Program tv na dziś, 24.08.2018. Co obejrzeć w piątek w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na 24.08.2018 - co dziś w tv? Wśród naszych najlepszych propozycji znajdziecie m.in. wrestling gigantów i Nicolas Cage poszukujący skarbu templariuszy. Chodzi oczywiście o filmy: "Pacific Rim" i "Skarb narodów". To oczywiście nie wszystkie nasze propozycje. Sprawdź nasz program tv na piątek 24 sierpnia!

Multimedia

Program tv na piątek, 24 sierpnia 2018 r.:

Kaiju, olbrzymie potwory przybyłe z portalu na dnie Pacyfiku, zaczynają siać zniszczenie na planecie. Do walki z bestiami stają maszyny bojowe, które sterowane są myślami dwóch pilotów. Niestety, nawet one nie dają sobie rady z coraz większymi potworami. Szef projektu budowy maszyn bojowych chce dokonać ostatniego ataku, którego celem ma być portal, przez który Kaiju przedostają się na Ziemię. Wierzy, że to może ocalić ludzkość. O pomoc prosi byłego pilota maszyn Raleigha Becketa, którego partnerką zostaje niedoświadczona Mako.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pacific Rim" - TVN, godz. 20:00

Podczas wykonywania robót drogowych więzień Dodge, młody haker skazany za włamanie do systemu dużej firmy telekomunikacyjnej, ucieka wraz z przykutym do niego czarnoskórym Piperem. Zbiegów ścigają nie tylko policjanci z agentem federalnym Patem Schillerem na czele, ale i kubańska mafia, której Dodge ukradł 25 milionów dolarów. Co gorsza, haker ma dyskietkę, na której zarejestrował operacje finansowe szefa mafii nazwiskiem Mantajano.
"Ścigani" - TVP2, godz. 20:10

Od sześciu pokoleń rodzina Benjamina Franklina Gatesa wytrwale poszukuje skarbu templariuszy. Ben Gates trafia na pewien ślad. Otóż mapa prowadząca do skarbu została ukryta, jako niewidzialny zapis, na odwrocie Deklaracji Niepodległości. Nie tylko Gates jest w posiadaniu tej cennej informacji. Wie o niej również jego groźny przeciwnik, chciwy Ian Howe. Ben postanawia wykraść pilnie strzeżony dokument, a tym samym pokrzyżować plany rywala.
"Skarb narodów" - Polsat, godz. 20:10

Akcja rozgrywa się w środowisku nielegalnych imigrantów w Londynie. Nigeryjczyk Okwe, z wykształcenia lekarz, pracuje jako portier w eleganckim hotelu Baltic. Pewnego razu w toalecie jednego z pokoi znajduje ludzkie serce. Gdy zawiadamia o tym właściciela hotelu, Sneaky'ego, ten każe mu milczeć. Sumienie jednak nie daje Okwe spokoju, mężczyzna wszczyna własne śledztwo. Wkrótce okazuje się, że hotel stanowi przykrywkę dla rzeczywistego zajęcia Sneaky'ego - handlu ludzkimi organami.
"Niewidoczni" - HBO, godz. 21:55

ara Croft mieszka w posiadłości odziedziczonej po ojcu, poszukiwaczu przygód. Richard Croft zaginął przed laty podczas jednej z wypraw. Córka przejęła jego zainteresowania i podróżuje po świecie, poszukując skarbów. Pewnej nocy Lara odkrywa w schowku ukryty niegdyś przez ojca starożytny zegar - klucz do odnalezienia talizmanu gwarantującego władzę nad czasoprzestrzenią. Śladem dziewczyny podążają komandosi wysłani przez prastarą sektę Iluminatów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Lara Croft: Tomb Raider" - TVN7, godz. 22:10

Niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Rząd USA powołuje sztab kryzysowy. Wojskowi i naukowcy, wśród nich astrobiolog dr Helen Benson, mają opracować plan przetrwania. Obiekt ląduje w Central Parku na Manhattanie. Z wnętrza wyłania się świetlista istota. Przybysz z kosmosu zostaje postrzelony i trafia do szpitala. W inkubatorze przybiera ludzką postać. Klaatu ostrzega przed katastrofą, która grozi Ziemianom, jednak sekretarz obrony USA poleca go uwięzić i przebadać. Klaatu ucieka, nawiązuje kontakt z Helen Benson.
"Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" - Polsat Film, godz. 23:15

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na piątek, 24.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×