Program tv na Dzień Matki, 26.05.2018. Co obejrzeć z mamami w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na Dzień Matki, 26.05.2018. W telewizji kolejny dzień Polsat SuperHit Festiwalu i moc filmowych emocji. Będzie o algorytmie napisanym na kolanie i o tym, co z niego wynikło oraz polskiej transformacji ustrojowej. Sprawdź program tv na 26 maja!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, Dzień Matki,k 26 maja 2018 r.:

Tomasz Adamczyk, 50-letni biznesmen, zbił fortunę na produkcji taniego wina. Zmęczony prowadzeniem interesów postanowił rzucić firmę i poświęcić się pasji życiowej, filozofii. Pomysł nie przypadł do gustu jego żonie i szwagrowi. Na leśnej drodze Tomasz ulega wypadkowi. Nieprzytomnego znajduje trójka wiejskich bezrobotnych - byłych pracowników upadłego pegeeru. Postanawiają porwać Adamczyka dla okupu. Ani jednak żona biznesmena, ani wspólnik nie mają zamiaru zapłacić. Tomasz postanawia więc sam zarobić żądaną sumę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pieniądze to nie wszystko" - TVN7, godz. 19:00

Gregowi udało się wkupić w łaski ojca swojej narzeczonej. Wspólnie z ukochaną Pam planują wesele. Zanim to jednak nastąpi, przyszli teściowie chcą poznać rodziców Grega, którzy mieszkają na malowniczo położonej wyspie. Narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do domu państwa Fockerów na weekend. Okazuje się, że rodzice narzeczonego córki prowadzą swobodny styl życia. Ojciec Pam odkrywa również, że Greg parę razy skłamał, opowiadając o dzieciństwie.
"Poznaj moich rodziców" - TVN, godz. 20:00

Harvard, rok 2003. Student informatyki Mark Zuckerberg wpada na pomysł stworzenia portalu, który umożliwi wszystkim uczącym się na Harvardzie kontakt za pomocą Internetu. Jego działania wzbudzają ciekawość braci Winklevossów, którzy postanawiają wykorzystać zdolności Zuckerberga i zbudować wspólną dla uniwersytetu sieć kontaktów. Mark działa nie po ich myśli. Założony przez niego portal staje się coraz popularniejszy, a między Zuckerbergiem i jego byłymi współpracownikami wybucha konflikt o prawa autorskie..
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"The Social Network" - TVP Kultura, godz. 20:00

Podczas 2. dnia festiwalu na scenie pojawią się artyści, których przeboje były najczęściej emitowane w polskich rozgłośniach radiowych. Ich listę opracowało międzynarodowe przedsiębiorstwo BMAT. Usłyszymy przeboje: Margaret, Kayah, Grzegorza Hyżego, C-Boola, Filipa Lato i Sound’n’Grace, Gromeego i Mahan Moin, Natalię Szroeder, Ewę Farną, Annę Wyszkoni, Lokę, Lanberry... czytaj więcej
Polsat SuperHit Festiwal 2018 dzień 2. - Polsat, godz. 20:05

Helen Weeks, detektyw policji z Manchesteru, jedzie do rodzinnego miasteczka powiedzieć ojcu, że jest w ciąży, z czego znacznie bardziej niż ona cieszy się jej partner, Paul, także policjant. Prawdziwym powodem wizyty w Polesford, czego przez lata unikała, jest jednak chęć pomocy przyjaciółce z dzieciństwa, Lindzie. Jej mąż, Stephen Bates, jest bowiem podejrzany o uprowadzenie dwóch nastolatek, które zniknęły w ostatnich dniach. Dowody wydają się przytłaczające, ale Helen, a pod jej wpływem i Paul, wytykają niedoróbki prowadzącemu śledztwo inspektorowi Cornishowi, koledze Paula ze szkoły policyjnej. Przez cały czas pobytu w Polesford, Helen nękają wspomnienia z dzieciństwa, które najwyraźniej nie było zbyt szczęśliwe...
"Czas śmierci" odcinek 1. - TVP2, godz. 21:35

Michał Bajor na scenie w Opolu debiutował w wieku trzynastu lat, a trzy lata później w 1973 roku wygrał Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W 2018 roku mija 45 lat od tamtych wydarzeń, a artysta ponownie pojawi się na deskach Opery Leśnej, by zaśpiewać swoje największe przeboje. W jubileuszowym występie pojawią się takie utwory, jak: "Nie chcę więcej", "Ogrzej mnie", "My Way" z repertuaru Franka Sinatry, "Moja miłość największa", piosenki Edith Piaf. Koncert prowadzi Agnieszka Hyży.
Polsat SuperHit Festiwal 2018 - koncert Michała Bajora - Polsat, godz. 22:05

Introwertyczna Beca rozpoczyna pierwszy rok studiów. Nie ma ochoty na integrowanie się z innymi studentami, ale postanawia przyłączyć się do grupy wokalnej Bellas. Dziewczyny śpiewają a cappella. Beca wnosi do zespołu sporą dawkę energii, dzięki czemu Bellas podejmują rywalizację z męskim chórem.
"Pitch Perfect" - TVN, godz. 22:25

Zobacz galerię

TOP5 filmów Disneya 2018

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×