Program tv na czwartek, 23.05.2019. Co dziś w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na czwartek - co dziś w tv? Przed nami m.in. początek piłkarskiego turnieju w Polsce, kolejny odcinek programu "Nasz nowy dom" oraz filmy takie jak: "Mąż idealny" i "Tammy". Nie zabraknie też serialu "Przyjaciółki". Sprawdź program tv na czwartek, 23 maja 2019 r.

Multimedia

Program tv na czwartek, 23.05.2019 r.:

Mary jest ambitna i pracowita. Uchodzi za atrakcyjną i wartościową dziewczynę, ale nie ma szczęścia w miłości. Ojciec postanawia wreszcie wyswatać córkę z jej dawnym znajomym, Massimo. Pewnego dnia bohaterka cudem unika wypadku. Nieznajomy, doktor Steve Edison, ratuje jej życie. Między nią a doktorem nawiązuje się przyjaźń, która wkrótce przeobraża się w mocniejsze uczucie. Dziewczyna czuje, że szczęście się do niej uśmiechnęło, ale wkrótce przeżywa szok. Steve jest narzeczonym Fran, klientki, dla której Mary przygotowuje przyjęcie weselne.
"Powiedz tak - TV Puls, godz. 20:00

Strzałków to niewielka miejscowość niedaleko Radomska w województwie łódzkim. W jednej czwartej wielorodzinnego budynku mieszka pani Anna, która samotnie wychowuje siedemnastoletniego wnuka Marcina. Mama chłopca nie interesowała się nim a kilka lat temu zmarła. Mimo trudnej sytuacji i ciężkich przeżyć Marcin uczy się, bo chce zostać informatykiem. Warunki w jakich mieszka pani Anna i jej wnuk są tragiczne...
"Nasz nowy dom" odcinek 142. - Polsat, godz. 20:05

Po raz pierwszy w historii światowy czempionat w piłce nożnej mężczyzn do lat 20 odbywa się w Polsce. W turnieju uczestniczą dwadzieścia cztery drużyny podzielone na sześć grup. Biało-czerwona drużyna zagra z Kolumbią, Tahiti i Senegalem. Kibice liczą na udane występy ekipy, którą od niedawna kieruje selekcjoner Jacek Magiera. Jeśli chodzi o poprzednie edycje, to Polacy odnieśli sukcesy w 1983 roku w Meksyku, zajmując trzecią pozycję, i 1979 roku w Japonii, kończąc rywalizację na czwartym miejscu.
Polska - Kolumbia: faza grupowa - TVP2, godz. 20:20

Maks pomaga Indze odebrać Hanię ze szkoły. Jest świadkiem kłótni rodzinnej, w której bezsilna Inga nie ma pomysłu na karę dla córki. Maks podpowiada, że mogłaby zostać wolontariuszką na jego oddziale i umilać czas chorym dzieciom. Hania bardzo szybko przekonuje się do młodego lekarza. Jasiek podejrzewa, że Zuza utrzymuje potajemnie kontakt z Chrisem. Przeszukuje jej pocztę i znajduje wiadomość, którą bierze za dowód jej dalszych zdrad.
"Przyjaciółki" odcinek 158. - Polsat, godz. 21:10

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.
"Dlaczego nie!" - TVN, godz. 22:30

Atrakcyjna Kate Mosley ma objąć kierownicze stanowisko w agencji reklamowej. Lecz niezamężne kobiety nie wzbudzają zaufania szefa firmy. Rezolutna dziewczyna znajduje sposób na zdobycie posady. Wynajmuje aktora, który ma wcielić się w rolę narzeczonego. Prawdziwym obiektem westchnień Kate jest kolega z pracy - przyczyna złamania wielu niewieścich serc. Dzięki fikcyjnemu narzeczonemu dziewczyna ma szanse zdobyć nie tylko stanowisko, ale i serce biurowego Casanovy, zazdrosnego o rywala. Odkrywa jednak, że kocha kogoś innego.
"Mąż idealny" - Polsat, godz. 23:20

Trzydziestoletnia Tammy ma sporą nadwagę, właśnie straciła pracę w lokalu serwującym fast food, rozbiła samochód, a ponadto odkryła, że jej mąż romansuje z sąsiadką. Zrozpaczona postanawia uciec jak najdalej od problemów życiowych. Kłopot jednak w tym, że nie ma pieniędzy ani sprawnego auta. Jej jedyną nadzieją jest ekscentryczna babka Pearl, która pragnie zobaczyć wodospad Niagara. Podczas szalonej podróży Tammy odkryje siebie na nowo.
"Tammy" - TVN7, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 23.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×