Program TV na czwartek, 14.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 14.03.2019? W programie TV na czwartek m.in. "Legendy ringu", "Przyjaciółki", "Jesteś Bogiem", "Helikopter w ogniu", "Starsza pani musi zniknąć", "Zróbmy sobie wnuka". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 14 marca 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 14.03.2019 r.:

W 1998 r. trzej przyjaciele z Mikołowa i Katowic - Magik, Rahim i Fokus, tworzą hip-hopowy zespół Paktofonika. Młodzi ludzie myślą o realizacji poważnych planów artystycznych. W październiku 1998 r. zostają wydane pierwsze piosenki grupy - "Priorytety", "Ja to ja" i "Gdyby". W grudniu 2000 r. ukazuje się płyta, nad którą muzycy pracowali dwa lata. "Kinematografia" zawiera utwór "Jestem bogiem" - najważniejszy w dorobku Paktofoniki. Kilka dni po premierze debiutu, 26 grudnia 2000 r. Magik popełnia samobójstwo.
"Jesteś Bogiem" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Billy McDonnen i Henry Sharp są doświadczonymi pięściarzami z Pittsburgha, którzy przed laty rywalizowali ze sobą na ringu. W 1983 roku, w przeddzień pojedynku, który miał rozstrzygnąć ich współzawodnictwo, Sharp ogłosił, że wycofuje się z zawodowego boksu. Po trzydziestu latach menedżer namawia ich do powrotu na ring i rozegrania ostatniej walki.
"Legendy ringu" - TVN7, godz. 20:00

Jim i Michelle chcą, by ich ślub wywarł niezapomniane wrażenie na przyjaciołach i rodzinie. Podczas przygotowań napotykają mnóstwo trudności - Michelle ma problem z dobraniem sukni ślubnej, Jim w ekspresowym tempie musi nauczyć się tańczyć, kwiaty, którymi zostanie przybrany kościół, okazują się nieświeże. Przyjaciele, na których pomoc liczyła młoda para, zamiast brać udział w przygotowaniach do ceremonii planują dowcipy na wieczór kawalerski. Narzeczeni postanawiają sami zająć się organizowaniem uroczystości.
"American Pie: Wesele" - TV Puls, godz. 20:00

Film powstał na podstawie autentycznych wydarzeń, które miały miejsce w ogarniętej wojną domową Somalii z 3 na 4 października 1993 roku. W ramach misji pokojowej ONZ Amerykanie wysyłają do Mogadiszu stu komandosów z elitarnych oddziałów Delta Force i Rangers. Mają oni porwać dwóch najbardziej zaufanych ludzi dyktatora Mohameda Farraha Aidida. Według dowództwa wykonanie zadania powinno im zająć nie więcej niż 45 minut. Jednak prosta akcja przeradza się w krwawą bitwę, w której ginie 18 żołnierzy i wielu mieszkańców.
"Helikopter w ogniu" - TV4, godz. 21:00

Anka mówi Julce o wyznaniu Pawła. Córka uświadamia Ance, że musi się dowiedzieć, kim jest tajemnicza kobieta, odradza jej bierne obserwowanie przebiegu sytuacji. W celu zdobycia informacji matka i córka łączą siły. Anka, coraz lepiej znając rozkład zajęć męża, pod naciskiem córki zaczyna śledzić Pawła... Inga w końcu spotyka się z Maksem, z którym poprzednio umówiona randka nie doszła do skutku. Mężczyzna jest bardzo przystojny i wpada jej w oko. Inga zaczyna na poważnie rozważać wejście w relację bez zobowiązań, którą proponuje jej mężczyzna.
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Początkujący pisarz Alex Rose i jego narzeczona, dziennikarka Nancy Kendricks, mają dosyć drogiego, maleńkiego mieszkanka na Manhattanie. Za namową Kennetha, agenta nieruchomości, decydują się przenieść na Brooklyn, gdzie za skromniejszą sumę mogą nabyć duże i piękne dwupoziomowe mieszkanie w zabytkowym budynku. Okazuje się, że na piętrze mieszka starsza i schorowana pani Connelly, której przepisy socjalne gwarantują niski czynsz i dożywotnie prawo do lokalu. Za jej sprawą życie Aleksa i Nancy bardzo szybko zmienia się w koszmar.
"Starsza pani musi zniknąć" - TVP2, godz. 21:40

Kontynuacja filmu "Poznaj mojego tatę". Mija dziesięć lat od ślubu Pam i Grega. Jack Byrnes zaczyna darzyć zięcia uznaniem. Przed rodziną pojawiają się nowe problemy. Pam i Greg muszą zdobyć uznanie dyrektorki prywatnej szkoły, do której uczęszczają ich dzieci, uporać się z podejrzanym kierownikiem budowy nowego domu oraz z dziadkami Pam. Ponadto ich związek zostaje wystawiony na próbę za sprawą pięknej koleżanki z pracy Grega i dawnego chłopaka jego żony.
"Poznaj naszą rodzinkę" - TVN7, godz. 22:25

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci - Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.
"Zróbmy sobie wnuka" - TVN, godz. 22:35

Do luksusowego domu w centrum Nowego Jorku, należącego dawniej do ekscentrycznego milionera, wprowadza się Meg Altman z córką, Sarą. Oprócz niezliczonych pokoi i zakamarków w mieszkaniu znajduje się "azyl" - opancerzone, zamykane na elektroniczny zamek pomieszczenie, w którym można schronić się na wypadek niebezpieczeństwa. Już pierwszej nocy Meg i córka muszą z niego skorzystać, ponieważ w domu pojawiają się włamywacze. Okazuje się, że celem rabusiów jest schron, w którym zmarły milioner ukrył coś cennego.
"Azyl" - Polsat, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 14.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×