Program TV na czwartek, 30.07.2020. Co obejrzeć w czwartek, 30 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 30.07.2020? W programie TV na czwartekk, m.in. "Miłość na zamówienie", "Szefowie-wrogowie II", "50 pierwszych randek", "Starsky i Hutch" oraz "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem. Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 30 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 30 lipca 2020 r.:

35-letni Tripp nadal mieszka z rodzicami. Trudno mu się dziwić. Nie musi płacić czynszu, ma super pokój i mama pierze mu ubrania. Zdesperowani rodzice zatrudniają atrakcyjną Paulę, żeby "wypchnąć" syna z gniazda.
"Miłość na zamówienie" -Polsat, godz. 20:00

Dale, Kurt i Nick postanawiają zostać własnymi szefami i założyć firmę. Okazuje się, że bycie przedsiębiorcą wymaga pewnych konkretnych poświęceń. Gdy zostają oszukani przez inwestora, postanawiają porwać jego syna i wyłudzić okup, dzięki któremu otworzą w końcu wymarzony biznes.
"Szefowie wrogowie II" - TVN7, godz. 20:00

Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie, który pewnego dnia wyławia z morza piękną i tajemniczą dziewczynę. Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy, Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej istocie.
"Ondine" - TVP2, godz. 20:10

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy bardziej niż umiejętności liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.
"Diabeł ubiera się u Prady" - Polsat Film, godz. 21:00

Julieta jest kobietą w średnim wieku. Zamierza wyprowadzić się z Hiszpanii i wraz z partnerem, Lorenzem, zamieszkać w Portugalii. Wydaje się, że Julieta jest szczęśliwa, nareszcie zaznała spokoju i ukojenia. W drodze na zakupy spotyka Beę, najlepszą przyjaciółkę swojej zaginionej córki. Antía zaginęła w tajemniczych okolicznościach 12 lat wcześniej. Bea wyjawia kobiecie, że jej córka mieszka w Szwajcarii, założyła tam rodzinę. Julieta postanawia zostać w Madrycie. Ma nadzieję, że pewnego dnia Antía spróbuje nawiązać z nią kontakt.
"Julieta" - TVP Kultura, godz. 21:35

Starsky i Hutch to para policjantów, a zarazem partnerzy zawodowi. Właśnie stoją przed swoją pierwszą poważną sprawą. Muszą złapać niebezpiecznego dilera narkotykowego, który stworzył niewykrywalną, nielegalną substancję i szykuje się do ogromnej transakcji. Starkiemu i Hutchowi pomaga ich informator - Huggy Bear.
"Starsky i Hutch" - TV Puls, godz. 21:50

Pracownicy luksusowego apartamentowca przy Central Parku odkrywają, że mieszkający w budynku miliarder oszukał ich i pozbawił życiowych oszczędności. Planują się na nim zemścić i odebrać mu wszystko, co stracili.
"Zemsta cieciów" - TVN, godz. 22:00

Playboy i weterynarz w jednej osobie, Henry Roth, wiedzie beztroskie życie na Hawajach. Atrakcyjne turystki nie są w stanie mu się oprzeć. Nie mogą jednak liczyć na wiele, ponieważ Henry jest zwolennikiem jednodniowych romansów, z których nic nie wynika. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia spotyka tę jedyną. Wybranka odwzajemnia uczucie, ale szybko o nim zapomina, cierpi bowiem na zanik pamięci krótkotrwałej. Przed Henrym zatem karkołomne zadanie - każdego dnia musi rozkochiwać w sobie dziewczynę od nowa.
"50 pierwszych randek" - Polsat, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 30.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×