Program tv na czwartek, 16.02.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Już prawie piątek... ale póki co sprawdźcie, co warto obejrzeć w czwartek w telewizji! Dzisiaj nie zabraknie sportowych emocji, wszystko oczywiście za sprawą Legii Warszawa, ale ponadto miłośnicy kina również znajdą coś dla siebie! Zobaczcie, co trzeba dzisiaj obejrzeć w tv!

Multimedia

Alfie pasjonuje się miłosnymi podbojami. Otoczony pięknymi kobietami mężczyzna korzysta z każdej okazji do powiększenia listy kochanek. Nie podoba się to jego przyjaciołom, którzy chcieliby, żeby związał się z zakochaną w nim Julie, samotnie wychowującą dziecko. Alfie opamiętuje się dopiero wtedy, gdy swoim zachowaniem rani przyjaciela, Marlona, uwodząc jego dziewczynę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Alfie" - TVN7, godz. 20.00

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy bardziej niż umiejętności liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Diabeł ubiera się u Prady" - Polsat, godz. 20.05

Za reżyserię tego filmu odpowiada twórca wielu teledysków, Director X. Jonathan Reeves ma wprowadzić do Amerykańskiej Akademii Baletowej nowoczesny styl tańca. Prosi o pomoc najlepszych choreografów: Charliego, Coopera oraz Tommy'ego. Rekrutują oni młodych, zdolnych tancerzy, którzy wezmą udział w wyjazdowych warsztatach tańca. Jest to wielka szansa dla Belli Parker. Dziewczyna, która zawsze żyła w cieniu sławnej siostry, w końcu może zabłysnąć.
"Światła sceny: życie na pointach" - HBO, godz. 20.10

Młody pisarz John Kelso przyjeżdża do Savannah, aby opisać szczegóły dotyczące prestiżowego balu z okazji świąt Bożego Narodzenia. To eleganckie i snobistyczne przyjęcie jest wydawane przez zamożnego Jima Williamsa, zajmującego się sprzedażą antyków. Podczas imprezy Jim zostaje aresztowany w związku z podejrzeniem zamordowania kochanka, Billy'ego Hansona. Kelso postanawia przedłużyć pobyt w mieście, by poznać jak najwięcej szczegółów tragedii. Ma nadzieję, że zdobędzie w ten sposób materiał do napisania sensacyjnej książki.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Północ w ogrodzie dobra i zła" - Ale kino+, godz. 20.10

Legia zmierzy się z Ajaksem w fazie pucharowej Ligi Europy UEFA. 16 lutego warszawianie rozegrają drugi mecz o punkty w 2017 roku. Muszą zapomnieć o przerwie zimowej i z animuszem wrócić do międzynarodowej rywalizacji. W grudniu wyszli z trudnej grupy Ligi Mistrzów UEFA z Realem Madryt, Borussią Dortmund i Sportingiem CP. Jeśli w pojedynku z Ajaksem będą radzić sobie tak dobrze, jak uczynili to w starciu ze Sportingiem u siebie, powinni odnieść zwycięstwo.
Legia Warszawa - AFC Ajax - TVP1, godz. 20.30

Kiedy premiera 5. odcinka na YouTube? Kto się pojawi? Zobacz zwiastun! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Til Schweiger w roli głównej, a ponadto niemiecki gwiazdor także wyreżyserował ten film. W obsadzie znaleźli się też m.in. Luna Schweiger i Moritz Bleibtreu. Max Fischer jest byłym żołnierzem sił specjalnych, który na zlecenie prokuratury ma zająć się ochroną nastoletniej Niny. Dziewczyna była świadkiem brutalnego morderstwa, dlatego teraz wielu niebezpiecznych i wpływowych ludzi pragnie jej śmierci. Max i Nina żyją w nieustannym zagrożeniu, co bardzo zbliża ich do siebie.
"Opiekun" - TVP2, godz. 20.40

Dwaj zamożni amerykańscy biznesmeni, nie mogąc zgodzić się, czy sukces jest rezultatem indywidualnych predyspozycji, czy warunków społecznych, podejmują zakład. Swego młodszego wspólnika, Louisa Winthorpe'a III, zdolnego i ambitnego biznesmena, spychają do nizin społecznych, umożliwiając jednocześnie awans i miejsce w zarządzie firmy murzyńskiemu włóczędze i złodziejaszkowi, Billy'emu. Wbrew rachubom złośliwych bogaczy, młodzi szybko orientują się w całej sytuacji i jednocząc siły, wymyślają zemstę doskonałą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Nieoczekiwana zmiana miejsc" - TVN, godz. 22.30

Głównym bohaterem filmu jest Murphy (Karl Glusman), niedojrzały młody mężczyzna, wspólnie wychowujący dziecko z dziewczyną, której nie kocha. W noworoczny poranek dostaje zaskakujący telefon. Dzwoni matka jego byłej dziewczyny, Elektry (Aomi Muyock). Kobieta martwi się o córkę, po której słuch zaginął i od dwóch miesięcy nikt nie miał z nią kontaktu. Ciągle jeszcze zamroczony sylwestrową imprezą Murphy w myślach wraca pamięcią do swego romansu z Elektrą. Oboje byli wówczas pełni radości i ambicji. Chłopak nie może się otrząsnąć po niespodziewanym powrocie do przeszłości, zostaje sam w domu i zażywa opium. W narkotycznym zwidzie próbuje zmierzyć się ze swoją przeszłością - minionym szczęściem, popełnionymi błędami, skrywanymi uczuciami i otaczającą go pustką
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Love" - Ale kino+, godz. 22,45

Film Małgorzaty Szumowskiej. Paryska dziennikarka pracująca dla "Elle" ma napisać artykuł o prostytucji na uniwersytecie, której oddają się studentki w zamian za sponsorowanie studiów. Zgłębiając temat, Anna poznaje utrzymujące się ze sponsoringu dziewczyny - Francuzkę Charlottę i Polkę Alicję. Podczas rozmów odkrywa, że w płatnej miłości chodzi również o spełnienie seksualne. Okazuje się, że jej fantazje erotyczne sięgają dalej, niż myślała. Anna zaczyna się zastanawiać, czy życie u boku męża pozbawia ją dostępu do ważnej części siebie, do której kluczem jest erotyka.
"Sponsoring" - TVP2, godz. 23.05

Kambodża należy do najbiedniejszych państw Azji Południowo-Wschodniej. W stolicy kraju na ulicach mieszkają prawie dwa tysiące dzieci. W 1994 r. Thierry Darnaudet odkrył, że zachodni turyści-pedofile przychodzą na miejski basen w poszukiwaniu ofiar. Thierry założył organizację Action Pour Les Enfants, która ma tropić przestępców. W opublikowanym w 2006 r. raporcie UNICEF-u przedstawiono skalę dziecięcej seksturystyki w nadmorskim regionie Kenii. W przeciwieństwie do Kambodży, tu nie działają organizacje zajmujące się walką z seksturystyką.
"Seksturystyka dziecięca. Tropem pedofilów" - TVP1, godz. 23.30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×