Program TV na czwartek, 11.10.2018. Co obejrzeć dziś, 11 października w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 11.10.2018? W programie TV na dziś m.in. mecz Polski w ramach Ligi Narodów, "Przyjaciółki", "Doktor Foster", "Zakonnica w przebraniu", "Babel", "Kiler-ów 2-óch". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 11 października 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 11 października 2018 r.:

Deloris Van Cartier, czarnoskóra piosenkarka z kasyna w Reno, miała potężnego pecha. Zakochała się żonatym mężczyźnie, który okazał się jednocześnie gangsterem. Deloris starała się go nakłonić do rozwodu, ale bez powodzenia. Na pożegnanie dostała futro z norek, które jednak nie przypadło jej do gustu. Gdy zamierzała z właściwym dla siebie temperamentem oddać prezent, stała się przypadkowo świadkiem morderstwa. Udało jej się uciec i zgłosiła się na policję. Zgodziła się zeznawać przeciw mafii i do czasu procesu została ukryta. Doskonałą kryjówkę znalazła na terenie klasztoru katolickiego, ale ku utrapieniu matki przełożonej i podległych jej zakonnic, zachowała wiele dawnych przyzwyczajeń.
"Zakonnica w przebraniu" - TV Puls, godz. 20:00

W trzecim meczu fazy ligowej Ligi Narodów UEFA polscy piłkarze spotkają się z Portugalią na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Mecz rozegrany zostanie dokładnie w dwunastą rocznicę pamiętnego spotkania w eliminacjach ME, w którym kadra Leo Beenhakkera pokonała w Chorzowie Cristiano Ronaldo i jego kolegów opromienionych zajęciem czwartego miejsca na MŚ w Niemczech. Wygraliśmy wtedy 2:1 po dwóch bramkach Euzebiusza Smolarka. Jak będzie tym razem?
Polska - Portugalia - TVP1, godz. 20:35

Wydaje się, że doktor Foster żyje w szczęśliwym małżeństwie. Nieźle się dogaduje ze swoim przystojnym, odnoszącym sukcesy mężem, seks uprawiają w miarę regularnie, wychowują udanego syna, dorobili się pięknego mieszkania, wspólnych znajomych i rodzinnych rytuałów. Tyle że pewnego dnia Gemma znajduje na szaliku swojego męża długi, jasny włos, a przecież sama jest krótkowłosą szatynką. Gemma musi podjąć decyzję co dalej z jej małżeństwem i z jej życiem. Niespodziewana wizyta pacjenta sprawia, że lekarka będzie miała do rozwiązania również dylemat natury zawodowej.
"Doktor Foster" - TVP2, godz. 20:45

Zuza sama chce odebrać wyniki badań, Jasiek ma jej to za złe. Po rozmowie z przyjaciółkami, zrozumiała, że to nie był dobry pomysł, przeprasza ukochanego. Diagnoza jest dramatyczna, to rak piersi... Zuza podejmuje walkę z chorobą. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. Anka razem z mężem są wciąż sceptycznie nastawieni do chłopaka. Olga nie ustaje w szantażach Anki, zmusza ją do podpisania się jako współtwórca pod źle przygotowaną prezentacją dla klienta. Kiedy w trakcie prezentacji Anka oznajmia, że nie miała z prezentacją nic wspólnego, Olga wyjawia na forum problemy rodzinne Anki. Robert daje Indze coraz mniej pieniędzy na utrzymanie Marysi. Podczas wizyty Ingi w szkole Hani wychodzą na jaw niepokojące fakty... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Niepełnosprawna Nica mieszka ze swoją matką. Pewnego dnia dziewczyna odbiera dziwną przesyłkę, w której znajduje się laleczka Chucky. Następnego dnia matka Nicy zostaje znaleziona martwa. Według wstępnej opinii popełniła samobójstwo. Po tych wydarzeniach, do pogrążonej w żałobie dziewczyny przyjeżdża jej siostra Barb z rodziną. W nocy, zaczyna się ich wspólna walka o życie.
"Klątwa laleczki Chucky" - TV4, godz. 22:00

Na pustyni w Maroku, w obejściu hodowcy kóz, Abdullaha, pojawia się sąsiad - stary Hassan Ibrahim, który sprzedaje gospodarzowi karabin i amunicję. Abdullah powierza broń dwóm nastoletnim synom, Jussefowi i Ahmedowi, doglądającym stada atakowanego przez grasujące w okolicy szakle. Chłopcy zabawiają się strzelaniem do celu. Gdy w oddali na krętej drodze pojawia się turystyczny autokar, Jussef, chcąc się popisać przed starszym bratem, pociąga za spust.
"Babel" - Polsat, godz. 22:10

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.
"Kiler-ów 2-óch" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 11.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×