Program tv na czwartek, 7.02.2019. Zobacz, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami czwartek, 7 lutego 2019 roku. Czeka na Was doskonała uczta filmowa! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 7.02.2019.

Multimedia

Program tv na czwartek, 7.02.2019 r.:

Młody milioner Drew Latham nie ma rodziny ani przyjaciół, z którymi mógłby spędzić święta. Psychiatra radzi mu, by udał się w sentymentalną podróż śladami dzieciństwa. Drew wyrusza do domu, w którym dorastał. Budynek wygląda zupełnie inaczej niż 20 lat temu. W dodatku mieszkają w nim obcy ludzie. Drew składa Tomowi Valco i jego żonie Christine propozycję, by na czas świąt Bożego Narodzenia udawali jego rodzinę. Państwo Valco wraz z dziećmi, Alicią i Brianem, starają się spełnić jego oczekiwania, niestety wkrótce świąteczny czar pryska.
"Jak przeżyć święta" - TVN 7, godz. 20:00

Pochodzący z dzielnicy slumsów w Bombaju osiemnastoletni Jamal Malik bierze udział w indyjskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Zdołał już wygrać zawrotną kwotę 10 milionów rupii, a teraz staje przed ostatnim pytaniem i szansą na podwojenie nagrody. Na dzień przed nakręceniem finałowego odcinka Jamal zostaje jednak zatrzymany przez policję i brutalnie przesłuchany. Prowadzący program, Prem Kumar, wątpi bowiem w uczciwość chłopaka. Wydaje mu się niemożliwe, żeby pozbawiony wykształcenia mieszkaniec slumsów mógł mieć tak wszechstronną wiedzę.
"Slumdog. Milioner z ulicy" - Polsat, godz. 20:10

Napadający na banki złodziej Zeki Müller wychodzi z więzienia i pragnie szybko odzyskać pieniądze, które ukradł podczas ostatniego skoku. Chce spłacić nimi dług. Odkrywa jednak, że jego przyjaciel zakopał je na placu budowy. Podczas pobytu Zekiego za kratkami budynek został ukończony, a jego łup spoczywa w ziemi pod nowym gimnazjum. Zdesperowany mężczyzn aplikuje na stanowisko woźnego w szkole. Za sprawą nieporozumienia dostaje pracę nauczyciela, co jest początkiem wielu szalonych przygód.
"Szkolna imprezka 3" - HBO, godz. 20:10

Londyn, rok 1940. Ambitna i pełna energii Catrin Cole to początkująca scenarzystka, której udaje się dostać wymarzoną pracę w dużej wytwórni filmowej. Firma pracuje nad ważną produkcją, która ma podnieść obywateli na duchu. Niestety, szybko się okazuje, że zakres obowiązków Catrin jest ograniczony. Jej zadaniem jest jedynie wymyślanie kobiecych dialogów. W prace zaangażowanych jest wielu panów o bardzo przerośniętym ego. Należy do nich przystojny scenarzysta Tom Buckley, który uważa, że żadna kobieta nie jest w stanie mu dorównać.
"Zwyczajna dziewczyna" - Ale kino+, godz. 20:10

Rebecca cierpi po stracie męża, który zginął w wypadku samochodowym. Siostra, macocha i przyjaciółka starają się ją pocieszyć. One również mają problemy osobiste. Siostra wdowy, Lucy, nie znalazła miłości. Macocha z trudem nawiązuje normalne kontakty z ludźmi. Najbliższa przyjaciółka Rebecki, Sylvie, rozwodzi się z mężem. Pewnego dnia u Rebecki pojawia się przystojny malarz, który zaczyna remont domu. Młody mężczyzna zwraca na siebie uwagę wszystkich czterech kobiet.
"Księżyc i Valentino" - TVP2, godz. 21:40

Dwaj zamożni amerykańscy biznesmeni, nie mogąc zgodzić się, czy sukces jest rezultatem indywidualnych predyspozycji, czy warunków społecznych, podejmują zakład. Swego młodszego wspólnika, Louisa Winthorpe'a III, zdolnego i ambitnego biznesmena, spychają do nizin społecznych, umożliwiając jednocześnie awans i miejsce w zarządzie firmy murzyńskiemu włóczędze i złodziejaszkowi, Billy'emu. Wbrew rachubom złośliwych bogaczy, młodzi szybko orientują się w całej sytuacji i jednocząc siły, wymyślają zemstę doskonałą.
"Nieoczekiwana zmiana miejsc" - TVN, godz. 22:30

Emily oraz Martin są młodzi, piękni i bogaci. Ona przyjechała do Nowego Jorku, by studiować grafikę, ale skończyła jako kelnerka. On na Wall Street spełnił amerykański sen, choć musiał kraść i oszukiwać. Nie zakochał się w Emily - dziewczyna jest dla niego kolejnym trofeum. Gdy Martin trafia do więzienia, świat Emily się rozpada. Kobieta ratuje się terapią u psychiatry, dr Victorii Siebert. Pojawienie się Martina po czterech latach nie poprawia stanu Emily. Przepisane przez dr. Banksa eksperymentalne antydepresanty zmieniają jej życie w piekło.
"Panaceum" - Polsat, godz. 23:45

Zobacz galerię

"Planeta Singli 3" wkrótce w kinach!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 7.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×