Program TV na czwartek, 31.10.2019. Co obejrzeć w Halloween, 31 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 31.10.2019? W programie TV na Halloween, m.in. "Nietykalni", "Przyjaciółki", "Nigdy więcej", "Nie ma mowy", "Dlaczego nie!", "Nie można pocałować panny młodej" i... "Halloween". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 31 października 2019!

Multimedia

Program tv na Halloween - czwartek, 31 października 2019 r.:

Wychowany na paryskich przedmieściach imigrant z Senegalu - drobny złodziejaszek Driss - wychodzi z więzienia. Aby uzyskać prawo do zasiłku, musi odwiedzić kilku pracodawców. Trafia do sparaliżowanego Philippe'a. Swoją bezpośredniością wzbudza zainteresowanie milionera. Zgorzkniały mężczyzna proponuje mu zatrudnienie na okres próbny. Wkrótce okazuje się, że nienawykły do pracy Driss nadspodziewanie dobrze radzi sobie w roli pielęgniarza. Z czasem między niewykształconym chłopakiem i bogaczem arystokratycznego pochodzenia rodzi się przyjaźń.
"Nietykalni" - TV Puls, godz. 20:00

W noc poprzedzającą Halloween rozbija się autobus, którym przewożeni są pacjenci ośrodka zamkniętego. Jednym z pasażerów jest Michael Meyers, psychopata, który od czterdziestu lat przebywał w izolacji. Udaje mu się uciec. Morderca od razu kieruje się do domu Laurie Strode, której nie zdołał zabić cztery dekady temu. Kobieta spędziła całe życie, przygotowując się do ostatecznej konfrontacji z oprawcą.
"Halloween" - Canal+, godz. 21:00

Roy jest utalentowanym oszustem. Wraz ze wspólnikiem, Frankiem, żyją z naciągania ludzi. Choć w zawodzie Roy radzi sobie świetnie, to jednak w życiu prywatnym mu się nie układa. Mężczyzna ma trudny charakter, co skazuje go na samotność. Na domiar złego cierpi na agorafobię i nerwicę natręctw, nie znosi brudu i zarazków. Za namową Franka Roy zaczyna terapię psychiatryczną, podczas której dowiaduje się, że jest ojcem 14-letniej Angeli. Wtedy dopiero życie zaczyna się komplikować.
"Naciągacze" - TVN7, godz. 21:00

Scenarzysta Gil Pender wyjeżdża do Paryża wraz z narzeczoną Inez i jej rodzicami. Pewnego wieczoru pijany Pender gubi się w paryskich zaułkach. Nocna włóczęga w magiczny sposób zamienia się w podróż w czasie do lat 20. XX wieku. Scenarzysta poznaje sławy epoki, m.in. Francisa Scotta Fitzgeralda i jego żonę, Ernesta Hemingwaya, Salvadora Dali i Pabla Picassa. Gil, zafascynowany kochanką malarza, Adrianą, uważa, że znalazł inspirację do napisania powieści. Inez, zaniepokojona nocnymi wędrówkami narzeczonego, postanawia poznać prawdę.
"O północy w Paryżu" - Polsat Film, godz. 21:00

Andrzej i Inga orientują się, że Hania ich oszukała. Obojgu powiedziała, że nocuje u drugiego z rodziców. Wpadają w panikę, gdy okazuje się, że nie ma jej w szkole i nikt nie wie, gdzie się podziewa. Natomiast Dagmar panikuje. Nie rozumie obojętności Zuzy, podczas gdy w strukturach zarządu banku myszkują ludzie z wydziału przestępstw gospodarczych. W obecnej sytuacji niewiele rzeczy jest w stanie zainteresować dyrektor Markiewicz. Tymczasem Wiktor chce, by Patrycja dała mu szansę się wytłumaczyć.
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Bryan Lighthouse jest zawodowym fotografem. Na skutek dziwnego zbiegu okoliczności zostaje zmuszony do poślubienia Mashy - córki chorwackiego gangstera, Vadika Nikitina. Ojciec chce, aby Masha została pełnoprawną obywatelką USA, a ślub z Bryanem pozwoli jej na otrzymanie zielonej karty i zamieszkanie w Ameryce. Małżeństwo ma być oczywiście pozorowane - Bryanowi nie wolno nawet pocałować żony, w przeciwnym razie naraziłby się na zemstę Nikitina. Sytuacja komplikuje się, gdy podczas podróży poślubnej Masha zostaje uprowadzona.
"Nie można pocałować panny młodej" - TV4, godz. 21:40

Młoda kelnerka poznaje mężczyznę swych marzeń i wkrótce wychodzi za niego za mąż. Mitch jest przystojny i bogaty, kupuje żonie piękny dom. Gdy rodzi im się dziecko, Slim czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Sielanka jednak nie trwa długo. Slim przypadkiem dowiaduje się, że mąż ma kochankę. Gdy próbuje z nim o tym rozmawiać, Mitch wpada w furię i dotkliwie ją bije. Kilka dni później sytuacja się powtarza. Slim, obawiając się o siebie i córeczkę, ucieka z domu. Ale to dopiero początek koszmaru, który ją czeka.
"Nigdy więcej" - Polsat, godz. 22:10

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.
"Dlaczego nie!" - TVN, godz. 22:30

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hanna żyje jego życiem. Próbuje pisać biografię ukochanego. W świecie kobiety pojawia się Andrew, nowojorski pisarz, który zbiera materiały do książki o jej zmarłym mężu. Wydaje się, że nie ma niczego, co mogłoby połączyć tych dwoje, by udało im się wspólnie napisać biografię instrumentalisty i rozpocząć nowy rozdział własnej historii.
"Nie ma mowy!" - TVP2, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 31.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×