Program tv na czwartek, 3.12.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

To już czwartek! Co tym razem zaproponują nam stacje telewizyjne? Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Multimedia

Ostatni w tym tygodniu odcinek "Singielki" dostarczy wielu wrażeń! Do redakcji "Co tam?" wróci Dorota! Wszyscy pracownicy na czele z Krzyśkiem nie mogą w to uwierzyć. Z kolei Elka umawia się na obiad z ojcem. Mikołaj także będzie obecny na spotkaniu. Elka cieszy się, że jej ukochany wreszcie poznał jej ojca. Czy on zrewanżuje się tym samym? Czytaj więcej
"Singielka" odcinek 43. - TVN, godz. 20:55

Magda Gessler odwiedzi tym razem małżeństwo - Anię i Michała, którzy 10 lat temu wyjechali na wakacje do Hiszpanii, ale zauroczeni tym krajem spędzili tam... 10 lat! Michał pracował jako kucharz w hiszpańskich restauracjach, zdobywając wiedzę, na temat tajników hiszpańskiej kuchni. Jak sam twierdzi, gotował w renomowanych restauracjach, a nawet miał zaszczyt gotować dla hiszpańskiego króla! Kiedy los sprowadził ich z powrotem do Polski, Michał razem z Agnieszką uznali, że otworzą własną restaurację z kuchnią hiszpańską w ich rodzinnej Łodzi. Coś jednak poszło nie tak...
"Kuchenne rewolucje" - TVN, godz. 21:30

Przed nami jeden z najbardziej kasowych hitów w historii kina, nagrodzony trzema oscarami film Stevena Spielberga z niesamowitymi animacjami i efektami specjalnymi oraz gwiazdorską obsadą. Milioner John Hammond zakłada na wyspie park rozrywki, w którym - w warunkach przypominających te sprzed stu milionów lat - umieszcza odtworzone genetycznie dinozaury. Zanim Hammond otworzy park dla zwiedzających, musi uzyskać pozytywną opinię ekspertów, ściąga więc na wyspę prawnika i troje naukowców, w tym dwójkę paleontologów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Park Jurajski" - TV4, godz. 20:00

Nieśmiertelny inspektor Clouseau powraca, aby rozwiązać zagadkę morderstwa i odzyskać legendarny diament, tytułową Różową Panterę. Plejada gwiazd w sequelu genialnej komedii z 1964 roku. Świeżo awansowany na inspektora, nieco gamoniowaty Jacques Clouseau zostaje oddelegowany do wyjątkowo trudnego śledztwa. Ma schwytać mordercę trenera francuskiej drużyny piłkarskiej i odnaleźć skradziony ofierze diament - Różową Panterę. Clouseau i jego nowy partner Gilbert Ponton wpadają na pewien ślad, który prowadzi ich aż do Nowego Jorku. Metody stosowane przez inspektora można by uznać za dziwaczne, gdyby nie fakt, że są niezwykle skuteczne.
"Różowa Pantera" - TVN7, godz. 20:00

Przepiękna scenografia, wyjątkowe kostiumy i świetne piosenki (w tym nagrodzona Złotym Globem "You Haven't Seen the Last of Me") są tłem dla dwóch niezwykłych artystek - debiutującej na ekranie popularnej piosenkarki Christiny Aguilery oraz nagrodzonej Oscarem Cher. Ali, obdarzona wyjątkowym głosem dziewczyna z małego miasteczka, postanawia wyjechać do Los Angeles i szukać szczęścia w show-biznesie. Przypadkiem dostaje się do The Burlesque Lounge, niegdyś słynnej, a dziś podupadającej rewii, której właścicielką jest Tess. Ali zostaje kelnerką, jednak kiedy jej talent odkrywają kierownik sceny i konferansjer, szybko trafia na scenę. Dziewczyna odnosi oszałamiający sukces. Czy będzie potrafiła sobie z nim poradzić?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Burleska" - Polsat, godz. 20:10

Czas na dramat wojenny, nominowany w 2012 r. do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Agnieszka Holland porusza problem Holocaustu. Za podstawę scenariusza posłużyła oparta na faktach powieść z 1990 r. "In the Sewers of Lvov" (W kanałach Lwowa) Roberta Marshalla. Niektóre wątki zaczerpnięto również ze wspomnień naocznego świadka tamtych wydarzeń, Krystyny Chiger, która miała wówczas zaledwie siedem lat. To historia ocalenia, swoje dramatyczne przeżycia opisała później w autobiograficznej książce "Dziewczynka w zielonym sweterku", która przedstawia wojenne losy rodziny Chigerów oraz innych Żydów, ukrywających się w lwowskich kanałach. W filmie, którego akcja rozgrywa się podczas okupacji niemieckiej, kiedy wymordowano tysiące lwowskich Żydów, bohaterem jest autentyczna postać, kanalarz Leopold Socha. Dzięki świetnej znajomości systemu kanalizacyjnego miasta, ukrył uciekinierów z getta we Lwowie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"W ciemności" - TVP2, godz. 21:40

Co powiecie na polską komedię w gwiazdorskiej obsadzie? Czołowa polska feministka, Klaudia Rojek, jest szefową Akademii Feministycznej "Wolna Polka". Szkoła ma jednak problemy finansowe. Aby je rozwiązać, Klaudia planuje produkcję feministycznego filmu porno. W roli głównej planuje obsadzić swoją partnerkę, instruktorkę sztuk walki - Lenę. Ekranowym partnerem dziewczyny zostaje kompozytor Kostek. Mężczyzna zakochuje się w Lenie od pierwszego wejrzenia. Na przeszkodzie miłości stają jednak olbrzymie różnice w charakterze Kostka i jego wybranki. Na dodatek wujek mężczyzny jest księdzem i dyrektorem katolickiego radia, walczącym z wszelkimi przejawami liberalizmu... Za film odpowiada duet Konecki - Saramonowicz, autorzy wielkich hitów polskiego kina: "Testosteronu" i "Lejdis".
"Idealny facet dla mojej dziewczyny" - TVN, godz. 22:30

Na koniec dramat z Sandrą Bullock w roli głównej. Gwen Cummings jest nowojorsk ;ą dziennikarką, która uwielbia barwne, rozrywkowe życie. Eleganckie przyjęcia i całonocne eskapady po knajpach to dla niej i jej chłopaka, Jaspera, codzienność. Oboje lubią nowe wrażenia, więc nie ograniczają się tylko do alkoholu, eksperymentują też z narkotykami. Gwen nie zdaje sobie sprawy, że stopniowo uzależnia się od używek. Wkrótce coraz trudniej jest jej się bez nich obyć. Podczas przyjęcia weselnego swojej siostry, Lily, Gwen upija się na umór i uprowadza ślubną limuzynę, którą następnie rozbija. Sąd daje jej do wyboru: więzienie lub pobyt w klinice odwykowej.
"28 dni" - Polsat, godz. 22:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×