Program TV na czwartek, 16.07.2020. Co obejrzeć w czwartek, 16 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 16.07.2020? W programie TV na czwartek, m.in. "Kasamowa", "Sztos II", "O północy w Paryżu", "Termina", "Honey", "Między światami" i "Sobibór". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 16 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 16 lipca 2020 r.:

Franklin Hatchett zajmuje się nielegalnym rozprowadzaniem biletów na walki bokserskie. Dzięki filmowi nakręconemu przez reportera Jamesa Russella zostaje aresztowany. Gdy wraz z innymi podejrzanymi przewożony jest do więzienia, przyjaciele jednego z więźniów, z którym Franklin skuty jest kajdankami, napadają na konwój. Ginie dwóch policjantów. Hatchett ucieka. Radość z wolności szybko mija. Okazuje się, że jest podejrzany o zabicie funkcjonariuszy. Franklin udaje się do Russella, któremu obiecuje materiał na reportaż w zamian za schronienie.
"Kasamowa" - TVN7, godz. 20:00

Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek trafiają w ręce milicji. Nieoczekiwanie z tarapatów ratuje ich oficer Urzędu Bezpieczeństwa, Mietek Królikowski. Ma on jednak względem nich własne plany.
"Sztos II" - TV Puls, godz. 20:00

Wiktor Naworski leci z rodzinnej Krakozji do Nowego Jorku, gdzie ma do wypełnienia misję - ostatnią wolę ojca. Podczas podróży w jego ojczyźnie zachodzą poważne zmiany. Po wylądowaniu na nowojorskim lotnisku Wiktor dowiaduje się, że w Krakozji doszło do zamachu stanu. W związku z tym jego paszport stracił ważność, ponieważ kraj, z którego pochodzi, przestał formalnie istnieć, a obsługa lotniska nie chce go wypuścić do miasta. Od tego momentu jego domem jest terminal. Pewnego dnia Wiktor poznaje tu stewardesę Amelię Warren.
"Terminal" - Polsat, godz. 20:05

Po stracie dziecka Rebecca i Howie Corbettowie próbują uporać się z bólem i cierpieniem. Howie pielęgnuje wspomnienia o 4-letnim synku. Uczęszcza na spotkania grupy wsparcia, zaprzyjaźnia się z Azjatką Gaby. Rebecca czuje się nierozumiana przez męża, odrzuca myśl o następnym dziecku. Małżeństwo zaczyna się rozpadać. Pogrążonej w bólu kobiecie ukojenie przynoszą spotkania z licealistą Jasonem - kierowcą samochodu, pod który wpadł mały Danny. Młody człowiek tworzy komiks, w którym dzięki króliczej norze można się spotkać ze zmarłymi.
"Między światami" - TVP2, godz. 20:10

II wojna światowa. Pułkownik Armii Czerwonej Aleksandr Pieczerski, uczestniczący w walkach na froncie wschodnim, zostaje schwytany i przewieziony do niemieckiego obozu zagłady w Sobiborze. Z jego inicjatywy 14 października 1943 roku wybucha bunt więźniów, który zmienia się w desperacką walkę o godność i prawo do życia.
"Sobibór" - TV4, godz. 21:00

Sebastian, który złamał już nie jedno serce, zakłada się z przybraną siostrą, Kathryn, że uwiedzie niezwykle cnotliwą córkę nowego dyrektora, Annette Hargrove, zanim skończą się wakacje. Jest tak pewny siebie, że obiecuje oddać Kathryn własny, ukochany samochód, jeśli przegra zakład. Jeśli wygra, przybrana siostra obiecuje, że spędzi z nim noc. Kathryn postanawia także zemścić się na Cecile, dla której porzucił ją jej chłopak. Do pomocy angażuje Sebastiana.
"Szkoła uwodzenia" - Polsat Film, godz. 21:00

Mieszkająca w podmiejskich slumsach 20-letnia Honey Daniels marzy o karierze tancerki. Pewnego dnia tańczącą w klubie dziewczynę zauważa wpływowy magnat muzyczny Michael Ellis i oferuje jej kontrakt. Ellis nie ma wobec niej uczciwych zamiarów. Stawia ultimatum - pomoże jej, jeśli zostanie jego kochanką. Sugeruje, że w przeciwnym razie dziewczyna nie ma czego szukać w muzycznym biznesie. Honey odrzuca ofertę, ale nie zamierza rezygnować z kariery. Otwiera studio tańca. Nieoczekiwaną pomoc znajduje w młodym czarnoskórym raperze.
"Honey" - TVN, godz. 22:00

Scenarzysta Gil Pender wyjeżdża do Paryża wraz z narzeczoną Inez i jej rodzicami. Pewnego wieczoru pijany Pender gubi się w paryskich zaułkach. Nocna włóczęga w magiczny sposób zamienia się w podróż w czasie do lat 20. XX wieku. Scenarzysta poznaje sławy epoki, m.in. Francisa Scotta Fitzgeralda i jego żonę, Ernesta Hemingwaya, Salvadora Dali i Pabla Picassa. Gil, zafascynowany kochanką malarza, Adrianą, uważa, że znalazł inspirację do napisania powieści. Inez, zaniepokojona nocnymi wędrówkami narzeczonego, postanawia poznać prawdę.
"O północy w Paryżu" - Polsat, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 16.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×