Program TV na czwartek, 6.02.2020. Co obejrzeć w czwartek, 6 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 6.02.2020? W programie TV na czwartek, m.in. "Nowszy model", "Złota dama", "Żona na niby", "Nie kłam, kochanie", "McMiliony" i "Ostatni bastion". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 6 lutego 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 6 lutego 2020 r.:

Sandy, matka dwójki dzieci, przypadkowo odkrywa, że mąż ją zdradza. Decyduje się na rozwód, po którym chce rozpocząć życie na nowo. Przeprowadza się do Nowego Jorku i dostaje pracę w telewizji. Wkrótce poznaje młodszego od siebie Arama, który został oszukany przez partnerkę. Sandy prosi go o pomoc w opiece nad dziećmi. Kobieta, mając wreszcie czas dla siebie, zaczyna umawiać się na randki. Jednak kolejne spotkania nie spełniają jej oczekiwań. Po pewnym czasie Sandy zaczyna zdawać sobie sprawę, że najlepiej czuje się w towarzystwie Arama.
"Nowszy model" - Ale kino+, godz. 20:00

Lucia porzuca studia prawnicze, by wyjść za Marcusa i razem z nim pracować w Laosie w ramach projektu "Lekarze bez granic". Młodzi ludzie zapraszają rodziców na uroczystą kolację, na której chcą oficjalnie ogłosić zaręczyny. Okazuje się, że ojcowie narzeczonych, Brad i Miguel, spotkali się wcześniej i mają ze sobą na pieńku. Sytuacji nie poprawiają różnice kulturowe i narastające nieporozumienia między tradycyjną latynoską rodziną panny młodej i czarnoskórymi krewnymi Marcusa. Narzeczeni mają mało czasu, by załagodzić spory.
"Nasze wielkie rodzinne wesele" - TVN7, godz. 20:00

Maria Altmann pochodzi z zamożnej wiedeńskiej rodziny, która w czasie wojny opuściła Austrię i osiedliła się w Kalifornii. Po latach kobieta decyduje się na odzyskanie zagrabionej przez nazistów kolekcji obrazów. Szczególnie zależy jej na namalowanym przez Gustava Klimta portrecie ciotki Adeli. Niezwykle cenne dzieło jest uważane za skarb narodowy Austrii. Władze nie zamierzają wydać płótna prawowitej właścicielce. Wspierana przez młodego adwokata Maria podejmuje batalię o odzyskanie rodzinnej pamiątki.
"Złota dama" - TVP2, godz. 20:45

Danny Maccabee jest chirurgiem plastycznym, który nie ma szczęścia w miłości. Pewnego dnia spotyka piękną kobietę, w której od razu się zakochuje. Aby ją uwieść, wymyśla małe kłamstwo. Kiedy wymyka się ono spod kontroli, mężczyzna namawia asystentkę, Katherine, do udziału w farsie. Kobieta ma udawać prawie byłą żonę Danny'ego. W intrydze biorą udział również jej dzieci. Zbieg okoliczności sprawia, że nagle wszyscy trafiają na Hawaje. Spędzają weekend, którego na pewno żadne z nich nigdy nie zapomni.
"Żona na niby" - Polsat Film, godz. 21:00

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej swoją żonę.
"Nie kłam, kochanie" - Polsat, godz. 21:05

Przez ponad dekadę McDonald's rozdawał nagrody w ramach gry promocyjnej Monopoly, nie wiedząc, że losy z najwyższymi wygranymi zostały skradzione i sprzedane podstawionym zwycięzcom. Wszystko odbywało się za pośrednictwem rozbudowanej siatki kontaktów złożonej z członków rodzin i przyjaciół, którzy brali udział w procederze. Anonimowe zgłoszenie do FBI w 2001 r. dało początek szeroko zakrojonemu śledztwu, które obejmowało niekonwencjonalne działania, tajne operacje i konieczność dogadania się z byłymi więźniami o mafijnych powiązaniach.
"McMiliony" - HBO, godz. 21:35

Zasłużony weteran wojny w Wietnamie, generał Eugene Irwin, odpowiada za śmierć ośmiu podwładnych. Zostaje skazany i trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze, w którym rządy sprawuje pułkownik Winter. Początkowo naczelnik odnosi się do generała z szacunkiem. Wkrótce jednak zaczyna okazywać mu wrogość, gdy ten poddaje krytyce metody kierowania więzieniem. Pułkownik usiłuje złamać generała. Jednak Irwin znajduje zwolenników wśród więźniów. Przypomina im, że są żołnierzami, mają godność i powinni domagać się praw. Niebawem wybucha bunt.
"Ostatni bastion" - TVN7, godz. 22:15

Calvin wiedzie spokojne nudne życie księgowego. Z tęsknoty za szkolnymi czasami odnawia kontakt z Bobem. Okazuje się, że kolega został agentem CIA, jest w trakcie pracy nad tajną sprawą. Od tego momentu życie Calvina zmienia się całkowicie. Mężczyzna zostaje zwerbowany do agencji wywiadowczej. Trafia w środek strzelanin oraz pościgów, których panicznie się boi.
"Agent i pół" - TVN, godz. 22:30

Warszawa, 1967 rok. Kamila Sakowicz pracuje na Uniwersytecie Warszawskim jako maszynistka. Jej narzeczonym jest Roman Rożek, który pracuje w SB. Przełożony Romana, pułkownik Wasiak, bezskutecznie próbuje rozpracować pracowników naukowych podejrzanych o syjonizm. Dowiaduje się, że ukochana Rożka jest zatrudniona w dziekanacie tego samego wydziału, na którym wykłada główny cel SB, profesor Adam Warczewski. Pułkownik zmusza Romana, aby namówił dziewczynę do współpracy. Pracując pod pseudonimem "Różyczka", Kamila uwodzi profesora.
"Różyczka" - Polsat, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 6.02.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    I gdzie te nie kłam kochanie? Pusciliscie coś innego

    06.02.2020 21:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×