Program tv na niedzielę, 20.09.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Niedziela jest tym smutnym dniem, w którym kończy się weekend. Ale na szczęście telewizje przygotowały na dzisiaj wiele ciekawych propozycji programowych, więc wciąż się można odprężyć przy dobrym filmie lub serialu! Oto nasze rekomendacje.

Multimedia

W rolach głównych Ryan Gosling i gumowa lalka. Lars jest typem samotnika, który nie potrafi nawiązywać relacji z kobietami. Rodzina wciąż wypytuje go o dziewczynę, lecz on ma problem z poznaniem odpowiedniej partnerki. Pewnego dnia Lars oznajmia bratu i bratowej, że jest zakochany. Problem w tym, że wybranką jego serca okazuje się być dmuchana lalka.
"Miłość Larsa" - TVP kultura, godz. 19.50

W Gotham City wciąż jest niebezpiecznie. Mimo iż Batman z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zdołali rozbić najgroźniejsze organizacje przestępcze, na horyzoncie pojawia się nowy, szczególnie niebezpieczny wróg, znany mieszkańcom jako Joker. Ten przebiegły i bezwzględny psychopata zamierza doprowadzić do anarchii w mieście, a Batmana zmusić do przejścia na ciemną stronę mocy i sprawić, by stał się złoczyńcą wszech czasów.
"Mroczny rycerz" - TVN7, godz. 20.00

Władysław Pasikowski i historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Irak tuż przed wojną z Kuwejtem. Józef Mayer, były as polskiego wywiadu, na wieść o uwięzieniu syna - inżyniera pracującego w Iraku, na własną rękę rusza chłopakowi z pomocą. Jego misję po cichu wykorzystują dawni przełożeni, którzy chcą go użyć jako przynęty dla służb bezpieczeństwa Saddama Husajna. Były agent miałby odwrócić uwagę tamtejszej tajnej policji od ważnej akcji polskiego wywiadu: wywiezienia za granicę amerykańskich szpiegów, uwięzionych w Iraku przez wybuch wojny w Zatoce Perskiej.
"Operacja Samum" - Stopklatka TV, godz. 20.00

Program, w którym rywalizują ze sobą duety złożone z dzieci i dorosłych członków rodziny. Widownia oraz jurorzy oddają głos, wstając z miejsca w trakcie występu danego duetu. Im więcej osób nagrodzi występ owacją na stojąco, tym więcej punktów zostanie przyznanych zawodnikom. Jury, w którego skład wchodzą: Anna Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik, będą przebywać w odosobnieniu, dzięki czemu nie będą mogli sugerować się opinią widowni. W kolejnych etapach na uczestników będą czekały różne zadania wokalne.
"Aplauz, aplauz!" - TVN, godz. 20.00

Justin Lin w udany sposób przejął serię "Szybcy i wściekli". Sean Boswell daje się namówić na udział w ulicznym wyścigu samochodowym. Niebezpieczny pojedynek, w którym nagrodą jest dziewczyna rywala, wygrywa, ale zdewastowane samochody i szkody wyrządzone podczas rajdu ściągają na niego policję. Rozgoryczona matka Seana wysyła go do ojca mieszkającego w zapuszczonej dzielnicy Tokio. Chłopak czuje się tam samotny i wyobcowany. Na kilkupiętrowym parkingu obserwuje wyścig w formule "drifting", gdzie liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność kontrolowania poślizgu.
"Szybcy i wściekli - Tokio Drift" - TVP2, godz. 20.10

Serial twórców "Rancza". Jedna z bocznych uliczek Warszawy. Olyia, potrącona przez samochód, pokrwawiona leży na ulicy. Kiedy zostaje opatrzona, dwaj policjanci odwożą ją do domu. Ich wizyta w domu dziewcząt się przedłuża. Pan Henryk postanawia interweniować. Po wyjściu policji Tomek pieczołowicie opatruje Olyię - widać, że wpadli sobie w oko.
"Dziewczyny ze Lwowa". Odcinek 3 - TVP1, godz. 20.25

