Program TV na niedzielę, 12.07.2020. Co obejrzeć w niedzielę, 12 lipca w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w niedzielę, 12 lipca w TV? Oto nasz program tv na ten dzień. W telewizji filmy, seriale oraz wakacyjne programu: ciąg dalszy muzycznej trasy Dwójki i bracia Collins w podróży do Indii. Sprawdź program TV na niedzielę, 12.07.2020. Podpowiadamy, co obejrzeć.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 12 lipca 2020 r.:

Agent federalny Bill Marks broni bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. W trakcie lotu z Nowego Jorku do Londynu na telefon Marksa przychodzi wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu. W przypadku odmowy co 20 minut będzie ginął pasażer. Wkrótce okazuje się, że przestępcom nie chodzi o pieniądze. Bill próbuje odkryć tożsamość terrorysty. Pasażerowie i członkowie załogi zaczynają się zastanawiać, czy on jest porywaczem.
"Non Stop" - TV Puls, godz. 20:00

W niedzielę 12 lipca również kolejny koncert w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki". Na scenie w płockim amfiteatrze wystąpią m.in.: Ania Wyszkoni, Blue Cafe, Boys, Stachursky, Bad Boys Blue, Playboys, Top Girls, Sami Harb, After Party oraz niekwestionowana królowa czeskiej estrady - Helena Vondraćkova.
"Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki" odcinek 3. - TVP2, godz. 20:00

Bracia Collins wyruszają w podróż do Indii. Będą mierzyć się w trudnych warunkach z ekstremalnymi zadaniami. Czeka ich przekraczanie granic własnego komfortu. Wszystko po to, aby raz na zawsze udowodnić światu, że ciężkiej pracy się nie boją. Bracia nie tylko muszą poradzić sobie z robotą, ale także odnaleźć się w jednym z największych krajów świata. Indie są pełne kontrastów, różnorodnej tradycji i kultury, a na każdym kroku ogromna bieda miesza się z wielkim bogactwem.
"Bracia Collins biorą się do roboty" - TVN, godz. 20:00

Generał Ordóez rozpowiada plotki na temat Mariny. Jose dowiaduje się o tym i dochodzi do bójki, w wyniku której Jose jest ciężko ranny. Martin jest zazdrosny o to, że Marieta coraz lepiej dogaduje się z Beltranem. Generał Villa stawia Ordóezowi ultumatum. Nie chce, żeby zbliżał się do Bandidy. Antonio uczy Marinę grać na gitarze. Chłopak jest pod wielkim urokiem Adele, która jest zajęta wyłącznie pracą.
"La Bandida" odcinek 10. - TVP1, godz. 20:10

Tajny rządowy samolot, niewykrywalny przez radary, zostaje skradziony przez handlarza bronią. Narodowe Biuro Bezpieczeństwa powierza misję jego odzyskania agentowi Aleksowi Scottowi. W akcji ma wziąć udział wielokrotny mistrz wagi ciężkiej, Kelly Robinson. Bokser jest zachwycony nową rolą, zupełnie jednak nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń, jakie niesie powierzone mu zadanie. Jego niefrasobliwość jest dla odpowiedzialnego Scotta nie do zniesienia.
"Ja, szpieg" - Polsat, godz. 22:00

Dean Corso jest nowojorskim bibliofilem, specjalizuje się w odnajdywaniu bezcennych starodruków. Pewnego dnia otrzymuje niezwykłe zlecenie. Wydawca i kolekcjoner starych ksiąg Boris Balkan, który ostatnio zakupił unikatowy egzemplarz satanistycznej księgi "Dziewięć wrót Królestwa Cieni", prosi Corso o odnalezienie pozostałych wydań tego dzieła. Oferując wysokie honorarium, wysyła młodego mężczyznę do Portugalii i Francji. Corso wyrusza w daleką podróż, której przebiegu zupełnie się nie spodziewa.
"Dziewiąte wrota" - Stopklatka TV, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 12.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×