Program tv na czwartek, 23.02.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na czwartek opiera się głównie na komediach i historiach, w których główne role odgrywają kobiety. Sprawdź, co obejrzeć w czwartek w TV!

Multimedia

Ajax spotka się w Amsterdamie z Legią w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy UEFA. Wymienione drużyny rywalizowały w tej fazie LE UEFA w sezonie 2014/2015. Dwa lata temu w Holandii Ajakidzi okazali się lepsi od Wojskowych 1:0, a w Polsce zwyciężyli 3:0. Trzy bramki strzelił Legii Arkadiusz Milik, który obecnie występuje w Napoli. Warszawianie będą chcieli odegrać się na zawodnikach Ajaksu i przełamać złą passę polskich ekip, które po awansie z fazy grupowej do wiosennej fazy pucharowej LE UEFA odpadają w starciu z pierwszym przeciwnikiem... czytaj więcej
Ajax Amsterdam - Legia Warszawa - TVP1, godz. 18:55

Carly Whitten, nowojorska prawniczka ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga, szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie do jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate. Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się Markowi oszukać. Kobiety zaprzyjaźniają się i postanawiają zemścić się. Pomaga im Amber - kolejna kochanka mężczyzny. Wspólne przygotowywanie planu działania sprawia, że kobiety się zaprzyjaźniają.
"Inna kobieta" - Polsat, godz. 20:05

Trzy siostry Sachi, Yoshino i Chika mieszkają w starym domu odziedziczonym po babci w nadmorskim miasteczku Kamakura. Piętnaście lat temu ich ojciec opuścił rodzinę, aby związać się z inną kobietą. Od tamtego czasu nigdy go nie widziały. Pewnego dnia jednak przychodzi wiadomość o jego śmierci. Siostry decydują się udać na daleką prowincję, aby wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych. Na miejscu poznają swoją przyrodnią siostrę Suzu, o której istnieniu nie wiedziały. Bez zastanowienia zapraszają dziewczynę, aby zamieszkała razem z nimi. Robią wszystko, żeby Suzu poczuła się częścią rodziny. Kameralny film cenionego japońskiego reżysera Hirokazu Koreedy mówi w subtelny sposób o rodzinnej traumie, walce z poczuciem winy, powtarzaniu starych błędów oraz skrywanych głęboko sekretach.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Nasza młodsza siostra" - HBO, godz. 20:05

Było ich czterech: Lorenzo, Michael, John i Tommy. Wszyscy pochodzą z rozbitych rodzin, mieszkają w nowojorskiej Hell's Kitchen, słynnych slumsach na Mathattanie. W latach 60. razem dorastają, razem się wychowują, a ich domem jest ulica. Czterej przyjaciele pracują dla miejscowego gangstera, Kinga Benny'ego, zajmując się kradzieżami i drobnymi rozbojami. Ale mają też inne zainteresowania, fascynuje ich książka "Hrabia Monte Christo" Aleksandra Dumas, uwielbiają grać w koszykówkę z zaprzyjaźnionym księdzem Bobbym. Pewnego razu wszystko się zmienia. Napad na ulicznego sprzedawcę hot dogów nieomal kończy się tragicznie. Za chuligański wybryk kumple trafiają do poprawczaka, gdzie są torturowani, bici i gwałceni przez grupę strażników więziennych, którym przewodzi sadystyczny Sean Nokes. Mija 11 lat od tamtych dramatycznych przeżyć. Każdy z przyjaciół poszedł inną drogą życiową...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Uśpieni" - TVP2, godz. 20:40

Czterdziestoletni Andy nie radzi sobie z kobietami i dlatego wciąż jest prawiczkiem. W rozwiązaniu tego problemu usiłuje mu pomóc trzech kumpli. 40-letni Andy Stitzer pracuje w sklepie elektronicznym i od lat skrywa pewien sekret. Otóż, wbrew powszechnej w Stanach, wczesnej inicjacji seksualnej, on sam pozostał prawiczkiem. Sytuacja Andy'ego nie wynika jednak z głębokiej wiary czy jakichkolwiek ułomności, a z bardzo prozaicznego powodu - nie radzi sobie z kobietami. Kiedy o jego nieszczęściu dowiadują się trzej koledzy z pracy, natychmiast postanawiają mu pomóc. Misja na moment stanie pod znakiem zapytania, kiedy Andy zakocha się w Trish, samotnej matce, która nie widzi w swym związku miejsca na seks.
"40-letni prawiczek" - TV Puls, godz. 22:05

Renomowana projektantka mody Mary Haines może mówić o wielkim szczęściu. Mieszka w pięknym domu, ma córkę i zamożnego męża. W dodatku otoczona jest gronem przyjaciółek, do którego należy elegancka Sylvia, ekscentryczna Edie oraz znana z brutalnej wręcz prawdomówności Alex. Pewnego dnia dochodzi do zdarzenia, które burzy idealny obraz świata Mary. Kobieta dowiaduje się, że mąż ma romans z Crystal, ekspedientką w perfumerii. Nagle całe życie pani Haines zostaje zakwestionowane. Pomoc w tej kryzysowej sytuacji oferują jej niektóre przyjaciółki oraz matka Mary, rezolutna Catherine. Diane English, znana jako producentka słynnego serialu "Murphy Brown", wpadła na pomysł realizacji "Kobiet" już w roku 1994. Wtedy właśnie zainteresowała się filmem George'a Cukora pod takim samym tytułem z 1939 roku oraz jego pierwowzorem literackim, starszą o trzy lata sztuką Clare Booth. Oba utwory opowiadały o zdradzonej przez męża kobiecie, należącej do towarzyskiej elity Nowego Jorku oraz jej przyjaciółkach.
"Kobiety" - Polsat, godz. 22:25

Bogaty przemysłowiec i tajny agent w jednej osobie, Clark Devlin, zostaje postrzelony w czasie akcji i zapada w śpiączkę. Ponieważ trzeba realizować prowadzone przez niego zadania, wyznacza się zastępcę Clarka. Rolę tajnego agenta powierza się jego dotychczasowemu szoferowi. Jimmy Tang nie jest do tej roli przygotowany, ale to nie stanowi problemu. Aby dobrze wykonywać nowe obowiązki Jimmy ma otrzymać specjalną pomoc w postaci niezwykłego narzędzia. Okazuje się, że ma nosić elegancki smoking od Armaniego, ten sam, w którym często występował publicznie jego szef, Clark. W chwilę po założeniu gustownego ubrania, okazuje się, że nie jest to zwykła część garderoby, ale supernowoczesne wyposażenie dla współczesnego szpiega. W takim przebraniu dla byłego szofera nie ma już rzeczy niemożliwych. Wkrótce Jimmy świetnie zastępuje swego szefa nawet w najtrudniejszych misjach szpiegowskich.
"Smoking" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×