Program tv na czwartek, 3.03.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami nowe sezony seriali, rewolucje w kolejnej restauracji i świetne filmy. Czas sprawdzić, co będzie można obejrzeć w czwartek w telewizji!

Multimedia

Na początek odprężająca komedia o damskiej przyjaźni, namolnych mężczyznach i problemach nie tylko z cellulitem. Kolejny przebój twórcy "Lejdis" i "Testosteronu". Ewa i Maja poznają w luksusowym SPA sympatyczną masażystkę Kornelię Kobiety szybko się ze sobą zaprzyjaźniają, a Kornelia wciąga koleżanki w pewną tajemniczą intrygę, której celem jest ukaranie seryjnego mordercy. Okazuje się, że walka o sprawiedliwość jest dużo bardziej ciekawa niż próby pozbycia się niechcianego cellulitu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jak się pozbyć cellulitu" - TVN7, godz. 20:00

Nowa edycja i nowa pora emisji programu Katarzyny Dowbor. W pierwszym odcinku zobaczymy malowniczo położoną mazowiecką wieś Strzyżyna gdzie, w maleńkim domku letniskowym mieszka pan Wojciech, który od roku, od śmierci żony, samotnie wychowuje dwóch synów: 13-letniego Kamila i 11-letniego Damiana. Czy Kasia i jej eksperci pomogą przemienić chatkę w prawdziwy dom? Czytaj więcej
"Nasz nowy dom" - Polsat, godz. 20:05

Odwołująca się do wątków freudowskich, nieco absurdalna komedia Woody'ego Allena poświęcona siedmiu zagadnieniom dotyczącym seksu. Satyryczne spojrzenie na sprawy seksu, a także szyderstwo z różnych stylów i technik filmowych. Znakomita kpina z mediów i propagowanych przez nie wartości moralnych. Scenariusz oparty jest na poradniku doktora Davida Reubena pod tym samym tytułem i w samym filmie Allen udziela zabawnych odpowiedzi na pytania postawione przez autora książki. W szeregu nowelek filmowych występuje plejada gwiazd a wśród nich, obok niepowtarzalnego Woody Allena, możemy podziwiać Johna Carradine'a, Burta Reynoldsa czy Tony'ego Randalla.
"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać" - TVP Kultura, godz. 20:20

Po przerwie wracamy do Sandomierza! Nowy naczelnik komendy wojewódzkiej, Aleksander Morus, przyjeżdża, by eskortować więźnia. Konwój jadący do sądu w Kielcach ma wypadek. Przestępca zbiega do lasu. Możejko zarządza obławę.
"Ojciec Mateusz" odcinek 187. - TVP1, godz. 20:30

Do Port Royal przybywa pirat Jack Sparrow, kapitan statku "Czarna Perła". Jego marzeniem jest odzyskać żaglowiec, który podstępnie odebrał mu inny pirat, kapitan Barbossa. W Port Royal nie lubi się piratów, toteż Jack zostaje aresztowany i osadzony w więzieniu. I wtedy do portu wpływa "Czarna Perła". Dalej wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. Elizabeth zostaje porwana na piracki statek, na pomoc ruszają jej Will ze Sparrowem. W "Piratach z Karaibów" jest wszystko, co w obrazie o morskich rozbójnikach być powinno: statek widmo, pojedynki na broń białą i bitwy morskie, przeklęty skarb na Isla de Muerte, także bezludna wyspa, piękna dziewczyna i dwóch konkurentów do jej ręki, wyraziste, wręcz fascynujące postacie bohaterów i mnóstwo, mnóstwo tajemnic.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" - TVP2, godz. 20:40

Nie macie dosyć piratów? Czas na nowy sezon znakomitego serialu! Po spaleniu przez piratów Charles Town Flint próbuje uporać się ze stratą Mirandy Barlow. Rozpacz pcha go w stronę krwawej kampanii terroru w Nowym Świecie. John Silver ratuje go przed zatraceniem się w szaleństwie. Tymczasem w Nassau miejsce uwięzionej Eleanor Guthrie zajmuje Jack Rackham, który dzięki hiszpańskiemu złotu może zapewnić sobie reputację i sojuszników, w tym Charlesa Vane'a... czytaj więcej
"Piraci" odcinek 1. s. 3. - Canal+, godz. 21:00

Czy Zuza na zawsze straciła Jerzego? Czy Patrycja wybaczy Michałowi? Czy Anka ponownie zaufa Pawłowi? A Inga znajdzie szczęście u boku Roberta? Jak potoczą się dalsze losy "Przyjaciółek"? W nowym, siódmym sezonie dawna namiętność wybucha na nowo, a nowe rozdziały w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji zaowocują pozytywną energią i na pewno nie zawiodą milionów wiernych fanów. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów. W nowej serii zobaczymy Marka Bukowskiego i Stefano Terrazzino... czytaj więcej
"Przyjaciółki" odcinek 1. s. 7. - Polsat, godz. 21:05

Znakomity, nagrodzony czterema Oscarami film Stevena Spielberga opowiadający o przygodach dzielnego archeologa - Indiany Jonesa. Pierwsza część znanego cyklu filmów o przygodach archeologa Indiany Jonesa. Doktor Jones jest uniwersyteckim wykładowcą, łączącym pracę naukową z licznymi ekspedycjami badawczymi. Jego poprzednia wyprawa zakończyła się fiaskiem - cenny skarb wpadł w ręce Belloqa - pracującego dla nazistów rywala amerykańskiego archeologa. Teraz Jonesa czeka nowa ekspedycja.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
Poszukiwacze zaginionej arki" - TVN, godz. 22:35

Thriller sci-fi z Ashtonem Kutcherem w roli głównej. Czy ruch motylego skrzydełka w Nowym Jorku może spowodować huragan w Japonii? Losy Evana Treborna są ilustracją tej niezwykłej teorii. Młody człowiek odkrywa, że, wykorzystując odziedziczone po ojcu szczególne zdolności, w niewytłumaczalny sposób może przenieść się do świata własnych wspomnień i ingerując w nie, odwrócić bieg swojego niezbyt udanego życia. Drobne zmiany, jakich dokonuje Evan w przeszłości wpływają również na losy jego najbliższych. I to z katastrofalnym skutkiem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Efekt motyla" - Polsat, godz. 23:05

Komedia romantyczna z elementami filmu fantasy oraz znakomitą obsadą, jak zwykle zresztą u Woody Allena, wybitnego twórcy i bez wątpienia wielkiej osobowości amerykańskiego kina. To historia świeżo zaręczonej pary, która wyrusza na wakacje do romantycznej stolicy nad Sekwaną. On - Gil Pender - odnosi sukcesy jako hollywoodzki scenarzysta, choć sam czuje się niespełniony zawodowo. Ona pochodzi z bardzo bogatej rodziny i to właśnie pieniądze mają dla niej największe znaczenie w życiu. W podróży do Francji towarzyszą im rodzice dziewczyny. Gil od pewnego czasu próbuje swych sił jako pisarz i usiłuje skończyć swoją pierwszą powieść, której główny wątek koncentruje się na losach mężczyzny, pracującego w sklepie ze starociami. Inez krytykuje jego sentymentalno - nostalgiczne tęsknoty za przeszłością, zachęcając do pisania bardziej lukratywnych scenariuszy dla Hollywoodu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"O północy w Paryżu" - TVP2, godz. 23:10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×