Program TV na niedzielę, 18.10.2020. Co obejrzeć w niedzielę, 18 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 18.10.2020 roku? W programie TV na niedzielę m.in. "Ludzie i bogowie", "Rolnik szuka żony", "Królestwo kobiet", "Robin Hood", "Strzelec" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 18 października 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 18 października 2020 r.:

Jennifer i John Groganowie, młode małżeństwo z Michigan, postanawiają przeprowadzić się na Florydę. Tu kupują dom, znajdują posady w redakcjach konkurencyjnych gazet i zaczynają myśleć o dziecku. Jenny czuje się gotowa do roli matki, lecz małżonek ma wątpliwości, czy będzie dobrym ojcem. Zwierza się koledze, a ten wpada na pomysł, jak zaspokoić instynkt macierzyński Jennifer. Proponuje Johnowi, by kupił psa. Zwierzak ma być sprawdzianem cierpliwości i umiejętności wychowawczych pary. Wkrótce u Groganów pojawia się labrador Marley.
"Marley i ja" - Paramount Channel, godz. 20:00

Sean Boswell daje się namówić na udział w ulicznym wyścigu samochodowym. Niebezpieczny pojedynek, w którym nagrodą jest dziewczyna rywala, wygrywa, ale zdewastowane samochody i szkody wyrządzone podczas rajdu ściągają na niego policję. Rozgoryczona matka Seana wysyła go do ojca mieszkającego w zapuszczonej dzielnicy Tokio. Chłopak czuje się tam samotny i wyobcowany. Na kilkupiętrowym parkingu obserwuje wyścig w formule "drifting", gdzie liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność kontrolowania poślizgu.
"Szybcy i wściekli - Tokio Drift" - TVN7, godz. 20:00

Bob Lee Swagger był niegdyś jednym z najlepszych snajperów korpusu marines w kraju. Z czasem doznał rozczarowania systemem i poziomem chciwości ludzi na najwyższych szczeblach władzy w państwie. Mężczyzna odszedł ze służby i teraz stara się wieść spokojne życie w głuszy. Pewnego dnia odwiedza go emerytowany pułkownik Isaac Johnson z informacją, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii.
Strzelec"" - TVP2, godz. 20:00

Wydano wyrok na doktora Jana Nowotnego, podwójnego agenta, który wydał w ręce gestapo wielu szpiegów. Akcja oddziału "Pazur" kończy się niepowodzeniem. Bella ma pomysł na zlikwidowanie zdrajcy. We współpracy z Dagerem stara się zdobyć adres Nowotnego na przyjęciu u gubernatora Fischera. Dager bezskutecznie próbuje się skontaktować z Jadwigą. Do mieszkania Komanów przychodzi załamana pani Łokietkowa. Z Wisły wyłowiono ciało jej męża. Onyks odwiedza Bronkę. Zauważa, że jej synek jest chory. Obiecuje pomóc. Zander przychodzi do "Akwarium".
"Ludzie i bogowie" - TVP1, godz. 20:15

Pierwsza edycja programu "Rolnik szuka żony" w 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i była najchętniej oglądanym show w Polsce. Finałowy odcinek, wyemitowany 23 listopada, śledziło średnio 4,84 mln widzów. Do kolejnych edycji, oprócz panów, zgłosiły się także kobiety - rolniczki, które szukają miłości swojego życia. Jedna z nich znalazła się w ostatecznej piątce uczestników. Teraz to Magda, Dawid, Maciej, Paweł i Józef szukają miłości. Program prowadzi Marta Manowska.
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

"Królestwo kobiet" to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę! Cztery różne kobiety łączy przewrotny los - przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie, będą musiały stawić czoło światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru to dopiero początek! Wera, Ineza i Gabi to zwyczajne kobiety szukające miłości, rodzinnego szczęścia i spełnienia. Dzięki Robertowi obecna żona, była żona oraz kochanka mają zapewnione spokojne i dostatnie życie. Niespodziewany zgon "mężczyzny ich życia" sprawia, że świat staje na głowie.
"Królestwo kobiet" - TVN, godz. 21:30

Tym razem piękne agentki muszą odnaleźć dwie srebrne obrączki. Pierścionki są niezwykłe, zawierają bowiem tajne informacje o nowej tożsamości wszystkich świadków koronnych USA. Kiedy kolejne osoby giną, Aniołki Charliego odważnie wkroczą do akcji!
"Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" - Polsat, godz. 22:05

Film opowiada o losach doskonałego łucznika, który walczył u boku króla Ryszarda przeciw Francuzom. Po śmierci władcy Robin trafia do Nottingham, podporządkowanego chciwemu szeryfowi. Tam bohater zakochuje się w Lady Marion, która wątpi w jego tożsamość i szlachetne intencje. Robin zbiera grupę wyrzutków, żeby zapobiec wojnie domowej i przywrócić Anglii dawną świetność.
"Robin Hood" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 18.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×