Program TV na czwartek, 6.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 6.09.2018? W programie TV na dziś m.in. premiera "Bake Off Junior", nowe "Przyjaciółki" oraz filmy: "Chłopaki nie płaczą", "Joy" i "Zgadnij, kim jestem". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 6 września 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 6 września 2018 r.:

Daniel i jego niezwykła taksówka marki Peugeot oraz Emilien zostają uwikłani w aferę terrorystyczną. Wszystko zaczęło się od podwiezienia na lotnisko komisarza Giberta, ojca ukochanej taksówkarza. Szef policji miał powitać gości z zagranicy. Spóźniłby się, lecz Daniel w spektakularnym stylu pokonał wszelkie przeszkody na drodze. Pobyt japońskiego ministra obrony został jednak zakłócony atakiem yakuzy, która postanowiła rozprawić się z dygnitarzem. Honor Francji i komisarza jest bliski splamienia. Tylko Daniel może temu zapobiec.
"Taxi 2" - TV Puls, godz. 20:00

Kuchnię Bake Off przejmują dzieci! Do walki o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 25 tysięcy złotych staje 12 dzieci w wieku 9-13 lat. Jurorzy programu - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki - przygotowali aż 20 konkurencji, w trakcie których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników pierwszej polskiej edycji Bake Off Junior. Młodzi adepci sztuki cukierniczej będą musieli przygotować m.in.: drip cake, pizzę, babeczki, wieżę ze zdobionych herbatników i francuskie naleśniki. Wielka, kolorowa kuchnia umiejscowiona na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim będzie areną, na której dojdzie do najpyszniejszej rywalizacji. Program prowadzą Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska.
"Bake Off Junior" - TVP2, godz. 20:45

Siła kobiecej przyjaźni jest zdolna pokonać wszelkie przeszkody! Tytułowe bohaterki tego popularnego serialu obyczajowego: Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) mogą na siebie liczyć w najcięższych chwilach i z właściwym sobie poczuciem humoru przezwyciężają najtrudniejsze próby, jakim poddaje ich życie. W najnowszej, dwunastej odsłonie tego przeboju telewizyjnego emocji nie zabraknie. Minęło półtora roku od dramatycznych wydarzeń z finału poprzedniego sezonu "Przyjaciółek"... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Rok 1996, południowa Afryka. Grupa naukowców dokonuje niezwykłego odkrycia znajdując głęboko pod ziemią minerał o szczególnych właściwościach energetycznych. Niedługo się jednak cieszą sukcesem. Podczas podróży przez dżunglę konwój zostaje zaatakowany przez komandosów. Działający pod dowództwem agenta CIA Morgana żołnierze przejmują cenny ładunek i porywają naukowców. Wiozący komandosów śmigłowiec roztrzaskuje się. Z życiem uchodzi tylko jeden z agentów, który jednak doznaje amnezji. Komandos odzyskuje przytomność otoczony przez członków afrykańskiego plemienia. Nie pamięta nawet jak ma na imię, tubylcy zwą go zatem Kim-Jes-Tem. Mężczyzna powoli odzyskuje siły wśród przyjaznych mu ludzi, stara się nauczyć nawet ich języka. W końcu jednak nadarza się sposobność do powrotu do cywilizacji, szansa odzyskania utraconych wspomnień.
"Zgadnij, kim jestem" - TVP2, godz. 21:45

Joy Mangano jest samotną matką, która, aby związać koniec z końcem, pracuje na trzech etatach. W wolnym czasie sprząta, gotuje i namiętnie ogląda opery mydlane. Pewnego dnia wpada na pomysł skonstruowania specjalnego mopa. Pomysł ten nieoczekiwanie okazuje się być strzałem w dziesiątkę. Dzięki determinacji i wielkiej sile charakteru Joy w krótkim czasie staje się milionerką i liderką, kierowanego przez siebie przedsiębiorstwa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Joy" - Polsat, godz. 22:10

Kuba Brenner jest młodym, dobrze zapowiadającym się skrzypkiem, który w wyniku splotu wyjątkowo niekorzystnych okoliczności zostaje wplątany w gangsterskie porachunki. Wszystko zaczyna się, kiedy Kuba zgadza się pomóc swojemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, Oskarowi w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara, okazuje się, że chłopcy nie byli odpowiednio przygotowani finansowo. Opiekun dziewczyn w ramach rekompensaty zabiera drogocenną figurkę z kolekcji wujka. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, aby wykupić figurkę. Niestety, trafia w sam środek mafijnej transakcji…
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Chłopaki nie płaczą" - TVN, godz. 22:30

Dwie kobiety. Pierwsza - młoda, aspirująca fotografka, a druga to dojrzała zamężna kobieta, która coraz częściej myśli o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją. Film jest adaptacją powieści Patricii Highsmith, o tym samym tytule. Reżyserii obrazu podjął się natomiast Todd Haynes, twórca takich kultowych produkcji jak nagrodzony Złotą Palmą w Cannes 1998 "Idol" czy "Daleko od nieba" z wybitnymi kreacjami Julianne Moore i Dennisa Quaida.
"Carol" - Ale kino+, godz. 22:35

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 6.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×