Program tv na czwartek, 31.03.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Co warto obejrzeć w ostatni dzień marca? Sprawdźcie!

Multimedia

Annie Walker, przeżywająca trudny okres trzydziestoparolatka, ma zostać honorową druhną na ślubie najlepszej przyjaciółki. Postawiona w nowej sytuacji, pragnie jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Niestety, na drodze staje jej inna druhna, Helen, która chce zająć miejsce Annie. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Druhny" - TV Puls, godz. 20.00

Bogusław Linda w roli głównej. Franz Maurer, długoletni funkcjonariusz SB, zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko międzynarodowej grupie przestępczej. Podczas działań, których celem jest ujęcie gangsterów, giną trzej policjanci z oddziału Franza. Oficer domyśla się, że na tak brawurowy krok mogli się zdobyć tylko dawni pracownicy SB. Maurer poprzysięga zemstę. Próbuje namówić do współpracy Ola, którego wyrzucono z policji. Nie wie, że dawny kolega ma już nowych zwierzchników i znalazł się po przeciwnej stronie.
"Psy" - Stopklatka TV, godz. 20.00

Paryż, rok 2013. Trzynasta dzielnica jest odgrodzona murem i zasiekami od reszty miasta. Gangi podzieliły teren na pięć rewirów. Skin Karl skupia wokół siebie białych, muzułmanami rządzi Ali-K, czarnymi kieruje Molko, Azjatami dowodzi Tao, a przywódcą Latynosów jest Little Montana. Grupy kontrolują życie w gettach i rywalizują między sobą o dominację na rynku narkotyków. Szef tajnej policji namawia władze, by wyburzyć cały sektor. Bojownik o prawa jego mieszkańców i kapitan policji postanawiają uchronić dzielnicę przed zagładą.
"13. dzielnica - ultimatum" - TVP 2, godz. 20.40

Opowieść o walce dobra ze złem. Świat, w którym toczy się akcja, podzielony był niegdyś na cztery części należące do poszczególnych żywiołów. Władcy ognia nie dość jednak było jednego królestwa. Postanowił podbić pozostałe krainy. Upływa sto lat. Pojawia się Aang, potomek jedynej istoty zdolnej używać wszystkich czterech żywiołów. Tylko on może pokonać lud ognia i przywrócić światu równowagę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ostatni władca wiatru" - TVN, godz. 22.30

Film Wojciecha Smarzowskiego w doborowej obsadzie. Jerzy to utalentowany, ale uzależniony od alkoholu pisarz. Sprawia wrażenie człowieka kontrolującego nałóg. Wydaje mu się, że panuje nad swoim życiem - pisze, zakochuje się w pewnej dziewczynie, od czasu do czasu zgłasza się na detoks, gdzie zna wszystkich pacjentów i terapeutów. Jerzy żyje w ułudzie; alkohol stanowi jeden z najważniejszych elementów jego życia. Po kolejnym ciągu alkoholowym, gdy pogrąża się jeszcze głębiej w nałogu i jego wyniszczających skutkach, pisarz dobrowolnie zgłasza się na odwyk.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pod Mocnym Aniołem" - TVP 2, godz. 22.35

Klasyka kina. Doskonała kreacja Dustina Hoffmana. Ben Braddock po ukończeniu college'u wraca do domu. Zamożni i wpływowi rodzice zachęcają go, by znalazł sobie odpowiednią pracę, a potem ożenił się z panną z dobrego domu. Tymczasem on nie potrafi zaakceptować ich modelu życia. Poznaje panią Robinson, znacznie starszą od siebie żonę adwokata, wspólnika swego ojca. Pani Robinson uwodzi Bena. Ich związek trwa do powrotu jej córki, Elaine, którą rodzice uznali za idealną kandydatkę na jego żonę.
"Absolwent" - TVP Kultura, godz. 22.50

Film Romana Polańskiego. Wydawnictwo zleca napisanie biografii byłego premiera Wielkiej Brytanii Adama Langa. Osoba, która się tego podejmuje, dowiaduje się, że poprzedni zleceniobiorca zginął w tajemniczych okolicznościach. W rezydencji premiera pisarz poznaje jego sekretarkę oraz małżonkę. Kobiety wyraźnie rywalizują o względy polityka. Wkrótce wybucha skandal - były premier zostaje oskarżony o zezwolenie na przekazanie do USA i torturowanie osób podejrzanych o terroryzm. Pisarz znajduje kopertę zawierającą informacje dotyczące przeszłości Langa. Rozpoczyna śledztwo.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Autor widmo" - TVP 1, godz. 23.15

Pracownicy pewnej firmy udają się na wyjazd integracyjny. Gdy autokar wjeżdża na most, zmuszony jest do postoju z powodu trwającego tam remontu. Jeden z pasażerów, Sam Lawton, doświadcza przerażającej wizji. Widzi, jak most się zawala, a on i jego znajomi giną w straszny sposób. Chłopak wpada w panikę i wyciąga z autobusu kilka osób. Chwilę później jego wizja staje rzeczywistością.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Oszukać przeznaczenie V" - TVN 7, godz. 23.25

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×