Program TV na czwartek, 12.12.2019. Co obejrzeć 12 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na czwartek - co dziś w tv? 12 grudnia w telewizji m.in. "Barwy szczęścia" i sporo ciekawych filmów! Filmowe hity dnia na czwartek to m.in. "Manchester by the Sea", "Wojna żeńsko-męska" i "Mój biegun". Co jeszcze? Sprawdź nasz program tv na 12 grudnia!

Multimedia

Program tv na czwartek, 12 grudnia 2019 r.:

W wiosce Ex-Ex pojawia się Madzia, która uciekła z domu, żeby dołączyć do Kacpra, Oliwki i Kajtka. Po nocy spędzonej w namiotach młodzi poznają przy basenie innych uczestników reality show. Alan i Sandra są zdeterminowani do zwycięstwa i dominują nad pozostałymi eksami. Nastawiony na kontrowersje i ekstremalne emocje Justin jest zadowolony z rodzącego się napięcia. Inne podejście do programu mają Mariola i Hubert, który są zdegustowani zachowaniem Alana. Waleria rezygnuje z wyjazdu do sanatorium z Sadowską na rzecz podróży z mężem po Europie, podczas której odwiedzą Carinę i Stefanka we Francji oraz Bartka w Norwegii. Do Górków z pretensjami dzwoni Ludwik...
"Barwy szczęścia" odcinek 2155. - TVP2, godz. 20:10

Nowojorska prawniczka Carly Whitten ma ścisłe zasady dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga, zakochuje się w nim. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę. Jedzie do jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera żona Marka, Kate. Jest zszokowana, że mąż ją zdradza. Carly jest wściekła, że dała się oszukać. Kobiety zaprzyjaźniają się. Postanawiają dokonać zemsty. Pomaga im Amber, kolejna kochanka mężczyzny. Wspólne przygotowywanie planu działania zbliża do siebie trzy kobiety.
"Inna kobieta" - Polsat, godz. 20:10

Lee Chandler jest zamkniętym w sobie dozorcą, który unika ludzi. Po śmierci starszego brata mężczyzna wraca w rodzinne strony, aby zgodnie z wolą zmarłego zaopiekować się jego synem, Patrickiem. Na miejscu spotyka byłą żonę, Randi. Szybko uświadamia sobie, że będzie musiał zmierzyć się z bolesnymi wydarzeniami z przeszłości, które nadal bardzo głęboko w nim tkwią.
"Manchester by the Sea" - TVP2, godz. 20:45

Rosie i Alex przyjaźnią się od najmłodszych lat - wspólnie dorastali, spędzali razem każdą wolną chwilę. Wydają się sobie przeznaczeni, lecz gdy zdają sobie sprawę ze swoich uczuć, jest za późno. Rosie zachodzi w ciążę z kolegą ze szkoły; Alex opuszcza Dublin i wyjeżdża na studia do Bostonu, gdzie żeni się z ich wspólną znajomą.
"Kocham, Rosie" - TVN7, godz. 21:00

Historia Jaśka Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń - śmiercią młodszego syna, a następnie z wypadkiem nastoletniego Jaśka. Mimo przeciwności losu rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość, a chłopiec, walcząc o powrót do normalnego życia, wykazuje niebywałą siłę charakteru, która pozwala mu zrealizować marzenia.
"Mój biegun" - TVN, godz. 22:35

Historia bezrobotnej dziennikarki, Barbary Patryckiej, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones. Choć o mężczyznach wie wiele, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach.
"Wojna żeńsko-męska" - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 12.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×