Program TV na niedzielę, 13.08.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć w niedzielę, 13 sierpnia w telewizji? W programie TV na niedzielę m.in. "Dirty Dancing II", "Peacemaker" i zagraniczne gwiazdy disco na Kaszubach! Sprawdź program TV na 13 sierpnia 2017!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 13 sierpnia 2017 r.:

Terroryści działają z różnych powodów, czasem przyświecają im racje polityczne, innym razem religijne. Zdarza się jednak, że atak terrorystyczny jest dziełem szaleńca, człowieka opętanego żądzą zemsty, działającego z prywatnych pobudek. Po latach rokowań nuklearne mocarstwa doszły do porozumienia. Gdy zorientowano się, że wiozący materiał nuklearny pociąg znajduje się na torze pociągu pasażerskiego na uniknięcie tragedii było już za późno. Dochodzi do potężnej eksplozji. W chwilę potem rozpoczyna się międzynarodowe śledztwo. Nikt nie ma wątpliwości, że ta tragedia nie jest kwestią przypadku. Według doktor Julii Kelly, doradcy amerykańskiego rządu, eksplozja miała służyć ukryciu kradzieży radioaktywnych materiałów. Należy jak najszybciej ustalić kto dokonał tej kradzieży, by zapobiec dalszym aktom terroru.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Peacemaker" - TVN, godz. 20:00

John Bennett ma 35 lat i chce się wreszcie ustatkować. Znalazł sobie nawet dziewczynę Lori, z którą chce spędzić resztę życia. Problem polega na tym, że nie potrafi rozstać się ze swoim misiem, którego dostał jako chłopiec pod choinkę. Mały John zapragnął, by pluszak ożył i tak się stało. Od tej pory Ted i John są nierozłączni. Lubią napić się wspólnie piwa, zapalić zioło i lekceważyć wszystkie obowiązki. Ted sprowadza do domu bez przerwy obce dziewczyny i bywa cyniczny i złośliwy. Lori ma tego dosyć życia w trójkącie i stawia Johnowi ultimatum: albo misiek, albo ja. "Ted" to całkowicie niepoprawna politycznie komedia z Markiem Wahlbergiem w roli niepotrafiącego dorosnąć faceta, którego do złego namawia jego pluszowy, ożywiony za sprawą zaklęcia miś.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ted" - TV Puls, godz. 20:00

W niedzielę sceną zawładną artyści zagraniczni. Widzowie mogą liczyć na dobrą zabawę w rytmie najlepszych hitów Shauna Bakera. Usłyszymy m.in. „V.I.P”, czy „Hey Hi Hello”. Prosto z Wielkiej Brytanii zawita popularny na przełomie lata 80. i 90. zespół Londonbeat, który podbił listy przebojów na Wyspach m.in. utworem „I’ve been thinking about you”. Pojawią się również artyści, nadal popularnego w Polsce, italo disco jak Ryan Paris ze swoim „Dolce Vita”, Mauro z „Buona sera ciao ciao”. Swoje największe hity zaprezentuje Johnson Righeira – „Vamos a la playa” oraz „No tengo dinero”.
"Disco pod gwiazdami 2017" - Polsat, godz. 20:05

W listopadzie 1958 r. nastolatka Katey Miller przenosi się wraz z rodzicami i młodszą siostrą Susie na Kubę. Skromna i nieśmiała Katey nie potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie znajduje wspólnego języka nawet z rówieśnikami Amerykanami, którzy, podobnie jak ona, przyjechali tu ze swymi rodzicami. Na życzenie ojca dziewczyna będzie jednak musiała widywać się z synem jego szefa, Jamesem. James i Katey po raz pierwszy spotykają się na przyhotelowym basenie, gdzie Katey poznaje także, w dość przykrych okolicznościach, młodego kelnera, Javiera. Dziewczyna niechcący wpada na niego, a on rozlewa drinki i z tego powodu ma nieprzyjemności ze strony swego szefa. Ich przypadkowa znajomość z czasem przeradza się w przyjaźń, zwłaszcza że mają tę samą wielką pasję: obydwoje kochają taniec.
"Dirty Dancing II" - TVP2, godz. 20:05

Nominowana w dwóch kategoriach do Oscara, historia grupy rebeliantów, których celem jest zdobycie planów imperialnej Gwiazdy Śmierci. Jyn Erso zostaje uwolniona z więzienia przez Rebeliantów, którzy pragną upadku Imperium Galaktycznego. W bazie kobieta otrzymuje niezwykle trudną misję. Musi wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ma jej w tym pomóc zespół złożony z kilku śmiałków, którzy nie powstrzymają się przed niczym, żeby zniweczyć plany groźnego wroga. Pierwszy film z serii Gwiezdne wojny – historie daje widzom szerszą perspektywę wydarzeń rozgrywających się w gwiezdnej sadze. Scenarzyści dopuszczają do głosu zwykłych wojowników, którzy wcześniej nie mieli okazji się wypowiedzieć. Reżyserem tej emocjonującej, pełnej akcji produkcji jest zdobywca nominacji do nagrody BAFTA Gareth Edwards.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" - HBO, godz. 20:10

Trzymająca w napięciu historia matki poszukującej swojej córki, która wiele lat wcześniej zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Produkcja była licznie doceniana nominacjami m.in od: Hiszpańskiej Akademii Sztuk Filmowych, Europejskiej Akademii Filmowej czy Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Julieta" - Canal+, godz. 21:30

Heather przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi i niewytłumaczalnymi siłami. W dniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzona kolejnymi koszmarami i przerażona zniknięciem ojca, dowiaduje się, że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb malowniczego i przerażającego świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie zwycięży, utknie w alternatywnej rzeczywistości Silent Hill na zawsze.
"Silent Hill" - TV4, godz. 21:55*

Dave, właściciel kiosku z gazetami, papierosami i słodyczami zatrudnia do pomocy Wally'ego. Pewnego razu seksowna i piękna Eve zabija w sklepie bukmachera Sutherlanda. Odwrócony tyłem do lady głuchy Dave nie ma pojęcia o rozgrywających się za jego plecami wypadkach, a Wally słyszał wprawdzie strzał, ale nie mógł widzieć zabójczyni. Tymczasem na miejsce zdarzenia przybywa policja, niesłusznie oskarżając o morderstwo właśnie Dave'a i Wally'ego. Obaj zostają aresztowani i trafiają za kratki. Okazuje się, że Sutherland miał tajemniczą monetę, której poszukują teraz Eve i jej przyjaciel Kirgo. Przekonani, że bezcenny przedmiot przechwycili Dave i Wally, próbują wyciągnąć ich z aresztu za kaucją, podając się za ich adwokatów.
"Nic nie widziałem, nic nie słyszałem" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Nowe filmy i seriale w sierpniu - na vod i w kinie

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 13.08.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×