Program TV na czwartek, 30.11.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [PLAN DNIA]

Co obejrzeć w czwartek, 30 listopada w telewizji? W programie TV na czwartek m.in. "Saga Zmierzch", "Listy do M.2" oraz "Goło i wesoło". Sprawdź program TV na 27 listopada 2017!

Multimedia

Program tv na czwartek, 30 listopada 2017 r.:

Sheffield w Anglii było niegdyś nieźle prosperującym miasteczkiem. Po zamknięciu huty wielu ludzi straciło pracę. Dwóch bezrobotnych przyjaciół, zainspirowanych popularnością tancerzy Chippendale, postanawia stworzyć podobną grupę rozrywkową występującą z męskim striptizem. Wkrótce dołączają do nich kolejni panowie. Nie są oni ideałami męskiej urody, toteż aby sukces był pewniejszy decydują, że będą rozbierać się całkowicie do naga, co prowadzi do wielu przezabawnych sytuacji. Dodatkowym atutem tego, pełnego błyskotliwych scen i dialogów filmu, jest ścieżka dźwiękowa z utworami takich gwiazd jak Donna Summer, Sister Sledge, M People czy Tom Jones.
"Goło i wesoło" - TVN7, godz. 20:00

Zabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Płatny zabójca Jimmy Tulip Tudeski zdradził swoich przełożonych, wydając ich policji. Poszukiwany przez chicagowską mafię, postanawia ukryć się na spokojnym osiedlu pod miastem. Pewnego dnia zostaje rozpoznany przez jednego z sąsiadów-niezdarnego dentystę . Za sprawą nowego lokatora, znudzony dotychczasowym życiem mężczyzna zostaje wciągnięty w pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, skomplikowaną grę, w której główną stawką jest 10 milionów dolarów. Czy okaże się zwycięzcą?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jak ugryźć 10 milionów" - TV Puls, godz. 20:00

Józek nieoczekiwanie wraca wcześniej ze zgrupowania reprezentacji i oświadcza Darkowi, że nie zagra w meczu młodzieżówki. Władek ma ogromny dylemat: czy zeznać, że Beata jest odpowiedzialna za wybuch w Biomerze. Przed wejściem do prokuratury przyjaciółka błaga go, żeby nie mówił prawdy Artur przekazuje Piotrowi wszystkie rzeczy osobiste żony, a Modesta prosi o zaprzestanie poszukiwań. Kiedy Ernest próbuje dodzwonić się do ojca, ten wyrzuca telefon i zmierza w kierunku rzeki, w której prawdopodobnie utonęła Marta... czytaj więcej
"Barwy szczęścia" - TVP2, godz. 20:05

Bella nie może pogodzić się z faktem, że się zestarzeje. Przez to oddala się od swojego chłopaka Edwarda Cullena, który jako wampir zawsze pozostanie młody. W czasie imprezy urodzinowej Bella niechcący rozcina sobie palec. Na widok krwi jeden z członków rodziny wampirów, Jasper, nie wytrzymuje i atakuje dziewczynę. Edward w porę zażegnuje niebezpieczeństwo, ale postanawia nie narażać więcej ukochanej. Bella jest załamana. Jacob Black pomaga jej dojść do siebie. Zakochuje się w Belli, ukrywając przed nią swoją największą tajemnicę.
"Saga Zmierzch - Księżyc w nowiu" - Polsat, godz. 20:10

Od wydarzeń znanych z "Listów do M" minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj, który znalazł szczęście u boku Doris, wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia i Wojtek adoptowali Tosię, ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina - obecnie wzięta pisarka i Szczepan - teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
Listy do M.2" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Co obejrzeć w najbliższych dniach?

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 30.11.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Pipa (gość)

    Spoko

    29.11.2017 23:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×