Program tv na czwartek, 16.05.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Sprawdź nasz program tv na czwartek. W telewizji serialowe hity, filmy oraz drugi półfinał Konkursu Eurowizji 2019! Nie zabraknie też kolejnego odcinka programu "Nasz nowy dom". Sprawdź nasz program tv na 16.05.2019. Co jeszcze dziś w tv?

Multimedia

Program tv na czwartek, 16.05.2019 r.:

W miejscowości Lisewo w województwie kujawsko - pomorskim mieszka czteroosobowa rodzina. Pan Tadeusz i pani Danuta wychowują dwie córki: czternastoletnią Zuzię i dwunastoletnią Dominikę. Dominika choruje na ciężką postać cukrzycy. Mama opiekuje się nią 24 godziny na dobę, także w szkole podczas lekcji, bo dziewczynka nie potrafi jeszcze sama przeprowadzić badania poziomu cukru i zrobić sobie zastrzyku. Pani Danuta nie może podjąć pracy a rodzina utrzymuje się z niewielkiej pensji pana Tadeusza. Ich dom nie jest bezpiecznym miejscem.
"Nasz nowy dom" odcinek 141. - Polsat, godz. 20:05

Amelia i Waleria są ciekawe, czy po odejściu Ireny Sadowska wróci do męża, jednak Renia waha się, czy trwać w małżeństwie. Z kolei Ludwik zwierza się Górce, że zrozumiał, jak bardzo kocha żonę i zamierza o nią walczyć. Poza tym Waleria rozwija swoją malarską pasję, a Stefan musi pozować żonie, gdy ta postanawia wykonać jego portret. Między Hubertem i Klarą narastają nieporozumienia z powodu odwołania jego przyjazdu do Stanów. Tymczasem Mariola nadal namawia Pyrkę do powrotu na scenę. Kiedy w parku spotyka ich Kniewski, Hubert boi się, że pisarz doniesie jego żonie, że widział ich razem...
"Barwy szczęścia" odcinek 2066. - TVP2, godz. 20:10

W odcinku będzie mowa o upodobaniach kulinarnych Europejczyków. Widzowie dowiedzą się, jak wygląda typowe śniadanie w różnych krajach i który posiłek w ciągu dnia uważa się za najważniejszy. Okaże się też, co można znaleźć w lodówce Anglika, Niemca, Włocha lub Polaka. Będzie mowa o tym, jaka polska potrawa nie odpowiada obcokrajowcom i dlaczego do carbonary nie powinno dodawać się śmietany. Gościem odcinka będzie Pascal Brodnicki.
"Europa da się lubić - 15 lat później" odcinek 3. - TVP2, godz. 20:45

Małżonkowie z 15-letnim stażem, Mia i Lance, organizują świąteczny weekend dla przyjaciół. Zapraszają drużbę, Harpera, i kolegów z czasów studiów: Quentina, Jordan, Robyn, Murcha, Candy i Shelby. To ich pierwsze spotkanie od ślubu Mii i Lance'a. Każde z nich ma za sobą doświadczenia emocjonalne oraz zawodowe, lecz w grupie dawne rywalizacje i uczucia szybko odżywają. Wychodzą też na jaw skrywane tajemnice.
"Czas na przyjaźń" - TVN7, godz. 21:00

Konkurs Piosenki Eurowizji to jedno z najpopularniejszych widowisk telewizyjnych na świecie. Pierwszy raz zorganizowano je w 1956 r. Dzięki konkursowi szansę na międzynarodową karierę zyskały takie gwiazdy jak szwedzki zespół ABBA i Céline Dion. 64. finał odbędzie się 18 maja. Polskę reprezentował zespół Tulia, który jednak odpadł w pierwszym półfinale. Jak zaprezentują się wykonawcy z innych państw?
Eurowizja 2019 - drugi półfinał - TVP1, godz. 21:00

Karol Górski jest człowiekiem sukcesu. Ma świetną posadę oraz dochody pozwalające na zakup sportowego auta i luksusowego domu. Jest zaręczony z atrakcyjną Marysią. Przystojny mężczyzna nie potrafi docenić narzeczonej. Ubóstwia kształty i zapach kobiet, a nawet rozmowy z nimi. Nie jest w stanie odmówić sobie flirtu, a tym bardziej upojnej nocy. Spędza je u boku jednej z trzech kochanek: zmysłowej Ireny, wyuzdanej Wandy lub pełnej uroku Pauliny. W końcu Maria odkrywa niewierność narzeczonego. Kobieta obmyśla zemstę.
"Och, Karol II" - TVN, godz. 22:30

Czadoman w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 16.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×