Program tv na dziś, poniedziałek, 7.06.2021. Co obejrzeć 7 czerwca w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na 7 czerwca. Dziś w tv m.in. "Człowiek z magicznym pudełkiem" i dokument "Węgry - ukryty płomień". Będą też seriale. Jakie? Sprawdź program tv na poniedziałek, 7 czerwca. Nasze propozycje z programu tv na poniedziałek znajdziesz w tekście poniżej.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 7 czerwca 2021 r.:

Warszawa, rok 2030. Adam przeprowadza się do stolicy. Rozpoczyna pracę w korporacji. Poznaje atrakcyjną Gorię, w której się zakochuje. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, lecz wkrótce romans nabiera rumieńców. Pewnego dnia chłopak dokonuje odkrycia. W nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. XX w. Dowiaduje się, że odbiornik emituje fale umożliwiające teleportację.
"Człowiek z magicznym pudełkiem" - TVN 7, godz. 20:00

Dzięki technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch może przeżywać przygody swojego przodka, Aguilara, z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu we współczesnym świecie stawić czoła okrutnej i potężnej organizacji templariuszy.
"Assassin's Creed" - Polsat, godz. 20:05

Klara odkrywa, że jej macocha celowo gra na zwłokę w sprawie spadku. Kobieta nie tylko zamierza wynająć budynek restauracji, ale też pozbywa się wyposażenia lokalu. Gdy Klara próbuje interweniować, jej macocha posuwa się do gróźb. Olga prosi Michalinę, by pomogła jej w pracy. Dziewczyna, która ma kierować realizacją projektu, zaprasza do pracy w teatrze znajomych: Zuzię, Adriana i Dawida. Jaworski i Kasia przenoszą spór dotyczący użytkowania kanciapy do mieszkania przewodniczącego wspólnoty, czyli Darka.
"Barwy szczęścia" - Odcinek 2462. - TVP 2, godz. 20:10

Bezpośrednio przed wybuchem wojny domowej w Hiszpanii utalentowana młoda krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu. Udaje się z ukochanym do Maroka. Ma nadzieję, że tam zacznie lepsze życie. Ukochany Siry znika, zostawiając ją w dramatycznej sytuacji - samą w obcym kraju. Po licznych perypetiach Sira wraca do Madrytu i otwiera tam elegancki salon z modą damską. Europa stoi u progu II wojny światowej. Losy Siry splatają się z życiem postaci historycznych. Kobieta podejmuje się wykonania ryzykownej misji.
"Krawcowa z Madrytu" - Odcinek 6. - TVP 2, godz. 20:55

Film pokazuje podróż po Europie Środkowej w poszukiwaniu głosu mniejszości węgierskiej, która w wyniku Traktatu w Trianon z 1920r. , znalazła się w granicach dzisiejszej Słowacji, Rumunii, Serbii i Ukrainy. Opowieść o mniejszości węgierskiej to temat, który wciąż wywołuje napięcia w całym regionie. Wydaje się, że dzisiaj dla Węgrów straty terytorialne to historia, z którą się pogodzili.
"Węgry - ukryty płomień" - TVP 2, godz. 22:20

Po kilkunastu latach od ślubu Toula i Ian bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem udaje im się zdobyć trochę swobody, zaraz nadarza się okazja, by otoczył ich kochający rodzinny krąg. Tymczasem ich córka Paris wybiera się na studia. Rodzina musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na gwałtowny sprzeciw krewnych, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago. Co gorsza, jej nowy chłopak nie jest Grekiem. "Moje wielkie greckie wesele II" - TVN, godz. 22:35

Xander Cage, przez wielu uważany za zmarłego, powraca po latach dobrowolnego wygnania. Musi po raz kolejny zmierzyć się z mrocznym wojownikiem Xiangiem, który ma śmiercionośną, zagrażającą ludzkości broń. Xander rekrutuje nową ekipę. Jej zadaniem jest pokonanie wroga i uchronienie świata przed chaosem.
"xXx: Reaktywacja" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 7.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×