Program tv na czwartek, 21.01.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Co stacje telewizyjne przygotowały dla nas na dzisiejszy wieczór? Podpowiadamy, co obejrzeć w czwartek w tv!

Multimedia

Opowieść Magdaleny Piekorz o cierpieniu i o sile miłości. Wojtek z dzieciństwa pamięta bicie i poniżanie przez ojca, który wierzył, że w ten sposób wychowa syna na porządnego człowieka. Podświadomie wiedział, że robi dziecku krzywdę, wzbudzając w nim odrazę i strach zamiast miłości. Choć od tamtego czasu minęło wiele lat, Wojtek nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Postrzegany przez otoczenie jako cynik, w głębi duszy jest wrażliwym człowiekiem, który boi się kochać. Nie chce powtórzyć błędów ojca, dlatego wciąż ucieka. Jedyna nadzieja w pięknej Tani.
"Pręgi" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Ip Man, mistrz Wing Chun kung-fu, mieszka z żoną i synem w chińskim mieście Foshan. Rzadko przyjmuje wyzwania od pragnących się z nim zmierzyć wojowników. Spokojne życie mężczyzny przerywa wybuch II wojny chińsko-japońskiej. Do Foshan wkraczają wrogie wojska. Ip Man zostaje wysiedlony. Aby utrzymać rodzinę, musi pracować dla najeźdźców. Generał Miura, miłośnik sztuk walki, zmusza miejscowych nauczycieli kung-fu do pojedynków. Gdy po jednym z nich przyjaciel Ip Mana znika bez śladu, mistrz wkracza do akcji.
"Ip Man" - TV 4, godz. 20:00

Rewelacyjnie zrealizowany i zagrany dramat na podstawie bestsellerowej powieści Waltera Kirna. Ryan Bingham (George Clooney), jest specjalistą od zwalniania pracowników. Zatrudniany przez kolejne firmy większość życia spędza w drodze. W czasie jednej z podróży poznaje Alex, dla której jest zdecydowany dokonać znaczących zmian w życiu. Jak się okazuje, nowe technologie sprawiają, że konsultant od zwalniania pracowników nie musi wciąż podróżować po kraju, ponieważ można łączyć się z firmami przez Internet. Ryan staje przed groźbą utraty pracy.
"W chmurach" - HBO, godz. 21:40

W opłakanym stanie Malwina trafia do domu przywieziona przez przypadkowego mężczyznę. Skruszona przeprasza wszystkich domowników za swoje zachowanie. Wkrótce Marczaków odwiedzają Rybińscy. Marlena nie zamierza drugi raz dzwonić do Marcela. Kasia i Czarek za jej plecami piszą do niego maila. Tymczasem Marcel zmierza w pobliże Feel Good. Bożena zwierza się ojcu z kłopotów w pracy. Tomasz podpowiada jej, żeby skontaktowała się z właścicielką pralni. Ta, jako kobieta, na pewno jej pomoże. Tymczasem Kasprzak, który przejrzał plan Wiśniewskiej, z premedytacją oblewa środkiem chemicznym przygotowaną przez nią koszulę klienta.
"Barwy szczęścia" Odcinek 1384 - TVP 2, godz. 20:05

Zrealizowany z ogromnym rozmachem miniserial historyczny poświęcony jednemu z najbardziej znanych, a zarazem najbardziej tajemniczych faraonów. Faraon Echnaton zostaje otruty przez najwierniejszego sługę. Na tron wstępuje syn władcy, 9-letni Tutanchamon. Dziesięć lat później młody faraon jest mężem siostry, Anchesenamon. Małżonkowie nie mają potomka. Anchesenamon jest z wzajemnością zakochana w Ka, najbliższym przyjacielu faraona. Egipt musi stawić czoła najazdowi Mitannijczyków. Tutanchamon postanawia wyrwać się spod kurateli wezyra Aya, generała Horemheba i arcykapłana boga Amona, sprawujących władzę w kraju. Obejmuje dowództwo nad armią w bitwie z Mitannijczykami. Zostaje ranny. czytaj więcej...
"Tutanchamon" Odcinek 1 - TVP 2, godz. 21:45

Minęły trzy lata, od kiedy genialny złodziej Danny Ocean i jego ludzie dokonali jednego z najbardziej efektownych i lukratywnych skoków w historii. Ukradli 160 mln dolarów, pozbawiając tym samym bezwzględnego właściciela kasyn, Terry'ego Benedicta, całej zawartości skarbca. Po tym niezwykle dochodowym napadzie każdy z członków gangu próbuje wieść zwyczajne życie. Jednak ktoś nasyła na nich żądnego zemsty Benedicta, który chce zwrotu skradzionych pieniędzy wraz z odsetkami. Na ich zdobycie mają dwa tygodnie. Gra toczy się o życie.
"Ocean's Twelve: Dogrywka" - TVN, godz. 22:35

Kraków, czas okupacji hitlerowskiej. Samotna wdowa Joanna Kurska ratuje z łapanki 7-letnią Żydówkę, którą ukrywa w swoim mieszkaniu. O sekrecie nie wie nawet rodzina, lecz odkrywa go oficer SS rewidujący mieszkanie. Zafascynowany młodą Polką Niemiec zobowiązuje się nie zdradzić tajemnicy, ale oczekuje, że Joanna zostanie jego kochanką. Dozorczyni Kamińska rozsiewa plotki o romansie z esesmanem. Chociaż od bohaterki odwracają się najbliżsi, opuszczona i zastraszona kobieta gotowa jest walczyć o dobro dziecka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Joanna" - TVP 2, godz. 22:45

15-letnia licealistka Adela ma wielu znajomych i dobre relacje z rodzicami, lecz jest niezadowolona z życia. Gdy zaczyna spotykać się z przystojnym kolegą, przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks i miłosne rozczarowanie. Poznaje niebieskowłosą studentkę sztuk pięknych. Pochodząca z dobrej rodziny wykształcona Emma nie ukrywa przed Adelą homoseksualnej orientacji. Dziewczyny wchodzą w namiętny, trwający kilka lat związek, w którym Adela odkrywa swoje pragnienia, ale dowiaduje się też, czym są tęsknota i poczucie starty.
"Życie Adeli rozdział 1 i 2" - Ale kino+, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×