Program tv na czwartek, 25.07.2019. Co obejrzeć 25 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 25 lipca 2019 roku! Skusicie się dzisiaj na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć! Oto program TV na czwartek, 25 lipca 2019 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 25.07.2019 r.:

Rok 1953. Do Wellesley College, elitarnej szkoły żeńskiej, przyjeżdża nowa nauczycielka historii sztuki, Katherine Watson. Młoda, pełna ideałów kobieta, wielbicielka Picassa i Pollocka, pragnie przekazać wychowankom wiedzę i nauczyć je twórczego spojrzenia na sztukę. Jej entuzjazm szybko zostaje wystawiony na próbę, gdy okazuje się, że dla jej uczennic obrączka na palcu więcej znaczy niż tytuł naukowy. Katherine stara się poszerzyć horyzonty intelektualne dziewcząt, ale napotyka opór konserwatywnego otoczenia.
"Uśmiech Mony Lizy" - TVP2, godz. 20:10

Alex Hitchens jest prywatnym doradcą do spraw uwodzenia kobiet i z każdego mężczyzny potrafi zrobić Romea i Casanovę w jednym. Dlatego też Hitch nie narzeka na brak klientów. Obecnie zajmuje się nieśmiałym, a na dodatek bardzo otyłym księgowym Albertem, nieszczęśliwie zakochanym w urodziwej i bogatej Allegrze Cole. Alex nieoczekiwanie zakochuje się w pięknej, lecz dość cynicznej dziennikarce nowojorskiego dziennika. Znajomość stopniowo nabiera rumieńców. Sielanka kończy się z chwilą, gdy kobieta odkrywa, czym naprawdę zajmuje się Hitch.
"Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" - Polsat, godz. 20:10

Lata sześćdziesiąte dwudziestego wieku. Florence i Edward to nowożeńcy, którzy przybywają do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, by spędzić tam noc poślubną. Młodzi pochodzą z bardzo odmiennych światów. Ona jest córką biznesmena i utalentowaną skrzypaczką, a on studentem historii o skomplikowanym uosobieniu. Ich przyszłość zależy od tej jednej nocy, po której nic już nie będzie jak wcześniej.
"Na plaży Chesil" - HBO, godz. 20:10

Film o grupie 28 sowieckich żołnierzy piechoty, którzy w listopadzie 1941 roku mieli przez kilka dni powstrzymywać kolumnę ponad pięćdziesięciu niemieckich czołgów jadących na Moskwę.
"Żołnierze Panfiłowa" - TV 4, godz. 21:00

Danny i Wheeler od kilku lat pracują razem przy promocji napoju energetycznego. Pewnego dnia, po prezentacji w szkole, panowie zastają auto służbowe na lawecie. Pertraktacje z funkcjonariuszami na nic się nie zdają, Danny i Wheeler próbują więc sami odzyskać wóz. Akcja kończy się na sali sądowej wyrokiem pozbawienia wolności. Dziewczyna Danny'ego, prawniczka, ustala z sędzią, że zamiast więzienia skazani odbędą 150 godzin prac społecznych. Dwaj panowie trafiają do organizacji, która poszukuje tymczasowych opiekunów dla dzieci.
"Wyrolowani" - TVN 7, godz. 21:55

Mitch Preston, detektyw z wieloletnim stażem, słynie z trudnego charakteru i niekonwencjonalnych metod pracy. Posterunkowy Trey Sellars marzy o karierze aktorskiej, często bywa na castingach. Obaj spotykają się w trakcie prowadzonej przez Prestona akcji przeciwko handlarzom narkotykami. Z powodu interwencji Sellarsa i dziennikarzy akcja kończy się skandalem. Chase Renzi, producentka szukająca pomysłu na reality show, proponuje komendantowi współpracę przy produkcji programu o codziennej pracy funkcjonariuszy, by poprawić wizerunek policji.
"Showtime" - TVN, godz. 22:30

Paige i Leo są młodym małżeństwem z Chicago. Ona jest początkującą rzeźbiarką, on - muzykiem, właścicielem studia nagrań. Pewnego dnia w ich saaba uderza ciężarówka. W wyniku urazu czaszki Paige traci pamięć. Mąż staje się dla niej obcym człowiekiem. Mentalnie kobieta cofa się do wieku licealnego. Marzy o karierze prawnika, nie może zrozumieć, dlaczego zerwała zaręczyny z Jeremym. Rita i Bill próbują odzyskać córkę, która przez lata nie utrzymywała z nimi kontaktu. Leo postanawia sprawić, by żona zakochała się w nim po raz drugi.
"I że cię nie opuszczę..." - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 25.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×