Program tv na niedzielę, 12.11.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami niedziela, co oznacza doskonałe programy rozrywkowe, seriale i filmy. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Multimedia

Lee Chandler (Casey Affleck) jest zamkniętym w sobie dozorcą, który stroni od ludzi. Po śmierci starszego brata (Kyle Chandler) mężczyzna rzuca wszystko i wraca w rodzinne strony, aby zgodnie z wolą zmarłego zaopiekować się jego synem Patrickiem (Lucas Hedges). Na miejscu spotyka swoją byłą żonę Randi (Michelle Williams) i szybko uświadamia sobie, że będzie musiał zmierzyć się z bolesnymi wydarzeniami z przeszłości, które nadal siedzą w nim bardzo głęboko.
"Manchester by the Sea" - Cinemax, godz. 20.00

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru gospodyni, Eva, proponuje grę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, które pojawią się w trakcie spotkania. Mimo początkowych obiekcji wszyscy zgadzają się na udział. Mają nadzieję, że nic złego nie może się stać. Gdy zbyt wiele tajemnic zaczyna wychodzić na jaw, niewinna gra przeradza się w trudne do zażegnania konflikty.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - CANAL+ Film, godz. 20.00

Schmidt i Jenko są doświadczonymi śledczymi. Udało im się rozwiązać sprawę prowadzoną w szkole średniej. Tym razem trafiają do zwyczajnego amerykańskiego college'u. Mają namierzyć dilera, który rozprowadza na terenie kampusu wyjątkowo groźny narkotyk. Nowe śledztwo to nie tylko wyzwanie zawodowe. Jest także ważnym sprawdzianem ich wzajemnych relacji.
"22 Jump Street" - TVP 2, godz. 20.05

Kapral Wydra to pozbawiony lęku człowiek, który bez wahania wykonuje wyroki śmierci na zdrajcach i kolaborantach. Stacjonuje wraz z kolegami z oddziału partyzanckiego w lesie. Sanitariuszką i kucharką partyzantów jest ładna i skromna dziewczyna - Pestka. Wydra otrzymuje kolejny rozkaz. Ma rozstrzelać kolaboranta - polskiego młynarza Kondolewicza, który mieszka z żoną w pobliskim miasteczku. Zadanie jest trudniejsze niż poprzednie wyroki, ponieważ Kondolewicz jest szkolnym kolegą Wydry.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Obława" - TVP Kultura, godz. 20.05

Co się wydarzyło? Kto dostał się do półfinału? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Doktor Robert Laing (Tom Hiddleston) marzy o spokoju i anonimowości. W tym celu postanawia zamieszkać w luksusowym apartamentowcu, który powstał, żeby zaspokajać wysublimowane potrzeby bogatych londyńczyków.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Wieżowiec" - HBO2, godz. 21.00

Renton wyzwolił się z nałogu, ma piękną żonę i dobrą pracę. Pewnego dnia postanawia wybrać się w sentymentalną podróż do Edynburga. Po przybyciu na miejsce odwiedza dawnych kolegów. Okazuje się, że Spud w dalszym ciągu walczy z uzależnieniem, Simon robi szemrane interesy, a Begbie nadal ma problemy z prawem. Okaże się, co przyniesie im spotkanie po latach.
"T2: Trainspotting" - HBO, godz. 21.10

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.
"Belfer", sezon 2, odcinek 4 - CANAL+, godz. 21.30

Jack to młody, odważny chłopak, który gospodaruje na roli. Pewnego dnia niechcący otwiera bramę pomiędzy światem ludzi a krainą złych olbrzymów. Musi teraz stawić im czoła - walczy o uratowanie królestwa, mieszkających w nim poddanych oraz o życie i miłość pięknej księżniczki porwanej przez olbrzymich złoczyńców.
"Jack, pogromca olbrzymów" - TVN, godz. 21.35

Ashley Albright, której los sprzyja na każdym kroku, podczas balu maskowego trafia na urodzonego pechowca, Jake'a. Gdy na parkiecie ich usta łączą się w niespodziewanym pocałunku, szczęście Ashley przechodzi na partnera. Od tej pory życie pięknej dziewczyny zmienia się diametralnie. Traci ona pracę, a jej mieszkanie niszczy katastrofa. Tymczasem Jake załatwia korzystny kontrakt dla zespołu muzycznego i dostaje nowe mieszkanie. Zdruzgotana bezdomna Ashley wprowadza się do przyjaciółek. Zaczyna obmyślać plan odzyskania dobrej passy.
"Całe szczęście" - TVP 1, godz. 22.10

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×