Program TV na czwartek, 28.09.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć w czwartek, 28 września w telewizji? W programie TV na czwartek m.in. "Pierwsza randka", "Przyjaciółki", "Zróbmy sobie wnuka" i "Nocne graffiti". Sprawdź program TV na 28 września 2017!

Multimedia

Program tv na czwartek, 28 września 2017 r.:

W dniu ślubu córki Frank Allen opowiada przyszłemu zięciowi o swoim życiu. Mężczyzna miał obsesję na punkcie oszczędności czasu i dobrego zorganizowania swojego dnia. Wszystko, co robił, było zapisane w notesie z dokładną godziną - czas na śniadanie, na wyjście z domu i wypicie drinka na przyjęciu. Jego poukładane życie zmieniło się, gdy pewnego dnia w drodze powrotnej do domu Frank postanowił pomóc ciężarnej kobiecie i zawieźć ją do szpitala.
"Teoria chaosu" - TVN7, godz. 20:00

Instruktor wojsk powietrzno - desantowych Marek Kossot dowiaduje się, że jego siostrzenica Monika zażywa narkotyki. Odwiedza Koksa, dealera i chłopaka Moniki. Chce go nastraszyć i zmusić do opuszczenia miasta. Choć Koks to tylko płotka, bossowie narkotykowego rynku są zaniepokojeni akcją Kossota i nasyłają na niego "goryli", by zniechęcić go do wtykania nosa w nie swoje sprawy. Ciężko kontuzjowany Kossot rzeczywiście traci ochotę na dalsze kontakty z gangiem do czasu jednak, gdy znajduje Monikę nieprzytomną z przedawkowania. Organizuje ze swoich dawnych podopiecznych doborowy oddział i rozpoczyna prywatną wojnę z narkotykową mafią.
"Nocne graffiti" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Urocze kelnerki, sympatyczny manager i barman z fantazją to niesamowita obsługa restauracji "Pierwsza randka". Wyjątkowy personel służy radą i pomaga gościom odnaleźć prawdziwą miłość. Dowiedzieli się o tym Andrzej i Alicja. Niezależna księgowa ponad dwadzieścia lat temu wystąpiła w programie "Randka w ciemno", w którym znalazła byłego już męża. Czy przypadnie do gustu uwielbiającemu taniec Andrzejowi? Czytaj więcej
"Pierwsza randka" - TVP2, godz. 20:40

Idealnie dopasowane, szczęśliwe małżeństwo Gerry'ego i Holly Kennedych przerywa śmierć mężczyzny. Utrata miłości życia wpędza Holly w głęboką depresję. W dniu trzydziestych urodzin młoda wdowa otrzymuje jednak zagadkową przesyłkę. Do tortu dołączona jest taśma z nagraną wiadomością od Gerry'ego, który prosi ją, by wyszła zabawić się z przyjaciółmi. Wkrótce pojawiają się kolejne wiadomości, a każda kończy się dopiskiem "P.S. Kocham Cię". Okazuje się, że Gerry opracował przed śmiercią niezwykły plan. Napisał serię listów do żony, które są jej co miesiąc dostarczane. Zachęca w nich Holly do podejmowania najróżniejszych wyzwań.
"P.S. Kocham Cię" - Polsat Film, godz. 21:00

Wiktor wręcza Patrycji bilet lotniczy, chce ją zabrać do Paryża. Patrycja jest zaskoczona propozycją wspólnego wyjazdu, ulega jednak namowom Wiktora. Dorota opracowuje plan zemsty na Łukaszu. Wysyła do banku anonimowego maila, który rozpętuje "burzę" wśród pracowników. Paweł z Anką udają się do notariusza. To już postanowione - sprzedają dom, kupują kamper i jadą w podróż. Dorota wyciąga Łukasza na kort, umawia się z Matyldą i jej mężem. Pomiędzy kochankami dochodzi do kłótni. Patrycja gotowa do podróży czeka na Wiktora. Mężczyzna się spóźnia, nie odbiera telefonów... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

W centrum jednego z wielkich miast, wśród wielopiętrowych biurowców i luksusowych centrów handlowych, stoi parterowy drewniak otoczony ogródkiem. Mieszkańcy domu - Maniek i Gienia Koselowie - wcale jednak nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Przeciwnie - chcą, by tu gdzie wychowały się ich dzieci, wychowywały się też wnuki. Niestety młode pokolenie Koselów nie tęskni za stabilizacją i żadne z nich nie wstąpiło w związki małżeńskie. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Mają też jeszcze jedną wspólną cechę: choć oboje nieźle zarabiają, równie często popadają w długi.
"Zróbmy sobie wnuka" - TVN, godz. 22:30

Largo Winch jest przybranym synem właściciela potężnej międzynarodowej korporacji "W". Nagła śmierć ojca sprawia, że dziedziczy cały majątek, stając się jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Ku zaskoczeniu wszystkich, Largo zamierza sprzedać udziały w firmie i zająć się działalnością charytatywną. Decyzja dziedzica niespodziewanie przysparza mu wielu wrogów, czyhających na akcje firmy. W dniu ogłoszenia planów o założeniu fundacji pojawia się prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego Diane Francken. Oskarża filantropa o powiązania ze sprawą sprzed trzech lat, kiedy dokonano masakry birmańskiej wioski, położonej na atrakcyjnych dla korporacji złożach niklu.
"Spisek. Largo Winch II" - TVP2, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź, co będzie można obejrzeć w kinie i na VOD we wrześniu:

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 28.09.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×