką. Wkrótce odsłania prawdziwe oblicze. Na przyjęciu firmowym próbuje uwieść Dereka, a gdy spotyka się z odmową, jej zachowanie zaczyna przybierać formę obsesji.
"Obsesja" - Polsat, godz. 20:10

Todd i Sonja Burpo są szczęśliwym małżeństwem, które wychowuje dwójkę dzieci. Podczas operacji ich 4-letni syn Colton znalazł się w stanie śmierci klinicznej. Zobaczył wtedy niebo. Po powrocie z dalekiej podróży opowiada rodzicom o tym, co widział po drugiej stronie. Wspomina spotkanych bliskich, mówi o wydarzeniach, które miały miejsce przed jego urodzeniem. Rodzice Coltona z zapartym tchem słuchają tych opowieści i próbują zrozumieć niezwykłe wydarzenie, które przeżył ich syn.
"Niebo istnieje... naprawdę" - TVP2, godz. 20:45

Anka nie może uwierzyć w decyzję Julki o oddaniu Oliwiera do adopcji. Gdy spotyka w swoim domu kandydatów na rodzinę zastępczą chłopca, orientuje się, że sprawy zaszły za daleko. Inga bierze do siebie groźby Roberta, obawia się, że naśle on na nią kontrolę skarbową. Patrycja radzi przyjaciółce, żeby spróbowała dogadać się z ojcem swojej córki, bo wspólne zatargi nie prowadzą do niczego dobrego. Zuza coraz gorzej znosi skutki chemioterapii... czytaj więcej
"Przyjaciółki" odcinek 9. sezon 12. - Polsat, godz. 21:10

1 listopada w TV również dokument o Elvisie Presley'u. Twórcy filmu pokazują drogę artysty na szczyt. Skupiają się na jego dzieciństwie, poszukiwaniach artystycznych, kończąc na ostatniej sesji nagraniowej, która miała miejsce w 1976 roku. W filmie nie brakuje niezwykłych zdjęć z Graceland, posiadłości Presleya w Memphis. Pojawiają się również nowe wywiady z muzykami, producentami, reżyserami i innymi artystami, którzy znali Elvisa albo zostali ukształtowani przez jego muzykę.
"Elvis Presley: Poszukujący" - HBO, godz. 22:00

Rok 1970. Związek Radziecki jest u szczytu potęgi politycznej i militarnej. Nikt nie wyobraża sobie, że komunizm mógłby upaść. Świat liczy się z możliwością rozpętania przez Moskwę konfliktu atomowego. W Polsce pułkownik Ryszard Kukliński decyduje się na współpracę z Centralną Agencją Wywiadowczą Stanów Zjednoczonych. Mając dostęp do tajnych akt Układu Warszawskiego, przez 11 lat przekazuje Amerykanom plany Rosjan. Naraża siebie, żonę i synów. W listopadzie 1981 r., w obliczu zagrożenia dekonspiracją, wraz z rodziną zostaje ewakuowany do USA.
"Jack Strong" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na Wszystkich Świętych, 1.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×