Program tv na czwartek, 13.12.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na 13.12.2018 - co dziś w tv? Najnowsze odcinki seriali "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej" i "Ojciec Mateusz", ponadto "Zmierzch" i "Wygrane marzenia". Sprawdź nasz program telewizyjny na czwartek i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 13 grudnia 2018 r.:

17-letnia Isabella Swan po rozwodzie rodziców zamieszkuje z ojcem. W nowej szkole poznaje Edwarda Cullena, który z nikim nie chce nawiązać bliższej znajomości. Zaintrygowana Bella nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu chłopak wyznaje jej, że jest wampirem i od wieków żywi się krwią zwierząt. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie nastolatki przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie. Ich miłości zagraża jednak drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć.
"Zmierzch" - Polsat, godz. 20:10

Laura wyjawia zszokowanym Kajtkowi i Justinowi całą prawdę o tym, że spotykała się ze starszymi mężczyznami za pieniądze. Cieślak chce wiedzieć, czy Oliwka też to robiła. Marioli udaje się przekonać Reginę, żeby dała Tomkowi drugą szansę i nie zwalniała go. Chłopak wraca do pracy w fitness klubie, udaje przed Czaplą miłego, ale tak naprawdę jest na nią wściekły za to, że odkryła jego machlojki. W hotelu Stańskich trwają ostatnie przygotowania przed wizytą komisji kategoryzacyjnej oceniającej standard obiektu. Jak na złość wszystko idzie nie tak.
"Barwy szczęścia" odcinek 1962. - TVP2, godz. 20:10

Wpadka w hotelu Bożeny i Bruna! Będą konsekwencje? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Portia wiedzie ustabilizowane życie - pracuje na uniwersytecie i jest w szczęśliwym związku z Markiem. Gdy przypadkiem spotyka znajomego ze studiów, jej świat zostaje wywrócony do góry nogami.
"Pora na miłość" - TVN7, godz. 20:00

W restauracji trwa bankiet z okazji matury Kazika (Dominik Mirecki). To pierwsza matura w rodzinie Broniszów. Staszek (Sebastian Perdek) informuje rodziców o planach brata. Nocul dostaje wezwanie do bójki na rynku między Kazikiem i jego bratem Staszkiem. Obaj zostają zatrzymani w areszcie. Natalia wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny i wycieczkę do Egiptu. Pod mostem znaleziono ciężko rannego Staszka. Okazuje się, że chłopak wziął szybką pożyczkę. Dziubak i Nocul sprawdzają alibi Kazika. Zatrzymują właściciela firmy pożyczkowej. Zabezpieczają też na telefonie Staszka obraźliwego SMS - a od Renaty (Gracja Niedźwiedź), dziewczyny Kazika oraz powtarzający się numer do agencji nieruchomości. Renata zostaje zatrzymana. Policja zabezpieczyła zapach na ubraniu Staszka. Mateusz kojarzy fakty.
"Ojciec Mateusz" odcinek 208. - TVP1, godz. 20:35

Marta jest zdenerwowana - ma dziś przeprowadzić telewizyjny wywiad z Irkiem. W studio Niwirski zjawia się… z dziewczyną! Czy to oznacza koniec kłopotów Konarskiej z byłym więźniem? Tymczasem Ada oświadcza Olafowi, że nie ma już dłużej siły udawać… Kocha go! Beata mówi Ziębom, że Kazik prawdopodobnie ich oszukał. Ci nie wierzą - on nie byłby zdolny do czegoś takiego! Obdzwaniają szpitale a potem Włodek jedzie do warsztatu, który miał kupić Kazik. Właściciel wyrzuca go za drzwi. Ziębowie decydują się zawiadomić policję… U Gosi zjawia się Błażej, który wrócił zza granicy. Danka obserwuje, z jaką wrogością córka odnosi się do swojego męża.
"Na Wspólnej" odcinek 2797. - TVN, godz. 20:15

Kazik ucieknie z pieniędzmi Włodka! Beata sprzeda dziecko by spłacić dług? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Violet, utalentowana muzycznie nastolatka z New Jersey, wyrusza na podbój Nowego Jorku, chcąc zrealizować marzenia o wielkiej karierze. Dziewczyna pisze piosenki i nagrywa własne utwory, ale jej wysiłki nie interesują wydawców z firm płytowych. Próbuje też występować na scenie, niestety, nie może pokonać paraliżującej ją tremy. By przetrwać w wielkim mieście, podejmuje pracę barmanki w "Coyote Ugly" - najgorętszym miejscu Nowego Jorku. Tam właśnie barmanki nie tylko podają drinki, ale w prowokujący sposób zabawiają gości.
"Wygrane marzenia" - TV Puls, godz. 21:50

Historia Jaśka Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń - śmiercią młodszego syna, a następnie z wypadkiem nastoletniego Jaśka. Mimo przeciwności losu rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość, a chłopiec, walcząc o powrót do normalnego życia, wykazuje niebywałą siłę charakteru, która pozwala mu zrealizować marzenia.
"Mój biegun" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na czwartek, 13.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×