Program tv na dziś, 12.12.2018. Co obejrzeć w środę w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na 12.12.2018 - co dziś w tv? Przed nami kolejny odcinek programu "Wracajcie, skąd przyszliście" oraz "Na dobre i na złe". Oprócz tego komedie: "Jak ona to robi?" i "Porachunki", a także nowy serial Canal+ "Mała doboszka". Sprawdź nasz program tv na środę i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 12 grudnia 2018 r.:

Studenci medycyny, zafascynowani zjawiskiem życia po życiu, rozpoczynają niebezpieczne eksperymenty. Każde z nich poddaje się zabiegom doprowadzającym do stanu śmierci klinicznej. Po reanimacji prześladują ich koszmary, od których nie potrafią się uwolnić. Przyjaciele nie przyznają się, co ich dręczy. Wydarta śmierci tajemnica nie przynosi żadnemu z nich radości ani dumy. Przykre wspomnienia z przeszłości, niewyjaśnione sprawy, osobiste lub rodzinne sekrety wkroczyły za nimi do realnego świata.
"Linia życia" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Falkowicz i Kasia zaalarmowani przez Oliwię wracają wcześniej z podróży, by pomóc Matyldzie. Tymczasem Cezary, dziadek Michała, bierze udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą. W trakcie imprezy jego kolega Marek - doznaje poważnego urazu i senior musi jechać z rannym do szpitala. Na miejscu Cezary odkrywa, że Matylda jest jego prawnuczką...
"Na dobre i na złe" odcinek 724. - TVP2, godz. 20:50

Bójka Andrzeja i Michała! Falkowicz dowie się, kto jest ojcem Matyldy?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Charlie, błyskotliwa i urokliwa młoda aktorka, spotyka tajemniczego nieznajomego na plaży w Grecji. Mężczyzna, który przedstawia się jak Becker, wciąga ją w międzynarodową operację szpiegowską. Stawka akcji jest niezwykle wysoka.
"Mała doboszka" - Canal+, godz. 21:00

Razem z dziennikarzem Piotrem Kraśką w podróż przez Niemcy, Austrię, Węgry, Serbię, Grecję i Irak udało się sześć osób, z których trzy są za przyjmowaniem uchodźców w Polsce, trzy są temu zdecydowanie przeciwne. W trakcie trwania tej wyprawy poznają ludzi, którzy musieli opuścić swój kraj ojczysty. Usłyszą od nich wzruszające, a czasem mrożące krew w żyłach historie. Jak te spotkania wpłyną na poglądy bohaterów dotyczące migracji? Czy po tym co ich spotka będą inaczej patrzyli na swoje życie? Co wyniosą z tej niezwykłej podróży?
"Wracajcie, skąd przyszliście" odcinek 2. - TVN, godz. 21:30

Kuba na nowo pracuje w stacji, gdzie doktor Góra znów jest szefem. Ratownicy tym razem czuwają nad zdrowiem zawodników, którzy biorą udział w Biegu Patrioty. A przy mecie wybucha nagle wśród kibiców ostra kłótnia. Ekipa doktora Banacha musi jak najszybciej dojechać do szpitala z pacjentem ciężko chorym na serce. Liczy się każda minuta, ale droga jest zablokowana...
"Na Sygnale" odcinek 210. - TVP2, godz. 21:50

Góra wróci na stanowisko szefa stacji? Kuba znowu podrywa Martynę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kate Reddy jest specjalistką do spraw funduszy inwestycyjnych w bostońskiej filii firmy z Nowego Jorku. Jej mąż, Richard, pracuje jako samodzielny architekt. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Kate stara się godzić karierę z życiem rodzinnym - w zajęcia córki angażuje się tak samo jak niepracujące matki. Wszyscy zastanawiają się, jak ona to robi. Opracowany przez Kate projekt nieoczekiwanie zyskuje uznanie centrali. Finansistka musi przenieść się na jakiś czas do Nowego Jorku. Tymczasem Richard zdobywa duży kontrakt.
"Jak ona to robi?" - TVP2, godz. 22:30

Nawrócony nowojorski mafioso Giovanni, który wydał kompanów FBI, został objęty programem ochrony świadków. Jako Fred Blake bezskutecznie próbował rozpocząć nowe życie. Ani on, ani jego żona i dzieci nie potrafią powstrzymać się przed stosowaniem przemocy w rozwiązywaniu problemów. W końcu rodzina trafia do francuskiej wioski pod opiekę agenta Stansfielda. Fred przedstawia się sąsiadom jako pisarz. Postanawia spisać wspomnienia, nie bacząc na to, że ich wydanie miałoby katastrofalne skutki. Tymczasem zdradzeni kompanii wpadają na jego trop.
"Porachunki" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na środę, 12.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×