Program TV na niedzielę, 15.09.2019. Co obejrzeć 15 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 15.09.2019? W programie na dziś m.in. nowe odcinki programów "The Wall", "Rolnik szuka żony" i "MasterChef". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 15 września 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 15.09.2019 r.:

Powoła miejsce w nowej edycji została już obsadzona. Na pozostałe 14 wolnych miejsce wciąż jednak ma chrapkę 24 uzdolnionych kucharzy! Aby pozostać w programie, będą musieli zmierzyć się w wyjątkowej konkurencji, która rozegra się na Placu Szczepańskim w Krakowie. Przed nimi stanie także jeszcze jedno wyzwanie - wyprawa do prawdziwego kuchennego koszmaru - baru mlecznego rodem z PRL-u.
"MasterChef" edycja 8. odcinek 2. - godz. 20:00 w TVN

Do walki ze ścianą stanie kolejna para uczestników. Czy uda im się odpowiedzieć na kluczowe pytanie i odpowiednio rozstawić kule? Na jaki szczytny cel tym razem będą chcieli przeznaczyć wygraną? Tego wszystkiego dowiemy się z nowego odcinka teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia", który poprowadzi Maciej Kurzajewski!
"The Wall. Wygraj marzenia" - godz. 20:05 w TVP2

Batman razem z porucznikiem Jimem Gordonem i prokuratorem okręgowym Harveyem Dentem zabiera się za rozpracowywanie organizacji przestępczych nękających mieszkańców miasta. Współpraca przynosi efekty, ale bohaterowie wkrótce padają ofiarą chaosu, który zostaje rozpętany przez genialnego przestępcę, który znany jest przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.
"Mroczny Rycerz" - godz. 21:00 w TVN7

Rozpoczyna się 6. edycja reality show "Rolnik szuka żony"! W pierwszym odcinku poznaliśmy rolników i mogliśmy zobaczyć, jak reagowali na listy od kobiet. W kolejnym odcinku poznamy dalsze losy bohaterów programu. Czy również i tym razem któryś z rolników znajdzie prawdziwą miłość?
"Rolnik szuka żony" - godz. 21:15 w TVP1

Frank, Joe, Marvin i Victoria to emerytowani agenci specjalni CIA. Znają największe tajemnice i spiski narodowe, przez co wciąż znajdują się na celowniku obcych i rodzimych agencji. Po tym jak zostają wrobieni w zamach, muszą reaktywować stary zespół, by ujść z życiem przed polującymi na nich agentami. Chcąc oczyścić własne imię i zdemaskować oprawców, postanawiają wyruszyć w misję niemal niemożliwą.
"Red" - godz. 22:30 w TVN

Detektyw Axel Foley i jego ludzie podczas rutynowej akcji w jednym z warsztatów samochodowych trafiają na wyładowaną pieniędzmi furgonetkę. W warsztacie dochodzi do strzelaniny, w której ginie szef Axla. Glinarz poprzysięga zemstę i osobiście nadzoruje śledztwo. Wszystkie ślady prowadzą do Kalifornii. Axel po raz trzeci wraca do Beverly Hills, aby znów prosić o pomoc detektywa Rosewooda.
"Gliniarz z Beverly Hills III" - godz. 23:20 w Polsacie

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 15.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×