Program tv na dziś, 22.08.2018. Co obejrzeć w środę w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na środę, 22 sierpnia - co dziś w tv? To będzie komediowa środa - przed nami emisja kilku kultowych produkcji, które z pewnością umilą nam wieczór. W tv także ekranizacja powieści Phillipa K. Dicka. Sprawdź nasz program tv na środę 22 sierpnia!

Multimedia

Program tv na środę, 22 sierpnia 2018 r.:

Rok 2054. W Waszyngtonie przestępców chwyta się, zanim popełnią zbrodnię. Jest to możliwe dzięki Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, w podziemiach której pracuje troje jasnowidzów, utrzymywanych w stanie śpiączki. Jej szefem jest detektyw John Anderton. Mężczyzna jest bardzo samotny - przed sześciu laty stracił synka i rozstał się z żoną. Pewnego dnia z łowcy staje się ofiarą - według jednej z przepowiedni za 36 godzin Anderton ma zabić nieznanego sobie mężczyznę. W tych okolicznościach pozostaje mu tylko ucieczka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Raport mniejszości" - TVN7, godz. 20:00

Pod koniec szalonych lat dwudziestych, w czasach prohibicji, początku ery swingu i kulminacji wojen gangsterskich dwaj bezrobotni muzycy, Jerry i Joe, są przypadkowo świadkami porachunków kryminalnych w dniu świętego Walentego. Wiedzą za dużo, więc nie pozostaje im nic innego, jak zwiać najdalej, jak to możliwe. Jedynym ratunkiem okazuje się ucieczka z Chicago na Florydę i to w kobiecym przebraniu. Teraz już jako Daphne i Josephine na chwilę przed odjazdem pociągu trafiają do żeńskiego zespołu jazzowego, udającego się na koncerty do Miami.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pół żartem, pół serio" - TVP Kultura, godz. 20:05

Robert wciąż nie odnalazł syna. Tymczasem Staś jest w coraz większym niebezpieczeństwie - jego matka przestała brać leki. Olga zabiera synka i ucieka z nim od własnej siostry! Marta przychodzi na terapię grupową - wyznaje, jak z zemsty za gwałt prześladowała swojego oprawcę i jego rodzinę. Później Konarska spotyka się z żoną Woźniaka - ta zaczyna jej grozić! Co zrobi Konarska?
"Na Wspólnej" odcinek 2732. - TVN, godz. 20:15

Dziewczyna ze wsi, Katarzyna Solska, stara się o przyjęcie na studia. Po egzaminach wraca do domu i dowiaduje się, że rodzice chcą ją wydać za mąż za bogatego sąsiada. Kasia wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Jednak w przeddzień wesela przychodzi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet.
"Kogel-mogel" - Polsat, godz. 20:40

"Marian! Tu jest jakby luksusowo", czyli najlepsze cytaty z serii "Kogel-mogel" Zobacz więcej

Siostry Nora i Mary Dominguez pochodzą z dobrze sytuowanej latynoskiej rodziny. Pierwsza poświęca się studiom prawniczym. Młodszą pochłania dbanie o wygląd. Pewnego dnia okazuje się, że rodzina zbankrutowała. Siostry przeprowadzają się do ubogiej dzielnicy Los Angeles. W college'u Mary zauważa Rodriga, żonatego wykładowcę literatury. Ona wpada w oko chłopakowi z sąsiedztwa. Nora staje się obiektem westchnień pracodawcy. Z czasem dziewczyny zaczynają rozumieć, że ubrania Prady nic nie znaczą bez miłości.
"Prada albo nic" - TVP2, godz. 20:45

Stany Zjednoczone, rok 1933. John Dillinger, warunkowo zwolniony z więzienia po 9 latach pozbawienia wolności, uwalnia kilku więźniów z zakładu karnego w Michigan City w Indianie. Po pobycie na farmie zbiegowie, Harry "Pete" Pierpont, Homer van Meter i Ed Shouse, postanawiają przenieść się do Chicago. Tam razem z Dillingerem dokonują serii napadów na banki. Są nieuchwytni, a policja jest bezsilna. Dyrektor biura śledczego ogłasza Johna Dillingera "wrogiem publicznym nr 1". Złapanie bandyty staje się głównym celem agenta FBI Melvina Purvisa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wrogowie publiczni" - TVN, godz. 21:30

Samolot pasażerski jest w niebezpieczeństwie, ponieważ załoga uległa zatruciu. Były pilot wojskowy Ted Striker jest jedyną nadzieją na ocalenie podróżnych, ale mężczyzna jest w złej formie. Właśnie rozstał się z ukochaną Elaine Dickinson, z którą spędził wiele szczęśliwych lat. Elaine pracuje jako stewardesa, także jest na pokładzie samolotu, któremu grozi wypadek. Ted ma uraz do latania od momentu, gdy podczas wojny zginęło kilku żołnierzy z jego oddziału. Chęć odzyskania Elaine jest silniejsza niż fobia - Ted ponownie zasiada za sterami.
"Czy leci z nami pilot?" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na środę, 22.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×