Program tv na czwartek, 13.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami czwartek! Już prawie weekend, a oczekiwanie najlepiej umilić sobie za pomocą jakiegoś dobrego filmu! Jakiego? Służymy pomocą! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w tv.

Multimedia

Jerry popadł w depresję, ponieważ porzuciła go ukochana, której zamierzał się oświadczyć. Jego przyjaciel, Nick, namawia go na rejs luksusowym statkiem na Wyspy Karaibskie. Niestety, w biurze podróży dochodzi do nieporozumienia pomiędzy przyszłymi podróżnikami a agentem. W efekcie mężczyźni wyruszają wprawdzie w rejs po Karaibach, jednak na pokładzie roi się od panów o odmiennej orientacji seksualnej.
"Statek miłości" - TV Puls, godz. 20.00

Ash przegrywa turniej tańca. Nie zamierza się poddawać i postanawia stworzyć nowy zespół. W poszukiwaniu wyjątkowych tancerzy wyrusza z nowo poznanym znajomym w podróż po Europie. Niebawem międzynarodowa grupa staje do pierwszego ważnego konkursu.
"Street Dance II" - TVN7, godz. 20.00

Will Smith w roli głównej. Alex Hitchens jest prywatnym doradcą do spraw uwodzenia kobiet i z każdego mężczyzny potrafi zrobić Romea i Casanovę w jednym. Dlatego też Hitch nie narzeka na brak klientów. Obecnie zajmuje się nieśmiałym, a na dodatek bardzo otyłym księgowym Albertem, nieszczęśliwie zakochanym w urodziwej i bogatej Allegrze Cole. Alex nieoczekiwanie zakochuje się w pięknej, lecz dość cynicznej dziennikarce nowojorskiego dziennika. Znajomość stopniowo nabiera rumieńców. Sielanka kończy się z chwilą, gdy kobieta odkrywa, czym naprawdę zajmuje się Hitch.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" - Polsat, godz. 20.05

Do jednej z eleganckich dzielnic Londynu przyjeżdża ekscentryczna panna Shepherd, mieszkająca w rozklekotanym vanie. Jej przybycie budzi konsternację mieszkańców. Kobieta parkuje samochód na podjeździe domu znanego dramatopisarza, Alana Bennetta. Twierdzi, że jest to rozwiązanie tymczasowe. Staje się to początkiem ciekawej przyjaźni.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
Dama w vanie" - HBO, godz. 20.10

Badanie alkomatem i urodziny. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dwóch nowojorskich policjantów stara się przechwycić transport heroiny, która ma przypłynąć z Francji. Alkoholik Jimmy Doyle zwany Popeyem, człowiek impulsywny i agresywny, jest świetnym detektywem, a także cenionym policjantem. Jego partner to Buddy Russo - "Cloudy". Osią wydarzeń jest rozgrywka pomiędzy nimi a Alainem Charnierem, pozornie przykładnym obywatelem, w rzeczywistości zaś narkotykowym bossem. Handlarze wydali na policjantów wyrok śmierci, lecz Popeye'owi i Buddy'emu udaje się zadać potężny cios narkotykowemu rynkowi.
"Francuski łącznik" - TVP Kultura, godz. 20.20

Szesnastowieczny Londyn zdominowany jest przez tandetne festyny i fanatyzm religijny. W tych trudnych warunkach młody William Szekspir spróbuje skonfrontować swój talent z oceną publiczności. Postacią dramaturga oczarowana będzie piękna i zbuntowana Alice Burbage, córka cieśli, który marzy o tym, by zbudować w mieście pierwszy od czasów Imperium Rzymskiego teatr. Kobieta, mimo niekwestionowanego talentu, nie może spełnić się na teatralnej scenie, bo zabraniają jej tego obowiązujące normy społeczne. Z kolei jej uzdolniony brat Richard przypadkowo spotka w teatrze Szekspira i w ten sposób narodzi się wyjątkowa współpraca dwóch artystów, która bardzo wiele zmieni w ich życiu i w historii teatru.
"Will", odcinek 1 - TNT, godz. 21.00

Kontynuacja przygód przeciętnej, praskiej rodziny Homolków, znanej widzowi ze zrealizowanej rok wcześniej pierwszej części pt. "Straszne skutki awarii telewizora". "Hogo - fogo Homolka" to kolejna komedia obyczajowa tkwiąca w tradycji rubasznych i dobrodusznych fars ludowych, typowych dla czeskiej literatury i filmu. Twórca Homolków: reżyser, rzeźbiarz i literat Jaroslav Papousek, obserwuje mieszczańską rodzinę z boku, nie ingerując w jej życie prywatne, pozwala, by Homolkowie sami się demaskowali i ośmieszali. Reżyser tak celnie określił mentalność współczesnego czeskiego mieszczanina, że nazwisko Homolka stało się jego synonimem.
"Hogo fogo Homolka" - TVP2, godz. 21.25

Jim Bennett, profesor literatury angielskiej, jest nałogowym hazardzistą, który po kolejnej przegranej zapożycza się u gangstera Neville'a Baraki. Zabezpieczeniem pożyczki jest jego życie. Gdy okazuje się, że ma problemy ze spłatą długu, zwraca się o pomoc do bossa mafii, Franka. Sytuacja Jima z każdym dniem staje się coraz trudniejsza. Jeśli nie odda gangsterom pieniędzy, nie tylko on sam, ale także jego najbliżsi znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
"Gracz" - TVN, godz. 21.55

Dokument. Film odsłania sekrety Johna F. Kennedy'ego. Nowe dokumenty ujawniły wiele skandali z życia prezydenta Stanów Zjednoczonych związanych z licznymi romansami, aferami szpiegowskimi i układami politycznymi. Niektórzy twierdzą, że zabójstwo w 1963 roku uratowało Kennedy'emu reputację.
"Kobiety Kennedy'ego" - TVP1, godz. 23.30

Premiery seriali lipiec 2017:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×