Program TV na niedzielę, 18.08.2019. Co obejrzeć 18 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 18.08.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki", "Krucjata Bourne'a", "Van Helsing", "Aniołki Charliego", "Rybka zwana Wandą" i "World Trade Center". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 18 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 18.08.2019 r.:

Gabriel van Helsing, najsłynniejszy na świecie pogromca wampirów, otrzymuje kolejne zadanie. Tajna organizacja zleca mu wytropienie i unicestwienie legendarnego hrabiego Drakuli. Sprzymierzeńcem Gabriela zostaje piękna Anna Valerious, która od wieków walczy z Drakulą, chcąc zdjąć klątwę ciążącą na jej rodzie. Wampir sprawił bowiem, że królewska rodzina Valeriousów przestała istnieć. Wspólna misja zbliża Annę i Gabriela, ale jego mroczna przeszłość nieoczekiwanie daje o sobie znać. Aby zabić Drakulę, Gabriel musi stawić czoła własnym problemom.
"Van Helsing" - TVN, godz. 20:00

Uciekając przed zabójcami, Jason Bourne i Marie Kreutz zaszywają się w indyjskim miasteczku. Cierpiący na amnezję Jason wie, że był szpiegiem wyszkolonym przez organizację, której agenci chcą go zabić. Gdy w okolicy pojawia się podejrzany człowiek, Marie i Jason, nie zwlekając, ratują się ucieczką. Ich wysiłki, by zacząć normalne życie, znów okazują się daremne. Tym razem para zostaje wciągnięta w międzynarodową aferę. Gdy podszywający się pod Jasona płatny zabójca morduje jednego z pracowników CIA, głównym podejrzanym staje się Bourne.
"Krucjata Bourne'a" - TVN7, godz. 20:00

Rok 1942. Batalion Fritza i Manfreda zostaje przerzucony na front wschodni. Porucznik Witzland informuje żołnierzy, że będą walczyć o zdobycie Stalingradu. Większość obawia się rosyjskiej zimy, ale hitlerowska propaganda twierdzi, że opór obrońców miasta zostanie szybko złamany. Pierwszy szturm na Stalingrad okazuje się niezwykle krwawym przedsięwzięciem. W przepełnionym lazarecie Fritz i Manfred wymuszają na Witzlandzie opatrzenie ciężko rannego kolegi w pierwszej kolejności. Za to wykroczenie kapitan Haller przenosi ich do batalionu karnego.
"Stalingrad" - TV4, godz. 20:00

Mary Poppins powraca, aby pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów i przypomnieć im, na czym polega czerpanie radości z życia. Niezwykła niania nieustająco potrafi zamienić każde zadanie w fantastyczną i niezapomnianą przygodę. Razem ze swoim przyjacielem, latarnikiem Jackiem, wnosi na ulice Londynu beztroską zabawę.
"Mary Poppins powraca" - HBO, godz. 20:10

Do wspólnej zabawy tym razem zapraszają: Boney M, Piękni i Młodzi, Michał Szpak, De Mono, Małgorzata Ostrowska, Fanatic, Rikardo, Zouzy, Joy, Ryszard Makowski. W koncercie wystąpią również: zwyciężczynie jednego z odcinków "Szansy na Sukces" bliźniaczki Julia i Wiktoria Szlachta oraz Frans, który w Rzeszowie po raz pierwszy zaśpiewa swój najnowszy utwór. Koncert poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, zaś relacje z backstage’u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.
"Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki" - TVP2, godz. 20:30

Nowy Jork 11 września 2001 r. Will Jimeno, oficer Port Authority Police Department z centralnego Manhattanu, stawia się na posterunku. Razem z nim służbę pełni doświadczony sierżant John McLoughlin. Gdy udają się na rutynowy patrol, trafiają w środek katastrofy na Manhattanie. Po uderzeniu samolotu w pierwszą wieżę WTC zespół McLoughlina zostaje przydzielony do ewakuacji południowego budynku. Policjanci wchodzą do wieżowca, w który za chwilę uderzy boeing 767. O 9:50 budynek zawalił się. Jimeno i McLoughlin zostają uwięzieni pod gruzami.
"World Trade Center" - TVN, godz. 22:50

Wanda oraz George i Ken planują napad na salon jubilerski. Łupem mają paść brylanty. Amerykanka wtajemnicza w sprawę swego kochanka Ottona, którego przedstawia pozostałym jako brata. Po udanym napadzie rabusie rozdzielają się. Otto i Wanda powiadamiają policję, że George jest sprawcą kradzieży. Niestety, próba przechwycenia brylantów z sejfu zdradzonego wspólnika nie udaje się. Kochankowie próbują dowiedzieć się, gdzie kosztowności są ukryte. Wanda uwodzi Archiego Leacha, adwokata George'a.
"Rybka zwana Wandą" - TVP2, godz. 23:00

Ona i on wiodą wolne od trosk życie w miejscu, które można nazwać rajem. Pewnego dnia ich spokój zostaje zakłócony przez parę nieznajomych. W tajemniczy sposób są oni związani z cierpiącym na pisarską niemoc twórczą panem domu. Miłość i wzajemne zaufanie między gospodarzami szybko zostają wystawione na próbę.
"Mother!" - Polsat Film, godz. 23:15

Trzy agentki: Natalie, Dylan i Alen, stanowią zespół, któremu tajemniczy szef Charlie zleca kolejne zadanie. Muszą uwolnić z rąk porywaczy genialnego elektronika Erika Knoksa i uniemożliwić im skorzystanie z jego najnowszego wynalazku. Trop wiedzie do rywala Erika, cynicznego i bezwzględnego Rogera Corwina stojącego na czele największej satelitarnej sieci telekomunikacyjnej. Kiedy trzy dzielne kobiety uwalniają Knoksa, a Corwin wkrótce ginie, sytuacja mocno się komplikuje.
"Aniołki Charliego" - Polsat, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 18.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Kamil (gość)

    Panie prezesie dajcie dzisiaj z 20 odcinkow m jak milosc,mamy impre na dzialce,przydalby sie jakis kabaret,ale bylby ubaw dla wszystkich,cooo ? PUSCICIE ? TAK NUDNO W TEJ TV,albo Szpaka?,moze Zenka a moze tych dwoch owczarkow z Milowki obojetnie byle sie posmiac

    18.08.2019 12:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×