Program tv na niedzielę, 18.12.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

W programie tv na niedzielę znalazła się zarówno komedia i zabawna animacja oraz trzymające w napięciu filmy sensacyjne. Co warto obejrzeć dziś wieczorem w tv? Oto nasze telewizyjne propozycje na wieczór!

Multimedia

Szeryf Owens wiedzie spokojny żywot stróża prawa w małej mieścinie na granicy z Meksykiem. Nikt tu nie zna jego przeszłości, choć każdy domyśla się, że kryje ona mroczne tajemnice. Miasteczko jest dla mężczyzny schronieniem przed problemami świata. Spokojna egzystencja kończy się, gdy w odległości kilkuset mil z rąk FBI zostaje odbity Gabriel Cortez, jeden z najniebezpieczniejszych bossów narkotykowych.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Likwidator" - TV Puls, godz. 20:00

Thriller sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. Były żołnierz piechoty, a aktualnie pensjonariusz więzienia stanowego, Tim Kearney (Paul Walker) otrzymuje od agenta wydziału antynarkotykowego Tada Gruzsa (Laurence Fishburne) propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność Tim ma przez jakiś czas udawać zmarłego niedawno bossa narkotykowej mafii, Bobbiego Z., do którego jest łudząco podobny. Tim szybko wciela się w rolę i zaczyna żyć życiem słynnego dilera. Jednak podczas jednej z akcji następują nieprzewidziane komplikacje i cały plan bierze w łeb. Tim musi uciekać, a niespodziewanie razem z nim ucieka syn Bobbiego.
"Podwójna tożsamość" - TVP2, godz. 20:05

Przygodowy film animowany ze Studia Walta Disneya, nagrodzony Oskarem w 2015 roku. Bajka, zainspirowana historią drużyny bohaterów z komiksów Marvela, opowiada o młodym fanie robotyki Hiro Hamadzie, który mieszka razem ze swoim bratem Tadashim, ciotką Kass i kotem Moherem. Gdy Tadashi ginie w groźnym pożarze, Hiro staje przed nie lada wyzwaniem z pomocą robota Baymaxa i grupy przyjaciół ma ocalić przed zniszczeniem miasto San Fransokyo.
"Wielka Szóstka" - TVN, godz. 20:10

Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdrada mężczyzny, z którym wiązała duże nadzieje każe jej zrewidować dotychczasowe związki. Zwłaszcza, że koleżanka z lat szkolnych (Anna Czartoryska-Niemczycka), z która zawarła zakład o to, która pierwsza wyjdzie za mąż, właśnie zaprosiła ją na swój ślub. Za namową przyjaciółki, Patrycji (Joanna Kulig), Zosia postanawia odszukać facetów, z którymi była kiedyś związana i sprawdzić, czy nie przegapiła wielkiej miłości. Kontaktuje się wiec z uwielbianym przez studentki i siebie uniwersyteckim wykładowcą Ksawerym (Paweł Małaszyński) oraz młodym aktorem Tomkiem (Bartosz Porczyk), który niespodziewanie ją porzucił. Odwiedza też wziętego kompozytora Michała (Maciej Stuhr), którego zdradziła ona i właściciela modnego klubu, muzyka Janka (Czesław Mozil). Udaje jej się także odnaleźć swoją największą miłość, zbuntowanego romantyka Łysego (Marcel Sabat).
"Facet (nie)potrzebny od zaraz" - TVP1, godz. 21:25

Wyreżyserowana przez Ridleya Scotta wstrząsająca rekonstrukcja jednego z najbardziej wstydliwych epizodów w dziejach amerykańskich sił zbrojnych. 3 października ponad setka żołnierzy elitarnych jednostek armii USA, wysłanych w ramach sił pokojowych ONZ do Mogadiszu, przystępuje do operacji uprowadzenia dwóch przywódców zbuntowanych Somalijczyków. Prosta akcja, przewidziana na 30 minut, przeradza się w krwawą bitwę (najdłuższą, w jaką zaangażowani byli Amerykanie od czasów Wietnamu po dziś dzień) w której ginie 18 żołnierzy (73 odnosi ranny) i setki tubylców.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Helikopter w ogniu" - Polsat, godz. 22:05

Wyatt Earp (Kurt Russel), były zastępca szeryfa w Dodge City, przybywa do Tombstone w Arizonie. Miasteczka wyrosłego i szybko rozwijającego się wokół kopalni srebra. Postanawia rozpocząć spokojne życie rodzinne. Tombstone - legenda Dzikiego Zachodu - ze swoimi nieograniczonymi możliwościami zbicia majątku, był magnesem przyciągającym wielu uczciwych i pracowitych ludzi, jak i całej plejady drobnych rzezimieszków i bandytów. Earp musi więc szybko porzucić swoją postawę nieangażowania się w miejscowe problemy, bowiem miastu i jego mieszkańcom coraz bardziej doskwiera banda pod przywództwem McLaurych i Clantonów.
"Tombstone" - TVN, godz. 22:20

Pittsburgh, rok 1991. Mieszkańców miasta paraliżuje strach przed mordercą atakującym młode kobiety. Tom Hardy jest jednym z policjantów zajmujących się tą sprawą. Razem z ojcem, Vincentem, kuzynem Detillo i wujem pracują w wydziale zabójstw. Vincent ginie podczas jednej z policyjnych akcji. Wkrótce do więzienia trafia oskarżony o morderstwa Kesser. Mijają dwa lata. W mieście dochodzi do kolejnych zabójstw. Tom jest przekonany, że sprawa ma związek z morderstwami sprzed dwóch lat. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę.
"Pole rażenia" - Stopklatka TV, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×