Program tv na czwartek, 30.08.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami czwartek, 30 sierpnia 2018! Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z Was znajdzie coś doskonałego dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 30.08.2018.

Multimedia

Program tv na czwartek, 30 sierpnia 2018 r.:

Rok 1968. Idealista Jasiu Jamroży pełni służbę wojskową w przygranicznej jednostce pancernej, w której służy także jego wuj, sierżant Edward Kotowicz. Symbolem pancerniaków jest "Biedroneczka" - czołg T-34, który brał udział w walkach podczas II wojny światowej. Gdy w ramach operacji "Dunaj" kompania otrzymuje rozkaz wymarszu do Czechosłowacji, "Biedroneczka" ma wziąć udział w interwencji. Dowódcą czołgu zostaje Edward Kotowicz. Jego podkomendni to: Romek Kwaśny, Florian Sapieżyński i Jasiu. Kotowicz i jego załoga odłączają się od głównych sił.
"Operacja Dunaj" - TVN 7, godz. 20:00

Sawa wychodzi za Jurka, który zdaje się idealnym kandydatem na męża. Zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości co do przyszłości związku. Sprawę dodatkowo komplikuje pojawiający się na horyzoncie przystojny aktor, Krzysztof.
"Kochaj!" - Polsat, godz. 20:10

Tyler, młodociany chuligan obdarzony talentem do tańca, demoluje audytorium szkoły artystycznej w Maryland. Zostaje skazany na odpracowanie 200 godzin w elitarnej szkole, w której uczą się najzdolniejsi tancerze z okolicy. Jest wśród nich Nora, która przygotowuje się do prezentacji dyplomowej. W decydującym momencie jej partner zostaje kontuzjowany. Wtedy w jej życiu pojawia się Tyler. Aura outsidera, która go otacza, oraz pokaz umiejętności street dancera robią na dziewczynie wielkie wrażenie. Nora proponuje chłopakowi wspólny występ.
"Step Up: Taniec zmysłów" - TVP2, godz. 20:45

Po przybyciu do nowego miasta nastoletnia Alicja nie może znaleźć dla siebie miejsca. Ignorowana przez matkę i ojca, szuka akceptacji wśród rówieśników. W szkole imponuje jej Milena, która zwraca uwagę pewnością siebie i białymi kozaczkami. Ulubionym zajęciem dziewczyny i jej przyjaciółek - Kai i Julii, jest dbanie o wygląd. Nastolatki w galeriach handlowych zaczepiają mężczyzn, proponując seks w zamian za upominki. Alicja zaczyna się do nich upodabniać. Zakochany Michał staje się dla Mileny rywalem w walce o duszę dziewczyny.
"Galerianki" - Polsat, godz. 22:00

Charlie Lang ma niewielkie potrzeby w życiu. Prostolinijny i szczery młody mężczyzna chce tylko wzorowo wykonywać swój zawód policjanta, być usłużnym sąsiadem, dobrym i kochającym mężem, uczciwym człowiekiem. Pragnie jak najszybciej powiększyć rodzinę, by stać się troskliwym ojcem. Jego żona Muriel, która jest fryzjerką, ma większe aspiracje. I wtedy Charlie spotyka na swej drodze śliczną dziewczynę o gołębim sercu, która jak on kocha ludzi i chętnie im pomaga i której w życiu się nie powiodło.
"Dwa miliony dolarów napiwku" - TV Puls, godz. 22:00

Po śmierci Diora 21-letni Yves Saint Laurent przejmuje jego obowiązki w domu mody. Niebawem poznaje Pierre'a Bergé, z którym nawiązuje współpracę i romans. Lata 1967-1976 to czas największych sukcesów w karierze Laurenta i jednocześnie największych porażek w życiu osobistym.
"Saint Laurent" - Ale kino+, godz. 22:15

Książę Thadeous, samolub i leń, żył zawsze w cieniu przystojnego starszego brata, następcy tronu - księcia Fabiousa. Pewnego dnia spokojną egzystencję rodziny królewskiej zakłóca niespodziewana wiadomość - okrutny czarownik porwał Belladonnę, piękną narzeczoną Fabiousa. Bracia w towarzystwie dzielnej wojowniczki Isabel ruszają w podróż, której celem jest uratowanie nie tylko Belladonny, ale i królestwa.
"Wasza Wysokość" - TVP2, godz. 22:40

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź aktualny program telewizyjny na czwartek, 30.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×