Program tv na czwartek, 19.10.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na czwartek. Co będziemy mogli obejrzeć w telewizji? Przed nami wieczór z "Pierwszą randką" i serialem "Przyjaciółki". To jeszcze nie wszystko. Sprawdź nasz program tv i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na czwartek, 19 października 2017:

Jest rok 2087. Ludzie, którym się powiodło, opuszczają zanieczyszczoną i przeludnioną Ziemię, by zamieszkać na Księżycu. Pluto Nash jest jednym ze szczęśliwców, którym udało się osiedlić w nowej kolonii. Dorobił się fortuny, jego klub nocny cieszy się powodzeniem. Prowadzenie interesów na Srebrnym Globie stwarza problemy, panuje tam bowiem bezwzględna konkurencja i bezprawie. Pluto wkrótce popada w tarapaty. Gangster Morgan chce kupić od niego klub. Pluto nie zamierza pozbywać się dochodowego lokalu i odmawia sprzedaży.
"Pluto Nash" - TVN7, godz. 20:00

Polska lat 70. XX wieku. Szuler, zwany Wielkim Szu, wychodzi na wolność po pięciu latach pobytu w więzieniu. Żona, nie wierząc, by mógł się zmienić, proponuje mu rozwód i podział pokaźnego majątku. W poszukiwaniu spokojnej przystani Szu dociera do miasteczka, w którym chce wziąć udział w licytacji domu. Taksówkarz zawozi go do mistrza ceremonii, miejscowego potentata Mikuna. Jurek, dla którego poker stanowi życiową pasję, długo prosi mistrza, by zechciał zdradzić mu swoje sekrety. Ten w końcu ulega namowom.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wielki Szu" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Bóg mieszka w Brukseli. Nie jest przykładnym ojcem ani mężem. Stwórca terroryzuje rodzinę, a jego największą przyjemnością jest gapienie się w telewizor i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują życie ludzi. Pewnego dnia jego córka, Ea, postanawia wykraść z komputera boskie tajemnice i urządzić świat według własnego pomysłu.
"Zupełnie Nowy Testament" - HBO, godz. 20:10

Los lubi płatać figle. Szczególnie kiedy okazuje się, że prawdziwa miłość przez tyle lat była na wyciągnięcie ręki. Przekonali się o tym Edyta i Michał, którzy jadąc na pierwszą randkę przyjechali… tym samym pociągiem. Dodatkowo, kuzynka Edyty okazała się koleżanką Michała... czytaj więcej
"Pierwsza randka" odcinek 8. - TVP2, godz. 20:40

Czarek dowiaduje się, że nie jest ojcem dziecka Julki. Patrycja nie jest w stanie spojrzeć Wiktorowi w oczy po tym, co zrobił. Inga idzie do banku. Dziwi ją decyzja Roberta i to, z jakim entuzjazmem rezygnuje on z pracy. Anka przytłoczona sytuacją z Julką i sprzedanym domem szuka pomocy u męża. Paweł jest zły, że z nim nie wyjechała... czytaj więcej
"Przyjaciółki" odcinek 7. sezon 10. - Polsat, godz. 21:10

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kiler-ów 2-óch" - TVN, godz. 22:30

Mallory Kane jest świetnie wyszkoloną tajną agentką. Pracuje dla prywatnej firmy wynajmowanej przez CIA do zadań specjalnych. Za pośrednictwem przełożonego, Kennetha, Mallory otrzymuje zlecenie uwolnienia azjatyckiego zakładnika w Barcelonie. Akcja, w trakcie której agentka wdaje się w romans ze wspierającym ją Aaronem, kończy się powodzeniem. Chwilę potem Mallory zostaje wysłana do Dublina, gdzie ma udawać żonę agenta MI6 Paula. Wkrótce orientuje się, że stała się niewygodna dla mocodawców, którzy chcą ją zabić.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ścigana" - Polsat, godz. 23:25

Zobacz galerię

Premiery seriali w październiku

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×