Program tv na czwartek, 8.02.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami czwartek! Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV.

Multimedia

Ubogi pisarz Christian kocha z wzajemnością piękną Satine - gwiazdę najsłynniejszego i najbardziej skandalizującego klubu nocnego w Paryżu. Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę. W zmysłowej artystce zakochuje się książę. Od uległości Satine bogacz uzależnia finansowanie nowego przedstawienia, którego autorem i reżyserem jest Christian.
"Moulin Rouge" - TVN 7, godz. 20:00

Milo Boyd to były policjant, który został łowcą nagród. Mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Wybawieniem od kłopotów finansowych może być nowe zlecenie. Milo musi odnaleźć i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości byłą żonę, ambitną dziennikarkę Nicole. Pozornie proste zadanie niespodziewanie się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że Nicole jest na tropie afery korupcyjnej w policji. Byli małżonkowie muszą zacząć ze sobą współpracować, w przeciwnym razie grozi im niebezpieczeństwo.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Dorwać byłą" - Polsat, godz. 20:05

Panamska dżungla. W czasie ataku huraganu ginie niemal cała jednostka do zadań specjalnych odbywająca rutynowe ćwiczenia polowe. Dwaj żołnierze, którym udało się ujść z życiem, są przekonani, że członkowie oddziału zostali zamordowani. Nie chcą jednak wyjawić nazwiska mordercy. Gdy śledztwo, prowadzone przez kapitana żandarmerii wojskowej fortu, nie przynosi rezultatów, dowódca bazy szuka pomocy u starego przyjaciela, znanego z niekonwencjonalnych metod śledczych. Jego działania, choć nie wzbudzają sympatii, przynoszą efekty.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Sekcja 8." - TV 4, godz. 21:00

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO]Zobacz więcej

Pisarz Paul Sheldon jest autorem cyklu powieści o losach Misery. Ukończywszy ostatnią część, zawozi ją do wydawcy. Tego dnia panują ciężkie warunki atmosferyczne. Samochód Paula wypada z drogi. Tuż za nim jedzie Annie Wilkes - pielęgniarka, która udziela mu pomocy, zawozi do swego domu i otacza troskliwą opieką. Okazuje się wielbicielką jego książek, z niecierpliwością czekającą na dalszy ciąg losów ulubionej bohaterki. Gdy wychodzi na jaw, że Sheldon uśmiercił Misery, jego troskliwa opiekunka zmienia się nie do poznania.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Misery" - TVP2, godz. 21:55

Bohaterowie, współcześnie ludzie z pozycją, prowadzący własne, prawie legalne interesy, z nostalgią wspominają dawne czasy, kiedy to jako nic nieznaczące płotki dopiero zaczynali zbijać kapitał. Wszystko zaczęło się w Sopocie, w początku lat 70. 30-letni "Synek" wyszedł z więzienia. Spotyka się z Erykiem, wytrawnym szulerem. Chce wejść z nim w spółkę. Tymczasem ten podczas jednej z gier zostaje oszukany przez przyjaciela, "Gruchę". Postanawia się zemścić, potrzebuje sporej gotówki. Obaj jadą na Mazury, gdzie jest wielu niemieckich turystów.
"Sztos" - TVN, godz. 22:35

Olive jest nieśmiałą uczennicą liceum. Pewnego dnia w konsekwencji jej niewinnego kłamstwa, ktoś zaczyna rozpowiadać plotkę o jej rzekomej rozwiązłości. Olive postanawia obrócić ją w atut i tym samym poprawić pozycję w szkole. Niestety, sprawa wymyka się spod kontroli. Nastolatka jest zrozpaczona, a jej ulubiony nauczyciel i wychowawczyni zaczynają poważnie się niepokoić. Z pomocą ekscentrycznych rodziców i wielbiciela Olive próbuje wybrnąć z podbramkowej sytuacji.
"Łatwa dziewczyna" - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×