Program tv na dziś, 29.03.2018. Co obejrzeć w czwartek w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami czwartek, 29.03.2018. Wybierzecie dzisiaj film, serial czy program rozrywkowy? Co chcecie dzisiaj obejrzeć w TV? Sprawdźcie, co warto obejrzeć w telewizji w czwartek, 29.03.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 29 marca 2018 r.:

Deloris, czarnoskóra piosenkarka, jest świadkiem zabójstwa jednego z pracowników klubu nocnego, dokonanego przez szefa lokalu, który jest jej narzeczonym. Policja obejmuje kobietę programem ochrony świadków. Dla bezpieczeństwa Deloris zostaje umieszczona w klasztorze. Pojawienie się kontrowersyjnej artystki wśród nobliwych sióstr wprowadza sporo zamieszania. Kobieta burzy klasztorny spokój i ascezę, co wywołuje dezaprobatę matki przełożonej. Tymczasem gangster nie rezygnuje z poszukiwań zbiegłej narzeczonej.
"Zakonnica w przebraniu" - TV Puls, godz. 20:00

Pracownicy ochrony pewnego luksusowego apartamentowca, położonego w okolicach nowojorskiego Central Parku, dowiadują się, że zostali oszukani przez pracodawcę. Odkładane przez nich na emeryturę oszczędności zostały zdefraudowane. Wściekli ochroniarze decydują, że ich krzywda musi zostać pomszczona i planują skok, dzięki któremu odzyskają równowartość utraconych pieniędzy. Ma im w tym pomóc oszust Slide.
"Tower Heist. Zemsta cieciów" - TVN 7, godz. 20:00

Nader po rozstaniu z żoną zatrudnia kobietę, która ma zająć się jego chorym ojcem. Jednak nie wie, że jego nowa pracownica nie tylko jest w ciąży, ale też pracuje w tajemnicy przed swoim niezrównoważonym mężem. Wkrótce bohater znajdzie się w sieci kłamstw, manipulacji i publicznych konfrontacji.
"Rozstanie" - TVP Kultura, godz. 20:00

Konflikty w grupie! Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sierżant Claus Pedersen i jego kompania stacjonują na afgańskiej prowincji. Podczas jednej z rutynowych misji dostaje się w krzyżowy ogień talibów. Podejmuje decyzję, w wyniku której zostanie postawiony przed sądem wojennym i oskarżony o popełnienie zbrodni.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Wojna" - Ale kino+, godz. 20:10*

Jedenastoletni Mark Sway przypadkiem staje się świadkiem samobójstwa adwokata płatnego mordercy. Tuż przed śmiercią prawnik wyjawia Markowi pilnie strzeżoną przez mafię tajemnicę: miejsce, w którym ukryto ciało zabitego senatora. Od tej chwili chłopcu zagrażać będzie śmiertelne niebezpieczeństwo, bowiem mafia orientuje się, że nastolatek wie za dużo. Jednocześnie Marka nieustannie naciskać będzie grono przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości z prokuratorem Foltriggiem na czele, którzy z pomocą świadka chcą wysłać mafiosów do więzienia.
"Klient" - TVP2, godz. 22:25

Komedia Patryka Vegi. Owdowiały nauczyciel geografii wygrywa wycieczkę do Egiptu. Zabiera ze sobą pełną energii matkę, nastoletnią córkę i rezolutnego syna. Przygoda życia wkrótce zamienia się w pasmo problemów - bagaże zostają zgubione na lotnisku, w hotelu rodzina otrzymuje nieodpowiedni pokój, organizator wycieczki bankrutuje. Szybko znika posiadana gotówka, a z konsulatem nie ma kontaktu. Na domiar złego w hotelu Tomek spotyka licealną miłość z ideałem mężczyzny u boku.
"Last Minute" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Michał Malinowski o Leszku Stanku w serialu "Pierwsza miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×