Program tv na czwartek, 1.08.2019. Co obejrzeć 1 sierpnia w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na 1 sierpnia to przede wszystkim audycje poświęcone obchodom 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W programie tv także mnóstwo filmów m.in. "Evan Wszechmogący", "Wyścig" czy "To nie tak, jak myślisz, kotku!". Sprawdź, co obejrzeć 1 sierpnia w TV!

Multimedia

Program tv na czwartek, 1. 08.2019 r.:

Opowieść o życiu codziennym Warszawy oparta na relacjach cywilnych uczestników powstania. Nastroje wahają się od początkowej euforii z wywalczonej na kilku ulicach wolności po rozpacz zniszczonego miasta. Widzowie poznają losy mieszkańców zasypywanych piwnic i podwórek zamienionych w cmentarze. Ludzie ci nie byli powstańcami, nie walczyli na barykadach, ale to ich Niemcy wykorzystywali jako żywe tarcze i wywozili do obozów zagłady.
"Powstanie zwykłych ludzi" - TVP2, godz. 17:00

Drogi bohaterów krzyżują się w sopockim hotelu. Przystojny neurochirurg Filip Hoffman wybiera się na zjazd lekarzy. Zabiera ze sobą pielęgniarkę Dominikę, mając nadzieję na flirt. Z jego nieobecności korzysta żona, która także wybiera się z kochankiem do Sopotu. W hotelowej restauracji Hoffman spotyka najważniejszego neurochirurga w kraju, prof. Gaszyńskiego. Ten planuje ogłosić go swoim następcą. Profesor bierze Dominikę za żonę lekarza. Sytuację pogarsza pojawienie się asystenta Hoffmana oraz sekretarza profesora, konkurenta Filipa do awansu.
"To nie tak, jak myślisz, kotku!" - TV Puls, godz. 20:00

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy bardziej niż umiejętności liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.
"Diabeł ubiera się u Prady" - Polsat, godz. 20:05

Młoda mężatka Brooke musi zdążyć na pociąg z Nowego Jorku do Bostonu o 1:30. Za wszelką cenę chce być w domu, zanim wróci mąż, aby uniknąć kolejnego konfliktu. Zostaje okradziona. Nie ma pieniędzy ani telefonu. Pociąg odjeżdża. Gdy zdesperowana Brooke biega po dworcu, uliczny muzyk Nick oferuje jej pomoc. Początkowo Brooke nie jest zachwycona propozycją, ale w końcu ją przyjmuje. Para rozpoczyna wędrówkę po metropolii. Oboje nie przeczuwają, że noc odmieni ich życie.
"Zanim się rozstaniemy" - TVP2, godz. 20:10

Co roku 1 sierpnia warszawiacy zbierają się na wspólne śpiewanie "(Nie)Zakazanych piosenek". To inicjatywa nie tylko Muzeum Powstania Warszawskiego, ale i samych mieszkańców Warszawy, umożliwiająca aktywne uczczenie pamięci powstańców. W tegorocznym koncercie reprezentacja warszawiaków obecna na scenie stworzy duży chór, który będzie zagrzewał do śpiewania pieśni i piosenek z powstania warszawskiego wspólnie z profesjonalnymi solistami i chórem kameralnym oraz zespołem instrumentalnym pod dyrekcją Jana Stokłosy. Koncert poprowadzi Tomasz Wolny.
Koncert z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego - TVP1, godz. 20:35

W 1975 r. austriacki kierowca wyścigowy Niki Lauda wywalczył tytuł mistrza Formuły 1 dla teamu Ferrari. W kolejnym sezonie broniący tytułu Lauda wygrał pięć z pierwszych dziewięciu wyścigów sezonu, w dwóch był drugi, raz trzeci. Nic nie zapowiadało dramatycznej rywalizacji pomiędzy nim a Brytyjczykiem Jamesem Huntem, któremu przed dziesiątym wyścigiem sezonu brakowało 23 punktów do lidera. Wydawało się, że nikt nie zagrozi Laudzie w zdobyciu drugiego zwycięstwa z rzędu. Wszystko zmieniło się na owianym złą sławą torze wyścigowym Nürburgring.
"Wyścig" - TVP2, godz. 21:55

Bóg potrzebuje pomocnika, który mógłby zrealizować jego plan. Wybór pada na prezentera wiadomości w stacji telewizyjnej, Evana Baxtera, który został wybrany do Kongresu. Baxter na początku kariery naraża się ekologom i Stwórcy, popierając ustawę nieprzychylną środowisku. Wkrótce Evan zaczyna otrzymywać tajemnicze przesyłki, w których znajdują się antyczne narzędzia ciesielskie i drewno. W końcu Bóg informuje przerażonego śmiertelnika o nadchodzącym potopie i nakazuje mu zbudować arkę, w której Evan zgromadzi pary wszystkich żyjących gatunków.
"Evan Wszechmogący" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 1.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×