Berlin, wiosna 1945 r. Do stolicy III Rzeszy zbliżają się wojska sowieckie i amerykańskie. Traudl Junge, 25-letnia sekretarka Hitlera, od trzech lat pisząca dla niego przemówienia i uczestnicząca w prywatnych przyjęciach, ukrywa się w bunkrze wraz z wodzem i grupą jego współpracowników. Hitler wciąż stara się pełnić obowiązki przywódcy. Odmawia wyjazdu z Berlina, a tych, którzy uciekają, traktuje jak dezerterów. Towarzyszy mu Ewa Braun, z którą przed samobójczą śmiercią bierze ślub. Traudl Junge i grupa żołnierzy próbują się ratować.
"Upadek" - Polsat Film, godz. 21.00

Hit. Pierwsza edycja programu w 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i była najchętniej oglądanym show w Polsce. Finałowy odcinek, wyemitowany 23 listopada, śledziło średnio 4,84 mln widzów. Do drugiej edycji, oprócz panów, zgłosiły się także kobiety - rolniczki, które szukają miłości swojego życia. Jedna z nich znalazła się w ostatecznej piątce uczestników. To właśnie Anna, Eugeniusz, Grzegorz, Robert i Rafał będą szukać miłości.
Rolnik szuka żony. Sezon 2, odcinek 3 - TVP1, godz. 21.25

Widowisko kulinarne, w którym amatorzy będą walczyć o tytuł mistrza kuchni, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. Ich zmagania oceniać będą: słynna restauratorka Magda Gessler, zwyciężczyni konkursu "Gotuj o wszystko" Anna Starmach oraz szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Polsce, Michel Moran.
MasterChef. Sezon 4, odcinek 3 - TVN, godz. 21.30

Jacek Bromski o współczesnej Polsce. Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki leczy Henryka Telaka kontrowersyjną metodą ustawień Berta Hellingera. Telak zostaje zamordowany w trakcie terapii. Śledztwo wszczyna prokurator Agata Szacka, która wcześniej zajmowała się przestępczością gospodarczą. Współpracuje z nią komisarz policji Sławomir Smolar, kolega ze studiów i były kochanek. Początkowo podejrzanymi są uczestnicy seansu, z czasem ślady zaczynają prowadzić w stronę PRL-owskiej przeszłości i współczesnego biznesu. Prokurator Szacka dociera do spraw, o których od lat krążą legendy.
"Uwikłanie" - TVP HD, godz. 22.00

Pierwsze lata obecności wojsk amerykańskich w Iraku. Po tragicznej śmierci na służbie jednego z członków elitarnej jednostki saperów dowództwo Kompanii Bravo obejmuje starszy sierżant sztabowy William James. Pracuje z dwoma ochotnikami- sierżantem J. T. Sanbornem i Owenem Eldridgem. Do końca służby na Bliskim Wschodzie pozostało im 40 dni. Zadaniem jednostki Bravo jest rozbrajanie materiałów wybuchowych podkładanych przez rebeliantów. Ładunki tego typu są najczęstszą przyczyną śmierci żołnierzy, a także ogromnej liczby irackich cywilów.
"The Hurt Locker. W pułapce wojny" - TV4, godz. 22.05

Agent 47 jest wychowankiem międzynarodowej agencji kształcącej płatnych zabójców. Umiejętności zdobywał od małego, ćwicząc posługiwanie się nożem, strzelanie z broni palnej i podkradanie się do ofiary. Po latach szkolenia jest jednym z najlepszych w swoim fachu. ICA zleca mu zlikwidowanie rosyjskiego polityka. W Sankt Petersburgu agent 47 oddaje precyzyjny strzał do Michaiła Belikowa. Operacja kończy się pomyślnie, ale po wykonaniu zadania mężczyzna dowiaduje się, że ktoś go widział. Świadkiem jest prostytutka Nika Boronina.
"Hitman" - Polsat, godz. 22.05

Wspaniała Meryl Streep. Jane i Jake, rodzice trójki dorosłych dzieci, są rozwiedzeni. On, wzięty adwokat, odszedł z seksowną Agness. Ona, po wielu latach dochodzenia do siebie po zdradzie męża, wreszcie odzyskała równowagę emocjonalną. Z okazji ukończenia szkoły przez syna eksmałżonkowie spotykają się na wspólnej kolacji. Pełen wina i sentymentalnych wspomnień wieczór ma finał w łóżku. Między byłymi partnerami wybucha utrzymywany w tajemnicy przed dziećmi romans. Jednak wkrótce w życiu Jane pojawia się kolejny mężczyzna, architekt Adam.
"To skomplikowane" - TVP1, godz. 22.25

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×