Program tv na niedzielę, 2.10.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami pierwsza niedziela października! Oj, w telewizji znowu będzie się działo! Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć w tv!

Multimedia

Świetny film o religijnym radykalizmie w wydaniu islamistów. Akcja rozgrywa się w mieście Mali, nad rzeką Niger. Władzę przejęli dżihadyści, którzy narzucili mieszkańcom bezlitosny reżim. Najbardziej poszkodowane są kobiety, które zostały wyłączone z życia społecznego i zmuszone do przestrzegania absurdalnych wręcz zakazów i nakazów. Rodzinie Kidane udało się uchronić od politycznej zawieruchy, dzięki czemu wiedzie on dość spokojny żywot. Wszystko się zmienia, kiedy mężczyzna nieumyślnie zabija sąsiada.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Timbuktu" - Ale kino+, godz. 18.00

Antoni Pawlicki w roli głównej. Wojtek wychował się bez ojca na jednym z biednych śląskich podwórzy. Rodzina ma nadzieję, że będzie pracował w chlewni prowadzonej przez dziadka. 19-latek jest zakochany w starszej od siebie Katji, która z dzieckiem uciekła do Polski z Ukrainy. Młoda kobieta nie wierzy w trwałość ich uczucia ani w to, że zdobędzie prawo legalnego pobytu w Polsce. Pracuje w domu publicznym jako sprzątaczka i z rezygnacją patrzy w przyszłość. Tymczasem Wojtek, walcząc o lepsze jutro dla całej trójki, podejmuje pracę u gangstera Gazdy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Z odzysku" - TVP Kultura, godz. 20.00

Rowan Atkinson w roli głównej. Z Tower w Londynie zrabowano drogocenne klejnoty koronne. Brytyjskie służby specjalne postawiono w stan najwyższej gotowości. Niestety, agent numer jeden i wszyscy jego współpracownicy giną. Johnny English, niepozorny pracownik biurowy w służbach wywiadu, musi kontynuować akcję odzyskania kosztowności. W rozwikłaniu kradzieży pomocą służą mu najnowsze gadżety - nowoczesna broń i wielofunkcyjny samochód. Ku zaskoczeniu przełożonych i przestępców Johnny wpada na właściwy trop w śledztwie.
"Johnny English" - TVP 2, godz. 20.05

Pierwsze lata obecności wojsk amerykańskich w Iraku. Po tragicznej śmierci na służbie jednego z członków elitarnej jednostki saperów dowództwo Kompanii Bravo obejmuje starszy sierżant sztabowy William James. Pracuje z dwoma ochotnikami- sierżantem J. T. Sanbornem i Owenem Eldridgem. Do końca służby na Bliskim Wschodzie pozostało im 40 dni. Zadaniem jednostki Bravo jest rozbrajanie materiałów wybuchowych podkładanych przez rebeliantów. Ładunki tego typu są najczęstszą przyczyną śmierci żołnierzy, a także ogromnej liczby irackich cywilów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"The Hurt Locker. W pułapce wojny" - TV 4, godz. 21.00

Kolejny odcinek najpopularniejszego show Telewizji Polskiej. Czy rolnicy znajdą miłość?
"Rolnik szuka żony" odcinek 5 sezon 3 - TVP 1, godz. 21.25

Premiera świetnie zapowiadającego się serialu kryminalnego Łukasza Palkowskiego. W roli głównej Maciej Stuhr. Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Belfer" odcinek 1 - CANAL +, godz. 21.30

Intrygujący film Sebastiana Buttnego. W jednej z głównych ról Piotr Głowacki. Mariusz, jest aktorem, który zmaga się z blokadą psychiczną, która uniemożliwia mu wykonywanie zawodu. Próbuje wielu sposobów, żaden nie jest skuteczny. Sytuacja zmienia się, kiedy umiera jego dziadek i Mariusz poznaje Piotr, pracownika opieki społecznej, który opiekował się staruszkiem. Piotr ma dla niego interesującą propozycję. W życiu Mariusza pojawia się Ina...
"Heavy Mental" - Kino Polska, godz. 22.00

Woody Allen za kamerą. Emerytowany profesor fizyki Boris Yelnikoff żyje samotnie, od kiedy opuściła go żona. Stary, zgryźliwy mężczyzna stroni od ludzi. Frustracje wyładowuje na dzieciach, które uczy gry w szachy. W monotonnym życiu mizantropa dochodzi do nieoczekiwanego wstrząsu, gdy pewnego dnia pod drzwiami jego mieszkania staje dziewczyna, która zbiegła z domu na prowincji i błaga Borisa, by przygarnął ją na kilka nocy. Zauroczona jego mądrością Melody zakochuje się w nim, a Boris zauważa, że prostoduszna istota również staje się mu bliska.
"Co nas kręci, co nas podnieca" - TVP 1, godz. 22.20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×