Program tv na niedzielę, 20.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na niedzielę to przede wszystkim romantyczne historie. Co dziś warto obejrzeć w tv?

Multimedia

Program tv na niedzielę, 20 sierpnia 2017:

Tom Cruise w roli byłego oficera, który przyjeżdża do Pittsburgha, aby wyjaśnić sprawę pięciu tajemniczych morderstw. W Pittsburghu od strzałów tajemniczego snajpera ginie pięć przypadkowych osób. Jedynym podejrzanym jest były strzelec wyborowy - James Barr (Joseph Sikora). Mężczyzna szybko trafia do aresztu pod zarzutem morderstwa. Barr twierdzi jednak, że jest niewinny. W trakcie śledztwa godzi się na adwokata, piękną i pewną siebie Helen Rodin (Rosamund Pike). Kategorycznie żąda też spotkania z Jackiem Reacherem (Tom Cruise), byłym oficerem amerykańskiej żandarmerii wojskowej.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jack Reacher" - TVN, godz. 20:00

Dziewczyna ze wsi, Katarzyna Solska, stara się o przyjęcie na studia. Po egzaminach wraca do domu i dowiaduje się, że rodzice chcą ją wydać za mąż za bogatego sąsiada. Kasia wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Jednak w przeddzień wesela przychodzi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet.
"Kogel-mogel" - TV Puls, godz. 20:00

Początkująca dziennikarka marzy o karierze w świecie mody i o wielkiej miłości. Jej życie nabiera barw, gdy incognito zatrudnia się w banku, aby napisać dla Cosmo artykuł o miłości w sferach biznesu. Młoda, atrakcyjna kobieta ma nadzieję, że wśród przystojnych mężczyzn w garniturach znajdzie tego jedynego. Wkrótce zaczyna się nią interesować kolega z pracy, Seth, lecz wtedy Lane poznaje muzyka Liama, w którym się zakochuje. Dziennikarka wpada na pomysł, by spotykać się z Liamem, który w artykule będzie występował pod imieniem Seth.
"Randki na zlecenie" - TVP1, godz. 20:20

Pavel to dziennikarz w średnim wieku. Poszukując inspiracji do artykułu, trafia na niecodzienną konferencję prasową, gdzie mają zostać ujawnione sekrety konferencji monachijskiej. Tam w 1938 roku zadecydowano o losach Czechosłowacji – bez udziału Czechów. Świadkiem tych działań była wciąż żyjąca, należąca do premiera Francji... gadająca papuga. Pavel, pod wpływem impulsu porywa ptaka, by wkrótce znaleźć się w sercu wielkiego politycznego skandalu.
"Zagubieni" - CANAL+, godz. 21:30

Paige (Rachel McAdams) i Leo (Channing Tatum) są młodym małżeństwem z Chicago. Ona jest początkującą rzeźbiarką, on _ muzykiem i właścicielem studia nagrań. Pewnego dnia, wracając do domu z kina, na ośnieżonej ulicy w ich Saaba 900 uderza ciężarówka. Leo wychodzi z kraksy z lekkimi obrażeniami, Paige doznaje urazu czaszki i traci pamięć. Od tej chwili Leo jest dla niej obcym człowiekiem. Kobieta mentalnie staje się licealistką. Marzy o karierze prawniczki i nie może zrozumieć, dlaczego zerwała zaręczyny z Jeremym (Scott Speedman). Okazję chcą wykorzystać Rita (Jessica Lange) i Bill (Sam Neill). Próbują odzyskać córkę, która przez lata nie utrzymywała z nimi kontaktu. Leo stara się przywrócić jej pamięć. Przywołuje wspomnienia, pokazuje wspólne zdjęcia, do Paige nie przemawia to jednak. Postanawia więc sprawić, aby żona zakochała się w nim po raz drugi. Zaprasza ją na randkę.
"I że cię nie opuszczę" - TVP1, godz. 21:55

Zapierające dech w piersiach efekty specjalne, trzymająca w napięciu akcja _ niezwykłe widowisko twórców Dnia Niepodległości opowiadające o końcu świata. Według kalendarza Majów 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata. Przepowiednia zostaje potwierdzona przez naukowców, którzy trzy lata wcześniej odkrywają zagadkowe plamy na Słońcu. W obliczu nieuniknionej katastrofy rządy największych państw przygotowują tajny plan, który ma zapewnić grupie wybrańców możliwość przeżycia. Na trop projektu wpada pisarz Jackson Curtis (John Cusack). Wie, że jego rodzina nie ma szans, by znaleźć się w budowanych w tajemnicy schronach. Postanawia jednak za wszelką cenę ją uratować.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"2012" - TV Puls, godz. 21:55

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netfliksa!

Komentarze

Skomentuj
  • Mike Manning (gość)

    MUSISZ PRZECZYTAĆ: Mam na imię Mike. Chcę, aby wszyscy tutaj pomogli mi podziękować dr Ogundele za jego dobrą pracę, ten człowiek jest świetnym czarodziejem, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi moją żonę swoimi mocami po tym, jak moja żona odeszła do innego mężczyzny na 7 lat. Ale dr Ogundele sprowadził ją z powrotem, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele jest człowiekiem swoich słów.

    28.06.2022 21:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×