Program TV na czwartek, 2.07.2020. Co obejrzeć w czwartek, 2 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 2.07.2020? W programie TV na czwartek, m.in. "Wyznania zakupoholiczki", "Przeczucie", "Diabeł ubiera się u Prady", "Powiedzmy sobie wszystko", "Morderstwo doskonałe" i "Drugie oblicze". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 2 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 2 lipca 2020 r.:

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy bardziej niż umiejętności liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.
"Diabeł ubiera się u Prady" - Polsat, godz. 20:00

Czworo dorosłych ludzi wraca do rodzinnego domu, by pochować zmarłego ojca. Spędzą cały tydzień w domu, w którym wciąż mieszka ich nadopiekuńcza matka, Hillary. Wspólnie spędzony czas będzie okazją, by poukładać wzajemne relacje i odbudować rodzinne więzi.
"Powiedzmy sobie wszystko" - TVN7, godz. 20:00

Sensacyjny debiut Władysława Pasikowskiego. Marcin Kroll służy w wojsku. Dowiaduje się o romansie żony. Dezerteruje. Jego dowódcy nie chcą, aby sprawa wyszła poza jednostkę, dlatego postanawiają odnaleźć uciekiniera na własną rękę.
"Krol" - Stopklatka, godz. 20:00

Historia Forresta Gumpa, upośledzonego człowieka o wielkim sercu i zdolności do wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA, począwszy od dzieciństwa w latach 50. XX wieku. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
"Forrest Gump" - Paramount Channel, godz. 20:00

Mąż Lindy ginie w wypadku samochodowym. Jednak następnego dnia mężczyzna pojawia się w domu cały i zdrowy. Linda podejrzewa, że doznała jakiegoś złudzenia. Zaczyna ją prześladować przerażające przeczucie, że tragedia, którą zobaczyła w wizji, wkrótce rozegra się w rzeczywistości. Za wszelką cenę stara się, by nie doszło do wydarzeń, które wydają się nieuniknione.
"Przeczucie" - TVP2, godz. 20:05

Drużbowie lecą do Sidney. Niestety, w trakcie wyprawy dochodzi do wypadku i jeden z nich ginie. Po znalezieniu ciała mężczyźni chcą podjąć próbę dostarczenia go do domu, aby godnie pożegnać się z przyjacielem. Przed nimi szalona i pełna niespodziewanych zwrotów akcji wyprawa.
"Kochanie poznaj moich kumpli" - TV Puls, godz. 21:40

Luke pracuje przy motocyklowym show, jeździ z miasta do miasta. Gdy pewnego lata powraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, dowiaduje się, że dziewczyna, z którą miał romans, urodziła mu syna. Chce porzucić dotychczasowe życie i poświęcić się rodzinie, ale nie jest przygotowany do bycia ojcem. Korzystając z umiejętności jazdy na motocyklu, okrada banki. Podczas jednego ze skoków krzyżują się drogi Luke'a i ambitnego funkcjonariusza policji Avery'ego Crossa, co dla obu kończy się fatalnie. Kilkanaście lat później ich synowie zawierają znajomość.
"Drugie oblicze" - TVP2, godz. 21:50

Milioner Steven Taylor osiągnął w życiu wszystko; ma pieniądze, władzę i piękną żonę Emily. Pewnego dnia dowiaduje się, że grozi mu bankructwo. Na dodatek odkrywa romans żony z pewnym artystą. Gdy zdobywa wystarczającą ilość dowodów potwierdzających jej niewierność, obmyśla zemstę. Kochankowie mają paść ofiarą skrupulatnie zaplanowanego morderstwa. Emily jest na tyle bogata, że problemy finansowe Stevena, jej spadkobiercy, mogłyby znaleźć rozwiązanie. Zdradzony mąż zapomina jednak, że nie ma zbrodni doskonałej.
"Morderstwo doskonałe" - TVN7, godz. 22:15

Rebecca mieszka w Nowym Jorku z najlepszą przyjaciółką, Suze. Uwielbia ubrania i dlatego wydaje na nie wszystkie pieniądze. Obsesja kupowania ściśle wiąże się z marzeniem o pracy w elitarnym piśmie poświęconym modzie. Przez przypadek Rebecca zostaje zatrudniona w magazynie finansowym, którego redaktorem naczelnym jest zniewalająco przystojny Luke Brandon. Odpowiedzialna za rubrykę z poradami dziewczyna szybko zdobywa sympatię czytelników i staje się popularna. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli.
"Wyznania zakupoholiczki" - Polsat, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 2.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×