Program tv na czwartek, 29.08.2019. Co obejrzeć 29 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 29 sierpnia 2019 roku. Czekają dzisiaj na was sportowe emocje, a także dawka solidnego kina, w tym polskie produkcje! Na co się skusicie? Sprawdźcie program TV na czwartek, 29.08.2019 roku.

Multimedia

Program tv na czwartek, 29.08.2019 r.:

Vin Serento jest szefem gangu, który organizuje nielegalne wyścigi samochodowe na ulicach Los Angeles. Tajny agent Paul White przeniknął w struktury organizacji. Ludzie Vina planują napaść na szefa mafii, Juana Carlosa de la Sol. Chcą przejąć jego majątek oraz przyćmić jego sławę.
"Wściekle szybcy" - TV Puls, godz. 22:00

Gdy pewnego dnia życie Kariny zamienia się w pasmo nieszczęść, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i "podkolorować" rzeczywistość. Niestety, uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymyka się jej spod kontroli, doprowadzając do wielu nieprzewidzianych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.
"Narzeczony na niby" - Polsat, godz. 20:05

Mecz Rangers - Legia. Przed Legią Warszawa najważniejsze i najtrudniejsze spotkanie w tym sezonie. Podopiecznym Aleksandara Vukovicia wystarczy bramkow remis na Ibrox Park, by awansować do upragnionej fazy grupowej Ligi Europy.
Rangers FC - Legia Warszawa: play-off - rewanż - TVP2, godz. 20:40

Architekci Oscar i Peter otrzymują intratną propozycję zaprojektowania centrum kulturalnego w Chicago. Zleceniodawcą jest magnat finansowy Charles Newman. Jednocześnie Decker i Strauss przygotowują konkurencyjny projekt. Newman zleca Oscarowi dodatkowe zadanie - śledzenie partnerki, o którą jest zazdrosny. Amy zawróciła w głowie Oscarowi, który zdaje sobie sprawę, że spotkał kobietę swego życia. Wkrótce przekonuje się, że Charles zlecił mu to zadanie tylko dlatego, że uważa go za geja. Co gorsza, podobnie myślą Amy, rodzina i przyjaciele.
"Troje do tanga" - TVN 7, godz. 22:00

Dale, Kurt i Nick postanawiają zostać własnymi szefami i założyć firmę. Okazuje się, że bycie przedsiębiorcą wymaga pewnych konkretnych poświęceń. Gdy zostają oszukani przez inwestora, postanawiają porwać jego syna i wyłudzić okup, dzięki któremu otworzą w końcu wymarzony biznes.
"Szefowie wrogowie 2" - TVN, godz. 22:30

Rok 1917. Rodzice Bodzia chcą, by został lekarzem, jednak on marzy o karierze scenicznej. Młodzieniec ucieka z domu, zaczyna występować w rewiach. Po wylansowaniu pierwszego przeboju dostaje propozycję występu w filmie. W 1925 r. debiutuje na dużym ekranie - w romantycznej komedii "Rywale", która przynosi mu rozgłos. W latach 30. zaczyna pisać scenariusze, próbuje sił jako reżyser. Po wybuchu II wojny światowej Bodo wyjeżdża do Lwowa. Podejmuje decyzję o emigracji do Ameryki, jednak zostaje aresztowany przez NKWD i wywieziony do Moskwy.
"Bodo" - TVP2, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 29.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×