Program tv na niedzielę, 11.02.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami niedziela. Wybierzecie film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Multimedia

Hobbit Bilbo Baggins w towarzystwie Gandalfa i dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę krasnoludów kontynuuje podróż przez Śródziemie. Celem wyprawy jest odzyskanie Ereboru - dawnego królestwa krasnoludów. Przemierzając kolejne krainy i stykając się z ich mieszkańcami, bohaterowie zbliżają się coraz bardziej do siedziby Smauga - smoka stanowiącego największe niebezpieczeństwo ze wszystkich, które stanęły na ich drodze.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - TVN, godz. 20:00

Douglas Quaid postanawia skorzystać z oferty firmy, która umieszcza w umysłach klientów wspomnienia z miejsc, w których nigdy nie byli. Wybiera scenariusz tajnego agenta na Marsie. Podczas zabiegu zachodzą komplikacje. Douglas zaczyna wierzyć, że naprawdę jest tajnym agentem. Po powrocie do domu żona próbuje go zabić. Obezwładniona Lori przyznaje się, że jest pilnującą go podstawioną agentką. Quaid zdaje sobie sprawę, że wszczepiono mu fałszywe wspomnienia. W poszukiwaniu swojej prawdziwej tożsamości udaje się na Marsa, gdzie toczy się wojna.
"Pamięć absolutna" - TVP2, godz. 20:05

Mitch Buchannon prowadzi zespół ratowników w słonecznej Kalifornii. Pewnego dnia do ekipy dołącza świetny pływak Matt Brody. Obydwaj mężczyźni mają silne osobowości, co utrudnia im wspólną pracę. Szybko muszą zjednoczyć siły przeciwko bezlitosnej bizneswoman, której plany zagrażają przyszłości zatoki.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Baywatch. Słoneczny patrol" - HBO, godz. 20:10

Rok 1966. Czterej uczniowie prowincjonalnego technikum zafascynowani są muzyką Beatlesów, ich sposobem bycia i ubierania się. Przyjmują też pseudonimy: John, Paul, George i Ringo. Kiedy nauczyciel przyłapuje jednego z nich - Johna - na całowaniu się z dziewczyną, wybucha skandal. Ania ucieka z internatu i znajduje schronienie u ciotki Ringa, który zakochuje się w dziewczynie. Gdy jednak widzi ją wchodzącą do domu nauczyciela, myśli, że Ania go zdradza i usiłuje popełnić samobójstwo.
"Yesterday" - TVP Kultura, godz. 20:40

Kogo Edyta Górniak zabrała do finału? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Anna Thonissen samotnie wychowuje dwuletnie bliźniaki. Przez incydent z klientem traci pracę kelnerki. Zostaje asystentką Maxa Lehmanna - aroganckiego mężczyzny, który uchodzi za tyrana i nie znosi dzieci. Anna z pokorą znosi jego nieuprzejme uwagi. Pewnego dnia odwozi szefa na lotnisko. W czasie sprzeczki gwałtownie zatrzymuje samochód, a Max uderza się w głowę. Nagle zmienia się jego zachowanie. Jest miły i czarujący. Anna postanawia pokazać szefowi, jak trudne jest pogodzenie wychowywania dzieci z pracą. Zabiera go do swojego domu.
"Dlaczego porwałam swojego szefa" - TVP1, godz. 21:10

Zaginął senior rodu, poeta Beverly. By wyjaśnić sprawę i wesprzeć chorą na raka, uzależnioną od leków matkę, do domu przyjeżdżają dorosłe córki Westonów: przeżywająca kryzys małżeński Barbara z mężem oraz stara panna Karen, dla której spotkanie z rodziną to przykry obowiązek. Trzecia z sióstr, Ivy, nie wyprowadziła się od rodziców. Tłumi uczucia, pozwala sobą pomiatać i marzy o zjednoczeniu rodziny. Krewne muszą zmierzyć się z emocjami, które doprowadziły do zerwania kontaktów. Gdy rodzina zasiada do wspólnego posiłku, dochodzi do konfrontacji.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Sierpień w hrabstwie Osage" - TVP2, godz. 22:15

Eric Lomax poznaje w pociągu piękną Patti. Podróżni zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, wkrótce biorą ślub. Ich szczęście zakłócają traumatyczne wspomnienia mężczyzny z czasów II wojny światowej. Pojmany przez Japończyków brytyjski oficer wykonywał wycieńczającą pracę przy budowie Kolei Birmańskiej. Znalezione przez strażników samodzielnie skonstruowane przez Erica radio stało się przyczyną poddania go torturom. Po latach Lomax dowiaduje się, że jego oprawca żyje. Wspierany przez żonę, postanawia go odnaleźć.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Droga do zapomnienia" - TVP1, godz. 22:50

Adam Miauczyński musiał przejść długą i bolesną drogę, nim zrozumiał, że przez alkohol przegrał życie i poranił najbliższych ludzi. Niegdyś miał pracę na uczelni, rodzinę, znajomych, dziś nie ma nic prócz poczucia klęski i woli pojednania się z synem. Po latach pijaństwa jest wreszcie gotów do wyznania przed Sylwkiem swoich win. Obaj wspominają przeszłość, która każdemu z nich jawi się inaczej. Są to dwie różne opowieści, które łączy doświadczenie strachu, wstydu i poniżenia, a także pragnienie, aby mimo wszystko odbudować utracone więzi.
"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" - Stopklatka TV, godz. 22:50

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×