Program tv na czwartek, 14.07.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Weekend coraz bliżej, ale dzisiejsza oferta programowa także jest doskonała! Zobaczcie, co warto zobaczyć dzisiaj w telewizji!

Multimedia

Film Marka Koterskiego. Znajomi ze studiów, Gosia i Adam, spotykają się po latach. Są rozwiedzeni, lecz mieszkają pod jednym dachem z byłymi małżonkami. Oboje mają prawie dorosłe dzieci. Przypadkowe spotkanie przeradza się w fascynację. Adam zaczyna spędzać większość czasu w pociągu relacji Łódź-Wrocław. Spotykają się we wrocławskim domu jego matki lub w domu Gosi. Dojrzała kobieta dopiero przy Adasiu odkrywa uroki seksu, a on widzi w niej spełnienie marzeń o wielkiej miłości. Różnica charakterów jednak sprawia, że ich związek obfituje w kłótnie i rozstania.
"Ajlawju" - Stopklatka TV, godz. 20.00

Jack Black w roli głównej. Dewey Finn to gitarzysta założonego przez siebie zespołu No Vacancy. Ma swobodne podejście do życia i zawodu: nie tylko spóźnia się na próby, ale ma także gwiazdorskie kaprysy. Koledzy mają go dość i w końcu wyrzucają go z grupy. Na domiar złego jego współlokator, Ned, nalega na spłatę zaległego czynszu, a Dewey jest bez pieniędzy. Pomaga mu przypadek, dzięki któremu na sześć tygodni przejmuje obowiązki nauczyciela muzyki w szkole. Wkrótce wpada na pomysł stworzenia zespołu rockowego złożonego z podopiecznych.
"Szkoła rocka" - TVN7, godz. 20.00

Wyborny film Xaviera Dolana, w którym reżyser zagrał także główną rolę. Odnoszący sukcesy copywriter Tom przeżywa osobistą tragedię. Jego kochanek Guillaume umiera. Mężczyzna opuszcza Montreal i jedzie na pogrzeb, który ma się odbyć w rodzinnych stronach partnera. Na miejscu okazuje się, że nikt z rodziny Guillaume'a nie wiedział o istnieniu Toma. Matka zmarłego jest przekonana, że jej syn miał narzeczoną, a najstarszy brat żąda od Toma dyskrecji. Zależy mu na dobrym imieniu rodziny, a także uczuciach pogrążonej w żałobie matki. Między nim a Tomem zaczyna się dziwna gra.
"Tom" - Ale kino+, godz. 20.10

W połowie lipca rozegrany zostanie turniej finałowy tegorocznej edycji Ligi Światowej. Sześć drużyn narodowych będzie rywalizować w Krakowie o zwycięstwo. Obok Polski, która ma zapewniony start jako gospodarz, powinny wystąpić Serbia, Brazylia, USA, Francja i Włochy. Z tej grupy tylko Serbowie nie wezmą udziału w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, dlatego to im powinno najbardziej zależeć na zajęciu pierwszego miejsca w Lidze Światowej.
SIATKÓWKA: POLSKA-SERBIA - Polsat, Polsat Sport, godz. 20.20

Ekipa Ameryka to międzynarodowe siły policyjne, które mają strzec globalnego porządku. Pewnego dnia załoga otrzymuje informację o przemycie broni masowego rażenia. By rozpracować terrorystów, policjanci wynajmują gwiazdę Broadwayu, która ma wniknąć w szeregi wroga i zdobyć informacje na temat planowanego zamachu. Z pomocą przywódcy zespołu oraz jego współpracowników aktorowi udaje się dostać do kryjówki terrorystów. Odkrywa, że akcja już się rozpoczęła, a na jej czele stoją Kim Dzong Il i jego sprzymierzeńcy - organizacja amerykańskich aktorów.
"Ekipa Ameryki: Policjanci z jajami" - Paramount Channel, godz. 20.21

Adam i Stefan chcą otworzyć montownię skuterów, ale bank nie udziela im kredytu. Mężczyźni odrzucają pożyczkę proponowaną przez dawnego znajomego, Gerarda. Ten jednak nie przyjmuje odmowy, żądając zwrotu długu, którego nie zaciągnęli. Groźbą i szantażem usiłuje wymusić na nich spłatę kilku tysięcy dolarów. Z bezwzględnością zamienia życie ofiar w niekończący się koszmar.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Dług" - FOKUS TV, godz. 20.35

Jackie Chan w roli głównej. W 1881 r. w Zakazanym Mieście w Chinach księżniczka Pei Pei próbuje uniknąć małżeństwa narzuconego przez ojca. Niestety, zdradzona przez nauczyciela angielskiego zostaje podstępem uprowadzona do Ameryki. Cesarz wysyła do USA trzech zaufanych gwardzistów, którzy mają przekazać porywaczowi skrzynię złota w zamian za uwolnienie księżniczki. Wysłannikom towarzyszą tłumacz oraz jego siostrzeniec Chon Wang dźwigający bagaże wujka. Jego umiejętności okażą się nieocenione, zwłaszcza że kłopoty zaczynają się już na początku wyprawy.
"Kowboj z Szanghaju" - TVP2, godz. 21.30

Stany Zjednoczone, lata 60. Państwo Likensowie zarabiają na życie, sprzedając watę cukrową na lokalnych festynach. Praca wymaga od nich nieustannych podróży, co niekorzystnie odbija się na wychowaniu córek, Sylvii i Jennie Faye. Chcąc zapewnić dziewczynkom prawdziwe dzieciństwo, rodzice postanawiają umieścić je w domu wychowującej liczną gromadkę dzieci Gertrude Baniszewski. Wkrótce niezrównoważona kobieta zaczyna stosować wobec Sylvii coraz bardziej wyrafinowane formy przemocy.
"Amerykańska zbrodnia" - TVP2, godz. 23.30

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×