Program tv na niedzielę, 03.01.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Czas na pierwszą niedzielę w tym roku. Nie wiecie, przy czym w telewizji warto spędzić dzisiejszy wieczór? Mamy dla Was kilka rekomendacji!

Multimedia

Hit. Obi-Wan Kenobi, młody rycerz zakonu strzegącego równowagi w galaktyce, i jego mistrz, Qui-Gon Jinn, lądują na pustynnej planecie Tatooine, na której mieszka obdarzony niezwykłą mocą 9-letni Anakin Skywalker. Według Qui-Gona to właśnie on ma pokonać okrutne plemię Sithów władające Ciemną Stroną Mocy i przywrócić ład w kosmosie.
"Gwiezdne wojny I - Mroczne widmo" - TVN, godz. 20.00

Film Juliusza Machulskiego. Drugie małżeństwo Zofii Albrecht-Radeckiej ze scenarzystą Jakubem jest bardzo udane. Wspólnie wychowują córkę pani psycholog z pierwszego małżeństwa, 12-letnią Florentynę. W ostatni dzień 1999 r. kobieta obchodzi 40. urodziny. Podsumowując miniony czas, ma żal do losu o to, że nie poznała wcześniej swojej obecnej miłości. Następnego dnia Zosia budzi się w rzeczywistości sprzed 13 lat, w czasach schyłkowego PRL-u. U jej boku leży pierwszy mąż, Darek, a Florki jeszcze nie ma na świecie. Kobieta postanawia naprawić błędy przeszłości.
"Ile waży koń trojański?" - Polsat, godz. 20.00

W ciągu jednego dnia ustabilizowane i pełne sukcesów życie młodego prawnika Roberta Deana rozpada się. Przypadkowe spotkanie z kolegą ze studiów sprawia, że Robert staje się ofiarą spisku przygotowanego przez skorumpowanego urzędnika Thomasa Reynoldsa. Zostaje głównym podejrzanym o brutalne morderstwo, wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest tajemniczy Brill - były pracownik służb wywiadowczych.
"Wróg publiczny" - TVP 2, godz. 20.05

Hit Christophera Nolana. Ziemia w niedalekiej przyszłości. Planeta jest sukcesywnie niszczona przez klęski suszy, a ludziom grozi wyginięcie. Naukowcy nieoczekiwanie odkrywają możliwość podróżowania poza granice Układu Słonecznego. Grupa astronautów wyrusza w najważniejszą w dziejach ludzkości podróż - muszą znaleźć miejsce, gdzie gatunek ludzki będzie mógł przetrwać. Na czele załogi staje Cooper, były pilot NASA, który obecnie zajmuje się uprawą roli.
"Interstellar" - HBO, godz. 20.10

Film Agnieszki Holland. Leopold Socha jest kanalarzem. Do pensji dorabia kradzieżami; przed wojną siedział za to w więzieniu. W trakcie likwidacji lwowskiego getta mężczyzna spotyka poszukującą schronienia grupę Żydów. Są wśród nich ludzie o różnym statusie społecznym i majątkowym. Socha zgadza się pomóc im ukryć się w kanałach za 500 złotych dziennie. Od tej chwili dogląda uciekinierów, narażając na niebezpieczeństwo siebie, żonę i córkę. Ma świadomość, że w każdej chwili może wpaść w ręce Niemców lub Ukraińców. Z czasem pieniądze i kosztowności się kończą.
"W ciemności" - TVP Kultura, godz. 20.20

Serial dokumentalny opowiada o sześciu młodych lekarzach, robiących różne specjalizacje i wkraczających w fascynujący świat medycyny. Siłą napędową serii są właśnie pełni empatii i zaangażowania doktorzy oraz wyjątkowe historie medyczne ich pacjentów. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Skomplikowane operacje, nieznane choroby i cud narodzin.
"Młodzi lekarze" - Odcinek 1 - TVP 1, godz. 21.25

Klasyka kina. Zdemoralizowany i pozbawiony skrupułów Alex jest przywódcą gangu. Któregoś dnia jego koledzy wydają go w ręce policji. Bohater trafia na 14 lat do więzienia. Tam władze proponują mu wzięcie udziału w eksperymencie resocjalizacji, dzięki któremu będzie mógł wcześniej wyjść na wolność. Alex rozpoczyna terapię. Lekarze zmuszają go do oglądania scen gwałtu i przemocy, jednocześnie wstrzykując mu narkotyki powodujące fizyczne cierpienia. Po zakończeniu eksperymentu Alex opuszcza więzienie. Na skutek terapii jest bezbronny wobec przemocy.
"Mechaniczna pomarańcza" - TNT, godz. 22.40

Gallagher jest szanowanym nowojorskim adwokatem. Jego życie prywatne również wydaje się spełnione i ustabilizowane - ma atrakcyjną żonę i kilkuletnie dziecko. Gdy Beth Gallagher wyjeżdża na weekend razem z córką, Ellen, osamotniony Dan ulega urokowi koleżanki z pracy, Alex Forrest. Następnego dnia zaczynają go prześladować wyrzuty sumienia, dlatego postanawia zerwać znajomość. Jednak zakochana kobieta chce kontynuować romans, a gdy Dan oznajmia jej, że to niemożliwe, czuje się zraniona. Wkrótce uczucie do byłego kochanka staje się jej obsesją.
"Fatalne zauroczenie" - TVN7, godz. 23.50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×