Program tv na niedzielę, 21.02.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Co obejrzeć w tv w niedzielę? Mamy dla Was kilka interesujących propozycji!

Multimedia

Domowe gotowanie będzie podbijało Polskę po raz kolejny. Przed nami 10. sezon programu "Ugotowani". W 1 odcinku, w rolach głównych wystąpią trzy gotujące pary! Na pierwszy ogień pójdzie Warszawa. Sprawdzimy, czy we dwoje faktycznie jest raźniej, kto jest legalnym oszustem, oraz jakimi tajemnicami zaskoczą siebie nawzajem nasi zakochani Ugotowani! Dowiemy się także, który duet będzie mógł powiększyć swój wspólny budżet o wygraną w postaci 5000 złotych! Pyszna zabawa gwarantowana!
"Ugotowani" odcinek 1. sezon 10. - TVN, godz. 18:00

Przed nami pierwszy odcinek jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych na świecie! Czterdziestu małych kucharzy, wyłonionych z setek chętnych podczas castingów, stanie do kulinarnego pojedynku o wejście do finałowej czternastki. Swoimi daniami będą musieli zaczarować podniebienia jurorów: Ani Starmach, Michela Moran i Mateusza Gesslera. Dwa pierwsze wyzwania to przygotowanie popisowego dania mięsnego i fantastycznego deseru czekoladowego. Jak uczestnicy poradzą sobie z tymi zadaniami? Czym zaskoczy widzów i jurorów dziecięca wyobraźnia?
"MasterChef Junior" odcinek 1. - TVN, godz. 20:00

Na luksusowym, wielopoziomowym statku pasażerskim Posejdon, który odbywa rejs po Atlantyku, w noc sylwestrową bawią się wyłącznie bogaci i wpływowi ludzie. Nic nie zapowiada nadciągającej katastrofy. Tuż po północy w statek uderza potężna, trzydziestometrowa fala. Siła uderzenia jest tak wielka, że wywraca jednostkę do góry dnem. Wybucha panika, głusi na apele załogi pasażerowie za wszelką cenę próbują wydostać się na powierzchnię. Kilka minut później gaśnie światło, puszczają zapory, a woda dostaje się już prawie wszędzie.
"Posejdon" - TVN7, godz. 20:00

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - Polsat, godz. 20:05

Inspektor Lee ma zbadać okoliczności zamachu bombowego na ambasadę Stanów Zjednoczonych w Hongkongu. W wyniku eksplozji zginęło dwóch urzędników. Lee może liczyć na pomoc detektywa Jamesa Cartera, który spędza tu wakacje. Tropem w śledztwie okazują się tajemnicze powiązania pomiędzy amerykańską i azjatycką siatką fałszerzy pieniędzy. By kontynuować dochodzenie, detektywi udają się do Las Vegas. Na miejscu muszą stawić czoło zarówno szefowi triady Ricky'emu Tanowi, jak i niebezpiecznej piękności Hu Li.
"Godziny szczytu II" - TVN, godz. 21:30

Nieprzeciętnie utalentowany brytyjski matematyk Alan Turing w kluczowym momencie II wojny światowej łamie niemiecki kod Enigmy. Po wojnie prowadzi badania, których efektem jest powstanie komputera. Mimo ogromnych zasług geniusz staje się ofiarą opresyjnego brytyjskiego prawa, które w tamtych czasach piętnuje osoby homoseksualne.
"Gra tajemnic" - Canal+, godz. 21:30

50-letni Cheyenne mieszka z żoną w luksusowej posiadłości w Dublinie. Przed ponad 20 laty grał w zespole rockowym. Wycofał się z show-biznesu z powodu fanów, którzy popełnili samobójstwo. Mimo upływu lat wciąż ma estradowy wizerunek _ nosi skórzane stroje i odpowiedni makijaż. Pewnego dnia Cheyenne otrzymuje wiadomość o chorobie ojca, więźnia Auschwitz, mieszkającego wśród nowojorskich Żydów. Wyrusza w podróż, ale przybywa za późno. Gdy dowiaduje się, że ojciec całe życie ścigał oprawcę z obozu, postanawia doprowadzić misję do końca.
"Wszystkie odloty Cheyenne'a" - Ale kino+, godz. 21:55

Amerykańskie południe przed wybuchem wojny secesyjnej. Django, były niewolnik oswobodzony przez niemieckiego łowcę głów doktora Schultza, razem z nim szuka braci Brittle'ów morderców, za schwytanie których wyznaczono wysokie nagrody. Django ma nadzieję, że uda mu się także odnaleźć żonę _ Broomhildę, która przed laty została sprzedana na targu niewolników.
"Django" - TV Puls, godz. 22:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×