Program tv na czwartek, 8.06.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Weekend już tuż tuż! Ale zanim nadejdzie piąteczek, przed nami czwartek! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w tv! Na pewno każdy z Was znajdzie coś dobrego dla siebie w telewizji!

Multimedia

Klasyka polskiej komedii. Dyrektor Krzakoski jedzie w służbową delegację do Paryża. W ambasadzie poznaje Danusię i spędza z nią noc. Nie wie, że dziewczyna jest córką partyjnego prominenta. Mija kilka miesięcy. Pewnego dnia Danusia składa wizytę w gabinecie Krzakoskiego. Bez ogródek oznajmia skonfundowanemu dyrektorowi, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna czym prędzej zawozi ją do znajomego ginekologa. Ten jednak uświadamia Krzakoskiemu, z kim miał romans. Dyrektorowi niczego więcej nie trzeba. Krzakoski postanawia niezwłocznie rozwieść się z żoną, by poślubić Danusię.
"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" - Stopklatka TV, godz. 20.00

Śmierć Gerry'ego kładzie kres idealnemu małżeństwu Kennedych. Holly, zrozpaczona wdowa, wpada w depresję. W dniu trzydziestych urodzin kobieta otrzymuje zagadkową przesyłkę, której nadawcą jest zmarły mąż. Okazuje się, że przed śmiercią mężczyzna napisał do żony serię listów. Zachęca w nich Holly do podejmowania najróżniejszych wyzwań. Dzięki nim pogrążona w rozpaczy kobieta przeżywa niecodzienną terapię, która koi rany po bolesnej stracie i pozwala odrodzić się do nowego życia.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"P.S. Kocham Cię" - Polsat, godz. 20.05

Legendarny musical. Janet Weiss i Brad Majors niedawno się zaręczyli. Wyruszają w podróż, by podzielić się radosną nowiną ze starym przyjacielem. W środku nocy, na pustkowiu, psuje im się samochód. Poszukując pomocy, trafiają do starego pałacu. Zamieszkuje go ekscentryczny doktor Frank N. Furter. Szalony naukowiec pracuje nad stworzeniem nowego człowieka. Powołany przez niego do życia Rocky Horror ma być idealnym kochankiem. Rozpoczyna się szalona zabawa, urozmaicana makabrycznymi pomysłami doktora. Wśród gości pojawia się gwiazdor rocka, Eddie.
"Rocky Horror Picture Show" - TVP Kultura, godz. 20.20

Wielki finał programu! W „Pierwszej randce”, niczym w komedii romantycznej, nie zabraknie dynamicznych i zaskakujących zwrotów akcji. Sytuacje zabawne będą przeplatać się z momentami wzruszeń. A jako, że temperament randkowiczów bywa nieokiełznany, zdarzyć się może i tak, że górę wezmą zdenerwowanie lub rozdrażnienie.
CO SIĘ WYDARZY W ODCINKU?
"Pierwsza randka" odcinek 12 - TVP2, godz. 20.40

Netflix prezentuje plakat nowego serialu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jennifer Lawrence w roli głównej. Młoda rozwódka Sarah Cassidy i jej dorastająca córka Elissa wprowadzają się do domu w małym miasteczku. Budynek był stosunkowo tani, ponieważ okolica jest owiana złą sławą. Cztery lata wcześniej w sąsiedztwie małżeństwo zostało zamordowane przez córkę, Carrie Anne, która zniknęła bez wieści. Elissa poznaje brata morderczyni, Ryana, nawiązuje z nim bliską relację. Chłopak wyjawia nastolatce szczegóły zbrodni. Tymczasem miejscowi mówią, że Carrie Anne ukrywa się w okolicznych lasach, gotowa znowu zabijać.
"Dom na końcu ulicy" - TVP2, godz. 21.45

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napada na salon jubilerski. Kapitan Bogomil prowadzi śledztwo w tej sprawie. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.
Gliniarz z Beverly Hills II" - TVN, godz. 21.55

Doskonała czarna komedia Aleksieja Bałabanowa. Bracia Simon (Dmitrij Djużew) i Siergiej (Aleksiej Panin) to płatni zabójcy pracujący dla mafiosa Michajłowicza (Nikita Michałkow). Pewnego dnia gubią walizkę pełną heroiny. Jeśli jej nie odzyskają zanim dowie się o tym ich szef, mogą pożegnać się z życiem.
"Ciuciubabka" - TV4, godz. 23.05

Aktorka Heather Langenkamp, która 10 lat wcześniej wcieliła się w bohaterkę filmu o Freddym Kruegerze, otrzymuje propozycję zagrania w nowym horrorze Wesa Cravena. Od tego czasu nękają ją nocne koszmary, odbiera też telefony z pogróżkami. Wkrótce ginie jej mąż, Chase. Freddy atakuje syna aktorki, Dylana. Chłopiec trafia do szpitala z objawami schizofrenii. Freddy zabija również opiekunkę dziecka i usiłuje zawładnąć duszą chłopca. Zrozpaczona Heather szuka pomocy u kolegów. Ostatecznie musi sama stoczyć walkę z upiorem, by ratować syna.
"Nowy koszmar Wesa Cravena" - TVP2, godz. 23.35

Zobacz galerię

CO DO ZOBACZENIA W KINIE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×